super ciasto!!! przepyszne i z "niczego":)
Mario możesz użyć jakiegoś innego alkoholu lub tylko kilka kropli aromatu rumowego.
Ja kupuję małą szklaneczkę z taką plastikową przykrywką (chyba jest to najmniejsza pojemność) ale nie zdarzyło mi się jeszcze zużyć całości opakowania. Zawsze trochę zostaje, ale zależy to pewnie też od średnicy tortownicy-na większą na pewno pójdzie jej więcej.
W tej warstwie z nutellą nie chodzi o to by nałożyć jej grubo na centymetr, to ma być wyrazisty akcent, ale tylko akcent, a nie smak przewodni. Ja smaruję trochę grubiej niż na chleb. Na ciasto zawsze robię to na oko, ale mniej więcej chyba jakieś 3 milimetry.
Kwaśny dżem rewelacyjnie komponuje się ze słodyczą nutelli. Mam nadzieję że posmakuje !!! Pozdrawiam :o)
Ps. A nutellę już dopisuję do składników
Porcja ogromna,ale mój syn który uwielbia mielone pod każda postacią byl wniebowzięty."Dobre mama"- rzekł. Ja nie jadłam-dietka (juz mi chyba ta dieta weszła w krew)
na dno proponuję paczkę grubo zmielonych hebatników digesive wymieszanych z poł kostki masła, ubitych i schłodzonych przed wylaniem masy. angole tak robią, pycha! sernik-łatwizna i do tego pyszny, a że teraz upał, dodałam więcej żelatyny, tak na wszelki wypadek :)
Brzmi zachęcająco.Szkoda ze nie ma zdjęcia.Dodaję do ulubionych.
babka pyszna! piekłam juz kilka razy i zawsze sie udawała! :)
Ciasto wygląda APETYCZNIE! wykonanie co prawda chyba troche skomplikowane, ale bardzo chetnie je upiekę i oczywiście napisze jak wyszło! a w zamian polecam moje rogaliki! ;) pozdrawiam!
to był mój popisowy numer na rodzinny zlot wielkanocny; teściowa była zachwycona :D
rewelacja!
zrobiłam, schwałam do blaszanego pudełka, rozmyśliłam się, otworzyłam i wszystko pożarłam.. :D
Bardzo dobre
Właśnie skończyłam pałaszować
Ja jadłam posmarowane serkiem homogenizowanym czekoladowym i było pyyyszneeeee! Pozdrawiam i dziękuję za wspaniały przepis:)
Dziękuję za miłe komentarze :))