Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

bena

(2008-05-06 22:04)

Jasny gwint,co za danie,myślałam ze mi razem z garnkiem ,,zeżrą"  SUPER

Fot. krysta, tort lalka
tort lalka
65.6k
287
72
krysta
krysta

(2008-05-06 21:55)

pinokio67 - śliczny ten torcik
Teklo - ta czarnulka jest specjalna do tortu a blondynka ma 30 cm. Pozdrawiam i życzę powodzenia.

bena

(2008-05-06 21:54)

Szybciutka,smaczniutka,po prostu PYCHA

jolanda1

(2008-05-06 21:48)

Mmmmm, brzmi bardzo smacznie. Będzie jednak problem z tym kuminem, bo ciężko go dostać. Nie jest to kminek tylko kmin rzymski. Tutaj cytat z opakowania: "Kmin Rzymski - Cumin . Jest nieodłącznym składnikiem Indyjskich potraw, nadając im silny aromatyczny smak kminku. Jego owoce podobne są do owoców kminku zwyczajnego. Przeciwieństwie do kminku zwyczajnego (który zawiera 2-7%), kminek Rzymski zawiera 3% olejków lotnych o zupełnie innym zapachu niż kminek zwyczajny. Stanowi niezbędny składnik przyprawy curry." Dostepny raczej wysyłkowo niż w sklepach, ale może uda się go znaleźć w jakimś hipermarkecie :) Dodaje przepis do ulubionych i napewno wypróbuję :)

Ula034

(2008-05-06 21:46)

ciasto rewelka robie je na każde urodziny...goście je uwielbiają.Dzieki za przepis

Madziulka B.

(2008-05-06 21:36)

Cumin to po polsku po prostu kminek, powszechnie dostępny;) a przepis brzmi smakowicie, muszę sie skusić;) pozdrawiam

figencja

(2008-05-06 21:04)

Niesamowicie apetyczny wygląd - wrzucam do ulubionych (narazie).Pozdrawiam.

Bajbus86

(2008-05-06 20:54)

Zapomniałam się trochę,od mojego ostatniego wpisu piekłam cebularze z cztery razy:)Mąż jest zachwycony!!Do ostatniego wypieku dodałam do cebulki jeszcze troszkę pieczarek i wyszły też pyszne.Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję za przepis.

dagusia_29

(2008-05-06 20:33)

Witaj kawa masz racje że większość produktów w marketach jest poniżej krytyki ale cóż jeśli ludzie wymagają niskich cen to muszą się liczyć z niską jakością. Ja akurat bardzo często kupuje w marketach i mam swoje sprawdzone produkty i wole nie wiedzieć co jest w środku, czuje się szczęśliwasza. I zdaje sobie sprawe że nie wszystko jest takie jak powinno. KUpowanie w innych sklepach mięsnych czy spożywczych różnie się dla mnie kończyło, też się znalazły przeterminowane produkty itd. A nie zgodzę się z Tobą iż wszystko w marketach jest made in tesco czy lidl. Może w lidlu jest więcej produktów made in lidl ale w takich marketach jak tesco jest wiele prodóktów bez tego dopisku, oczywiście obok tego są produkty ich marki.

DOLCE

(2008-05-06 20:29)

Cinnamon,jasne że sie odezwę.pozdro.

handzik

(2008-05-06 20:29)

Zrobiłam zupke dzisiaj na obiad.Uwielbiam szparagi.Zupka ok.Nastepnym razem dodam ziemniaczki do srodka,w kostke,bo była troche wodnista...Ale w smaku sm,aczna

handzik

(2008-05-06 20:25)

Ciasto jest warte zrobienia!!Polecam goraco.Pierwszy raz zrobiłam na Wielkanoc i teraz ciocia je zamówiła na komunię.wszyscy bardzo sie zajadali.Pycha!!!!

Patrycja0

(2008-05-06 20:23)

Osulko, Twoja śliwa jest wspaniała! Dzięki tym śliwkom, które namoczyłam w wodzie z dodatkiem alkoholu, ciacho ma niepowtarzalny smak. A ta czekolada na wierzchu.....mniammm.

Zresztą zobacz sama:




Mam tylko jedną uwagę dla tych, którzy będą robić to ciasto:

Cisto II (z kokosem) warto piec na blaszce wyłożonej papierem do pieczenia, bo ja piekłam w samej blaszce (wysmarowanej masłem i wysypanej bułką tartą) i ciasto przywarło tak, że trudno było mi je wyjąć - musiałam wyciągać po kawałeczku...

Dziękuję serdecznie za przepis :)

alicja37

(2008-05-06 20:03)

Ciacho zrobiłam na bierzmowanie córy.Mniamniusie..............przepis poszedł w obieg.Ilko dzięki za przepis!!!

sawagat

(2008-05-06 19:41)

Nie próbowałam, a chyba warto, bo mrozony jest  non stop dostepny w sklepach. Mysle, ze trzeba to sprawdzic metodą prób i błędów. Może skuszę sie w weekend, wtedy napisze co i jak.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij