pinokio67 - śliczny ten torcik
Teklo - ta czarnulka jest specjalna do tortu a blondynka ma 30 cm. Pozdrawiam i życzę powodzenia.
Szybciutka,smaczniutka,po prostu PYCHA
Mmmmm, brzmi bardzo smacznie. Będzie jednak problem z tym kuminem, bo ciężko go dostać. Nie jest to kminek tylko kmin rzymski. Tutaj cytat z opakowania: "Kmin Rzymski - Cumin . Jest nieodłącznym składnikiem Indyjskich potraw, nadając im silny aromatyczny smak kminku. Jego owoce podobne są do owoców kminku zwyczajnego. Przeciwieństwie do kminku zwyczajnego (który zawiera 2-7%), kminek Rzymski zawiera 3% olejków lotnych o zupełnie innym zapachu niż kminek zwyczajny. Stanowi niezbędny składnik przyprawy curry." Dostepny raczej wysyłkowo niż w sklepach, ale może uda się go znaleźć w jakimś hipermarkecie :) Dodaje przepis do ulubionych i napewno wypróbuję :)
ciasto rewelka robie je na każde urodziny...goście je uwielbiają.Dzieki za przepis
Cumin to po polsku po prostu kminek, powszechnie dostępny;) a przepis brzmi smakowicie, muszę sie skusić;) pozdrawiam
Niesamowicie apetyczny wygląd - wrzucam do ulubionych (narazie).Pozdrawiam.
Zapomniałam się trochę,od mojego ostatniego wpisu piekłam cebularze z cztery razy:)Mąż jest zachwycony!!Do ostatniego wypieku dodałam do cebulki jeszcze troszkę pieczarek i wyszły też pyszne.Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję za przepis.
Witaj kawa masz racje że większość produktów w marketach jest poniżej krytyki ale cóż jeśli ludzie wymagają niskich cen to muszą się liczyć z niską jakością. Ja akurat bardzo często kupuje w marketach i mam swoje sprawdzone produkty i wole nie wiedzieć co jest w środku, czuje się szczęśliwasza. I zdaje sobie sprawe że nie wszystko jest takie jak powinno. KUpowanie w innych sklepach mięsnych czy spożywczych różnie się dla mnie kończyło, też się znalazły przeterminowane produkty itd. A nie zgodzę się z Tobą iż wszystko w marketach jest made in tesco czy lidl. Może w lidlu jest więcej produktów made in lidl ale w takich marketach jak tesco jest wiele prodóktów bez tego dopisku, oczywiście obok tego są produkty ich marki.
Cinnamon,jasne że sie odezwę.pozdro.
Zrobiłam zupke dzisiaj na obiad.Uwielbiam szparagi.Zupka ok.Nastepnym razem dodam ziemniaczki do srodka,w kostke,bo była troche wodnista...Ale w smaku sm,aczna
Ciasto jest warte zrobienia!!Polecam goraco.Pierwszy raz zrobiłam na Wielkanoc i teraz ciocia je zamówiła na komunię.wszyscy bardzo sie zajadali.Pycha!!!!
Ciacho zrobiłam na bierzmowanie córy.Mniamniusie..............przepis poszedł w obieg
.Ilko dzięki za przepis!!!
Nie próbowałam, a chyba warto, bo mrozony jest non stop dostepny w sklepach. Mysle, ze trzeba to sprawdzic metodą prób i błędów. Może skuszę sie w weekend, wtedy napisze co i jak.