Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

misia2004

(2013-09-10 21:53)

Juz ktorys kolejny raz robie tyle ze z bazylia. Swietna na kanapke, z makaronem ale najlepsza z ziemniakami:)

misia2004

(2013-09-10 21:41)

Temperature zmniejszylam na 170 i tez pieklam z termoobiegiem. Zastanawiam sie czy upieczone jest. chcialam teraz wyjac z blachy ale chyba za wczesnie bo sok mi zaczol wyplywac i dalam spokoj . wyjme jutro a taka ochote mialam na ta panterke dzis;)

Wróbelek

(2013-09-10 21:38)

pleśniak mi bardzo opadł po upieczeniu, zrobił się z niego bardzo cienki i mało estetyczny placek. Natomiast smakowi nie można nic zarzucić. Bardzo smaczny i chrupiący.

megi65

(2013-09-10 21:31)

misiu ... dobra przyznam się .. :)) Generalnie nie spiekam ciast ale w tym wypadku zapomniałam do środka masy serowej dodać budyń .. no i w desperacji ... posypałam  na wierzchu . No i mam jasne plamy , cętki ... Jeżeli zbyt mocno przypieka to pergaminem przykryj wierzch ciasta albo zmniejsz temp. Ja zawsze korzystam z termoobiegu .

misia2004

(2013-09-10 21:24)

Megi jak ty to zrobilas ze twoj wierzch jest taki jasniutki? Ja wlasnie moje wyjelam z piekarnika po godzinie i niestety ale troszke mi sie chyba przypieklo:(

Wróbelek

(2013-09-10 21:24)

Bardzo dobre ciasto.

Wróbelek

(2013-09-10 21:23)

Bardzo dobre ciasto.

gabigold

(2013-09-10 21:16)

Super pomysł ,aż ślinka leci:)

Wróbelek

(2013-09-10 21:13)

zrobiłam przy okazji urodzin męża dla dzieciaczków i smakowały im. Szybka do zrobienia i zdrowa przekąska.  Na pewno jeszcze nie raz do nich wrócę.

Anna Z

(2013-09-10 21:01)

Fajny przepis, tylko po co ta niemiecka nazwa?:) hehe

Moja babcia też taki robiła :)

żonka idealna

(2013-09-10 20:55)

Zrobiłam. Jak dla mnie to nic specjalnego - wolę arbuza w normalnej wersji. Dzięki za możliwość skorzystania z przepisu.

megi65

(2013-09-10 20:45)

Monia ! Dostałam od mojej siostry bułeczki z makiem i ...z jabłkiem z brzoskwinią mega smaczne . Coś mi się zdaję , że całe leśnictwo skorumpuje i sami mi pokażą polanę pełną .. rydzyków ( hmm pod Toruniem będę ) Zobaczcie sami ..

żonka idealna

(2013-09-10 20:34)

Ciasto mi nie smakowało. Nadzienie dobre takie jak w pizzy ale jak jem to razem to jakoś mi tak szarlotkę przypomina. Ogólnie dobre ale nie wrócę do przepisu.

misia2004

(2013-09-10 20:34)

Spirytus zlany, wisnie cukrem zasypane pachnie wybornie

Ilkens

(2013-09-10 20:15)

Pycha, Moja Mama robi to od dawna - bardzo podobny przepis :) Pyszne po stokroć :)

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij