Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

justi28

(2008-05-07 22:02)

to są najlepsze naleśniki jakie do tej pory jadłam

andziana

(2008-05-07 22:01)

przeps napraede super smakowalo calej rodzinie

justi28

(2008-05-07 22:00)

pyszna sałatka, idealna na lekki obiadek w ciepłe dni; sałatę zieloną zastąpiłam lodową, żeby było bardziej kruche; polecam

figencja

(2008-05-07 21:48)

Wiem,że dobrze zjem.Pozdrowionka.

kajodu

(2008-05-07 21:45)

Jaka duza ma byc blaszka?

figencja

(2008-05-07 21:44)

A nie przydałoby sie trochę sosu vinegrette,chociażby dlatego,aby lepiej przyswoić zawarte w warzywach witaminy?Pozdrawiam.

figencja

(2008-05-07 21:41)

Jeden z lepszych sosów slodko-kwaśnych  do sałaty ewentualnie do ogórków.Pozdrawiam.

jema4

(2008-05-07 21:20)

Bardzo się cieszę, że ciasto smakowało, pomimo małego "problemu" :) Fajnie, że masz takie wsparcie. Pozdrawiam serdecznie!

jema4

(2008-05-07 21:13)

Ciasto super!   Łatwe i szybkie w przygotowaniu. Po prostu pyszne! Jeśli chodzi o proszek do pieczenia, miałam się zapytać o jak duże opakowanie chodzi (są przecież różne). Dałam 2 łyżeczki - pięknie wyrosło i było wilgotne. Polewę nanosiłam w kilka razy, nanosząc kolejną warstwę po uprzednim wyschnięciu poprzedniej. Efekt - pięknie lśniące ciasto. Polecam!
        
Dziękuję bardzo za przepis i pozdrawiam!

zosia

(2008-05-07 21:05)

tex55 -ja też niewiem co powiedzieć,sprawdziłam, identyczny przepis na stronie którą podałeś.      ????????

niebieska-różyczka

(2008-05-07 21:03)

Boro!!! mniam smakowicie wygląda.Już niedługo się zaczną pozdrawiam.

aventix

(2008-05-07 20:57)

Kupiłam kaszkę, zrobiłam i jestem pod wrażeniem Bardzo pyszne śniadanko! Posłodziłam troszke ale zupełnie niepotrzebnie, miałas rację, rodzynki robią swoje. Na moje jelitkowe dolegliwości ta owsianka jest numer jeden! Bardzo dziękuję za przepis. ach i mojemu niespełna 4 latniemu niejadkowi również posmakowała

alfa_beta

(2008-05-07 20:49)

No tak,przejęłam się że ciasto mi "popłynęło" a zapomniałam napisać komentarz:)))) Niech pochwałą będą słowa mojego syna-Mamuś nie przejmuj się, i tak jest pyyyyycha:))) Podzielam jego zdanie, ciasto pycha i na drugi raz będę robić w formie. Dziekuję i pozdrawiam cieplutko.

boro92

(2008-05-07 20:46)

Dziękuję za przepis!

jema4

(2008-05-07 20:32)

alfa_beta według mnie wina leży po stronie deski :) Ja ciasto przekładam i przechowuję w tej samej formie, w której piekły się placki. Zdaję sobie sprawę, że nie jest to zdrowe, ale ciasto jest bardzo miękkie i nie będzie się trzymało "kupy" samodzielnie. Potrzebuje zapiętej formy. Myśle, że nie jest winne ani masło ani mleko. Mam nadzieję, że mimo "uciekającego toffi" ciasto smakowało. Pozdrawiam!

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij