Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

aniusia89

(2008-05-13 12:22)

no więc tak myślałam że 100 gram i zrobiłam :) a zresztą to można dac na oko żeby utrzymac konsystencje takze nie ma problemu właściwie. Zrobiłam tez winnej wersji, zamiast kokosu dałam mleko w proszku. Pisaneczki smaczne, rodzince smakowały :) polecam!

Tynka

(2008-05-13 12:03)

Zapomniałam. Liścia laurowego nie kruszę, kładę w całości żeby nie chrzęścił między zębami.

ola mg

(2008-05-13 12:02)

I znowu robiłam i znowy wyszło pyszne :)

Tynka

(2008-05-13 12:00)

Również bardzo lubię ser marynowany, a że nie lubię pleśniowych to daję fetę. Wtedy już bez soli i często zamiast octu daję sok z cytryny. Wspaniałe, koniecznie z chlebem żytnim ciemnym.

viola32

(2008-05-13 11:40)

Piekny serniczek i ukrojony tak rowniutko.Ach zjadloby sie ,juz mi pachnie...mmm

Ptysia

(2008-05-13 11:23)

Witaj misiokasio, nie, mąka to mąka a kaszka to kaszka. Ja kupuję najczesciej z kupca, a płatki owsiane najbardziej nam smakują ze stoisławia(pakowane w papierowych torebkach). Pozdrawiam:)

kleopatrA

(2008-05-13 11:17)

Cudny,instrukcja jest więc w piątek zabieram się do roboty !!!!!!!W ten wekend robiłam mężowi tort z przepisu na Twój biszkopt- no po poprostu biszkopt wyszedł rewelacyjny-jak puch jest mięciutki-niestety nie umiem wklejać zdjęć ale mam zamiar się nauczyć

domicella

(2008-05-13 11:06)

Na zrobienie tego syropu jest już zapóżno,ponieważ najlepszy i najzdrowszy syrop otrzymuje się z wczesnych wiosennych kwiatów mlecza,wtedy jest najskuteczniejszy.Wzmacnia organizm uodparnia pomaga w leczeniu przeziębień,kaszlu itp.Natomiast bardzo zdrowe są korzenie mniszka można je suszyć i robić herbatkę która pomaga obniżyć ciśnienie w kłopotach jelitowo-żołądkowych itp.Jedyną wadą tej herbatki ,to jej gorzkawy smak.POZDRAWIAM

sylwia83r

(2008-05-13 10:44)

pyszne sa rowniez robione z sama oliwa z oliwek i posypane oregano

bastek

(2008-05-13 10:39)

Skrzydełka pyszne !!!  Robiłam je pierwszy raz posiłkując się instruktarzem w/g autorki przepisu (jeszcze raz pięknie dziękuję za bardzo fachowe zdjęcia i opisy  ) Filetowanie nie jest trudne tylko ja miałam małe skrzydełka no i niestety troszkę dłużej to trwało ale grunt to ostry nóż i cierpliwość ... Przepis gorąco polecam !!!

olka2705

(2008-05-13 10:29)

Upiekłam w tortownicy z rabarbarem-PYCHOTA!!!proste w przygotowaniu,idealna wilgotność-POLECAM!!!

Pozdrawiam pomysłodawę przepisu i wszystkich smakoszy :)

Ave

(2008-05-13 10:27)

Bytomianka i Wiola1 :)
Ciesze się, że przepis sie Wam przydał do zaskoczenia (pozytywnego) Waszych gości :)))))

sylwia83r

(2008-05-13 10:24)

polecam ten przepis buleczki sa pyszne !szczegolnie dla maluchow-z odrobina czekolady ,marmolady lub tez kremu

sylwia83r

(2008-05-13 10:17)

ja tez polecam ten biszkopt jest wspanialy!moja rodzina byla zachwycona

Ave

(2008-05-13 10:14)

Bardzo się cieszę Wiolu1, że deser Wam przypadł do gustu :))))

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij