Juz ktorys kolejny raz robie tyle ze z bazylia. Swietna na kanapke, z makaronem ale najlepsza z ziemniakami:)
Temperature zmniejszylam na 170 i tez pieklam z termoobiegiem. Zastanawiam sie czy upieczone jest. chcialam teraz wyjac z blachy ale chyba za wczesnie bo sok mi zaczol wyplywac i dalam spokoj . wyjme jutro a taka ochote mialam na ta panterke dzis;)
pleśniak mi bardzo opadł po upieczeniu, zrobił się z niego bardzo cienki i mało estetyczny placek. Natomiast smakowi nie można nic zarzucić. Bardzo smaczny i chrupiący.
misiu ... dobra przyznam się .. :)) Generalnie nie spiekam ciast ale w tym wypadku zapomniałam do środka masy serowej dodać budyń .. no i w desperacji ... posypałam na wierzchu . No i mam jasne plamy , cętki ..
. Jeżeli zbyt mocno przypieka to pergaminem przykryj wierzch ciasta albo zmniejsz temp. Ja zawsze korzystam z termoobiegu .
Megi jak ty to zrobilas ze twoj wierzch jest taki jasniutki? Ja wlasnie moje wyjelam z piekarnika po godzinie i niestety ale troszke mi sie chyba przypieklo:(
Super pomysł ,aż ślinka leci:)
zrobiłam przy okazji urodzin męża dla dzieciaczków i smakowały im. Szybka do zrobienia i zdrowa przekąska. Na pewno jeszcze nie raz do nich wrócę.
Fajny przepis, tylko po co ta niemiecka nazwa?:) hehe
Moja babcia też taki robiła :)
Zrobiłam. Jak dla mnie to nic specjalnego - wolę arbuza w normalnej wersji. Dzięki za możliwość skorzystania z przepisu.
Monia ! Dostałam od mojej siostry bułeczki z makiem i ...z jabłkiem z brzoskwinią mega smaczne . Coś mi się zdaję , że całe leśnictwo skorumpuje i sami mi pokażą polanę pełną .. rydzyków ( hmm pod Toruniem będę
) Zobaczcie sami ..
Ciasto mi nie smakowało. Nadzienie dobre takie jak w pizzy ale jak jem to razem to jakoś mi tak szarlotkę przypomina. Ogólnie dobre ale nie wrócę do przepisu.
Spirytus zlany, wisnie cukrem zasypane pachnie wybornie
Pycha, Moja Mama robi to od dawna - bardzo podobny przepis :) Pyszne po stokroć :)