no więc tak myślałam że 100 gram i zrobiłam :) a zresztą to można dac na oko żeby utrzymac konsystencje takze nie ma problemu właściwie. Zrobiłam tez winnej wersji, zamiast kokosu dałam mleko w proszku. Pisaneczki smaczne, rodzince smakowały :) polecam!
I znowu robiłam i znowy wyszło pyszne :)
Również bardzo lubię ser marynowany, a że nie lubię pleśniowych to daję fetę. Wtedy już bez soli i często zamiast octu daję sok z cytryny. Wspaniałe, koniecznie z chlebem żytnim ciemnym.
Piekny serniczek i ukrojony tak rowniutko.Ach zjadloby sie ,juz mi pachnie...mmm
Witaj misiokasio, nie, mąka to mąka a kaszka to kaszka. Ja kupuję najczesciej z kupca, a płatki owsiane najbardziej nam smakują ze stoisławia(pakowane w papierowych torebkach). Pozdrawiam:)
Cudny,instrukcja jest więc w piątek zabieram się do roboty !!!!!!!W ten wekend robiłam mężowi tort z przepisu na Twój biszkopt- no po poprostu biszkopt wyszedł rewelacyjny-jak puch jest mięciutki-niestety nie umiem wklejać zdjęć ale mam zamiar się nauczyć
Na zrobienie tego syropu jest już zapóżno,ponieważ najlepszy i najzdrowszy syrop otrzymuje się z wczesnych wiosennych kwiatów mlecza,wtedy jest najskuteczniejszy.Wzmacnia organizm uodparnia pomaga w leczeniu przeziębień,kaszlu itp.Natomiast bardzo zdrowe są korzenie mniszka można je suszyć i robić herbatkę która pomaga obniżyć ciśnienie w kłopotach jelitowo-żołądkowych itp.Jedyną wadą tej herbatki ,to jej gorzkawy smak.POZDRAWIAM ![]()
Skrzydełka pyszne !!! Robiłam je pierwszy raz posiłkując się instruktarzem w/g autorki przepisu (jeszcze raz pięknie dziękuję za bardzo fachowe zdjęcia i opisy
) Filetowanie nie jest trudne tylko ja miałam małe skrzydełka no i niestety troszkę dłużej to trwało ale grunt to ostry nóż i cierpliwość ... Przepis gorąco polecam !!!
Bytomianka i Wiola1 :)
Ciesze się, że przepis sie Wam przydał do zaskoczenia (pozytywnego) Waszych gości :)))))
Bardzo się cieszę Wiolu1, że deser Wam przypadł do gustu :))))