Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Fot. Jamaica, Alkoholik
Alkoholik
148k
1.3k
120
Jamaica
Baśka

(2008-05-13 14:10)

Pyszna masa,świetne ciasto dla dorosłych.Będą powtórki.

orota

(2008-05-13 14:06)

robię coś takiego, jabłek wcale nie gotuję tylko daję starte + rodzynki i też zapiekam na koniec- to wersja dla leniwych

Krolka2

(2008-05-13 14:05)

Witam monia00! Masa jest sucha-  a piec nie musisz pod przykryciem. Masa upiecze sie na chrupka skorupke. Smacznego!

monique21

(2008-05-13 14:01)

a jak długo mniej więcej trzeba gotować te jabłka? bo nie wiem ile by mi zajęło zrobienie całego deserku ;)

annusia

(2008-05-13 13:46)

Ostatnio zrobiłam tę sałatke, że zamiast wędzonego kurczaka dodałam salami i też była PYCHA. Naprawdę polecam. nie rozumiem dlaczego nikt nie próbuje zrobić tej sałatki !!!???

annusia

(2008-05-13 13:43)

w kształcie RYŻU

annusia

(2008-05-13 13:42)

Oczywiście, że chodziło mi o makaron w kszatałcie ,co ze mnie za gapa!

Dorotaxx

(2008-05-13 13:41)

Kleopatro ciesze sie,że biszkopt smakował  

Jeśli chodzi o wklejanie zdjeć to podaj mi maila lub napisz na mojego ( jest w profilu) . Napisze ci krok po kroku co nalezy zrobić,zeby wkleić fotke na WŻ . Pozdrawiam serdecznie

Dorotaxx

(2008-05-13 13:38)

Bereniko, Beatko, Regino ślicznie dziękuje za te komentarze i jestem bardzo szczesliwa,że torcik sie podoba!!!

apsik77

(2008-05-13 13:36)

Oczywiście, tym bardziej, że zaczyna się sezon na zielone pomidory. Otóż: pomidory należy sparzyć, obrać ze skórki i pokroić na pół. Później wyciągamy z pomidorów pestki i trzpienie, zostawiamy sam mąższ. Dalej postępowanie jest już takie, jak przy każdej konfiturze, tzn.przygotowujemy syrop z wody i cukru, zalewamy nim odsączone pomidory i smażymy, szumując od czasu do czasu przez 2-3 dni na wolniutkim ogniu. Konfitura z zielonych pomidorów nie przypomina w niczym galaretki czy dżemu, ma bardzo zwięzłą konsystencję i dlatego nadaje się do wypełniania rogalików, bułeczek itp. W domu moich rodziców nigdy nie była używana do smarowania pieczywa, wyłącznie jako nadzienie do słodkich wypieków. Mam nadzieję, że będzie Ci smakowała! :) Pozdrawiam, J.

Agusek8709

(2008-05-13 13:26)

Dostalam przepis od mamy, jej wyszlo troche inne to ciasto- smaczniejsze, moje jest jakies takie za bardzo rozwalajace sie ;P Dodalam troche wiecej kefiru, moze dlatego, ale przy robieniu wyszlo takie geste, ze az sie przestraszylam ze bedzie z niego drewniak :D, dolalam wiecej i chyba to jest przyczyna, ze moje jest mniej zbite. No nic nastepnym razem bede wiedziala :) Ale pycha w kazdym razie.

sisay

(2008-05-13 13:03)

Nie udało mi się kupić indyka, mam piersi z kurczaka. Myślę że efekt powinien być równie dobry :)

agnism

(2008-05-13 12:52)

co do tej salatki greckiej a wlasciwie wiejskiej"χωριατικη" przede wszystkim dodajemy oregano to jest podstawa tej salatki takze papryke ,oregano jest to tradycyjna przyprawa grecka ,co do oliwek to jest to odmiana o nazwie KALAMON ......pozdrowienia z grecji....

niebieska-różyczka

(2008-05-13 12:43)

Placuszki są pyszne! i bardzo samakują dzieciom:) dorosłym też.Mój tata je uwielbia.polecam i pozdrawiam

Marta Komar

(2008-05-13 12:25)

Zasada jest prosta - ostrza w ciepłym się tępią. ja do mixowania używam takiego ręcznego blendera czasem mixuje na cieło (gotuje zdejmuje z ognia na 5-10 minut i mixuje a czasem na zimno. Mój blender działą jak narazie (3 lata) bez zarzutu :) Umówmy sie, że tej zupy nie będziesz gotowała codziennie i jak raz na jakiś czas zmixujesz nim coś na gorąco to nic się nie stanie :)) Pozdrawiam i życzę smacznego.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij