przeps napraede super smakowalo calej rodzinie
Wiem,że dobrze zjem.Pozdrowionka.
Jaka duza ma byc blaszka?
A nie przydałoby sie trochę sosu vinegrette,chociażby dlatego,aby lepiej przyswoić zawarte w warzywach witaminy?Pozdrawiam.
Jeden z lepszych sosów slodko-kwaśnych do sałaty ewentualnie do ogórków.Pozdrawiam.
Bardzo się cieszę, że ciasto smakowało, pomimo małego "problemu" :) Fajnie, że masz takie wsparcie. Pozdrawiam serdecznie!
Ciasto super! Łatwe i szybkie w przygotowaniu. Po prostu pyszne! Jeśli chodzi o proszek do pieczenia, miałam się zapytać o jak duże opakowanie chodzi (są przecież różne). Dałam 2 łyżeczki - pięknie wyrosło i było wilgotne. Polewę nanosiłam w kilka razy, nanosząc kolejną warstwę po uprzednim wyschnięciu poprzedniej. Efekt - pięknie lśniące ciasto. Polecam!
Dziękuję bardzo za przepis i pozdrawiam!
tex55 -ja też niewiem co powiedzieć,sprawdziłam, identyczny przepis na stronie którą podałeś. ????????
Boro!!! mniam smakowicie wygląda.Już niedługo się zaczną pozdrawiam.
Kupiłam kaszkę, zrobiłam i jestem pod wrażeniem
Bardzo pyszne śniadanko! Posłodziłam troszke ale zupełnie niepotrzebnie, miałas rację, rodzynki robią swoje. Na moje jelitkowe dolegliwości ta owsianka jest numer jeden! Bardzo dziękuję za przepis. ach i mojemu niespełna 4 latniemu niejadkowi również posmakowała
No tak,przejęłam się że ciasto mi "popłynęło" a zapomniałam napisać komentarz:)))) Niech pochwałą będą słowa mojego syna-Mamuś nie przejmuj się, i tak jest pyyyyycha:))) Podzielam jego zdanie, ciasto pycha i na drugi raz będę robić w formie. Dziekuję i pozdrawiam cieplutko.
Dziękuję za przepis!
alfa_beta według mnie wina leży po stronie deski :) Ja ciasto przekładam i przechowuję w tej samej formie, w której piekły się placki. Zdaję sobie sprawę, że nie jest to zdrowe, ale ciasto jest bardzo miękkie i nie będzie się trzymało "kupy" samodzielnie. Potrzebuje zapiętej formy. Myśle, że nie jest winne ani masło ani mleko. Mam nadzieję, że mimo "uciekającego toffi" ciasto smakowało. Pozdrawiam!