Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

donia-jimmy

(2008-05-07 16:32)

super ciasto!!! przepyszne i z "niczego":)

ilka76

(2008-05-07 16:30)

Mario możesz użyć jakiegoś innego alkoholu lub tylko kilka kropli aromatu rumowego.

malibu

(2008-05-07 16:20)

Ja kupuję małą szklaneczkę z taką plastikową przykrywką (chyba jest to najmniejsza pojemność) ale nie zdarzyło mi się jeszcze zużyć całości opakowania. Zawsze trochę zostaje, ale zależy to pewnie też od średnicy tortownicy-na większą na pewno pójdzie jej więcej.
W tej warstwie z nutellą nie chodzi o to by nałożyć jej grubo na centymetr, to ma być wyrazisty akcent, ale tylko akcent, a nie smak przewodni. Ja smaruję trochę grubiej niż na chleb. Na ciasto zawsze robię to na oko, ale mniej więcej chyba jakieś 3 milimetry.
Kwaśny dżem rewelacyjnie komponuje się ze słodyczą nutelli. Mam nadzieję że posmakuje !!! Pozdrawiam :o)
Ps. A nutellę już dopisuję do składników

Baśka

(2008-05-07 16:05)

Porcja ogromna,ale mój syn który uwielbia mielone pod każda postacią byl wniebowzięty."Dobre mama"- rzekł. Ja nie jadłam-dietka (juz mi chyba ta dieta weszła w krew)

olenka_chicago

(2008-05-07 16:02)

kaja^27 ma racje mozecie robic to w przeroznych naczyniach ja nawet polecam robic to indywidualnie dla kazdego "goscia" w np.kieliszku do wina,wyglada pieknie w kiliszku do martini to co masz w domu.Oczywiscie w duzym naczyniu tez jest okey ja mam rozne naczynia wiec zaleznie od ochoty uzywam roznych.przepisu tego nie probowalam bo mam juz swoj wyprobowany ale moze sprobuje bo juz kupilam 2 serki i czekaja sobie na mnie.Smacznego!

foka_bazooka

(2008-05-07 15:44)

na dno proponuję paczkę grubo zmielonych hebatników digesive wymieszanych z poł kostki masła, ubitych i schłodzonych przed wylaniem masy. angole tak robią, pycha! sernik-łatwizna i do tego pyszny, a że teraz upał, dodałam więcej żelatyny, tak na wszelki wypadek :)

handzik

(2008-05-07 15:39)

Brzmi zachęcająco.Szkoda ze nie ma zdjęcia.Dodaję do ulubionych.

m.sosenka

(2008-05-07 15:27)

babka pyszna! piekłam juz kilka razy i zawsze sie udawała! :)

Fot. basia19, Znakomite
Znakomite
65.1k
1.1k
62
basia19
m.sosenka

(2008-05-07 15:26)

Ciasto rewelacja! polecam! ;)

Fot. kaśka1, ogon pawia
ogon pawia
81.9k
716
57
kaśka1
m.sosenka

(2008-05-07 14:54)

Ciasto wygląda APETYCZNIE! wykonanie co prawda chyba troche skomplikowane, ale bardzo chetnie je upiekę i oczywiście napisze jak wyszło! a w zamian polecam moje rogaliki! ;) pozdrawiam!

behemotea

(2008-05-07 14:50)

to był mój popisowy numer na rodzinny zlot wielkanocny; teściowa była zachwycona :D

behemotea

(2008-05-07 14:47)

rewelacja!
zrobiłam, schwałam do blaszanego pudełka, rozmyśliłam się, otworzyłam  i wszystko pożarłam.. :D

jolanda1

(2008-05-07 14:44)

Bardzo dobre Właśnie skończyłam pałaszować Ja jadłam posmarowane serkiem homogenizowanym czekoladowym i było pyyyszneeeee! Pozdrawiam i dziękuję za wspaniały przepis:)

behemotea

(2008-05-07 14:43)

bałam się, że szynka wyjdzie słodka (nie lubię mieszać mięs z owocami) a była rewelacyjna, nawet moja mała "niejadka" wcinała, aż broda się trzęsła...gorąco polecam 

anna-gu

(2008-05-07 14:38)

Dziękuję za miłe komentarze :))

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij