Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Wojciech Ścieszka

(2008-05-06 17:48)

galaretki mają być tward i pokrojone w kostke a śmietana jest bialusieńka

mariateresa

(2008-05-06 17:44)

Bardzo się cieszę,  -  że jesteś zadowolona i torcik smakował.    O  gorącej wodzie  słyszałam  -  i następny biszkopt tak zrobię.  A  9 dkg -  to ok. pół szklanki ?   Również pozdrawiam serdecznie !

Dorotaxx

(2008-05-06 17:44)

Wygląda smakowicie Glumando .Ląduje w Ulubionych . Pozdrawiam serdecznie.

ekkore

(2008-05-06 17:29)

Zrobione, zjedzone. Boskie!!!! Zamiast świeżego szpinaku był mrożony - trochę ze strachu przed smakiem, ale też z powodu braku świeżego. Nadal nie wiem ile to jest 250 g świeżego - dałam 450 g mrożonego - był w jednym kawałku i nijak nie szło go rozdzielić - chyba z pomocą piły - heheh. Dodatkowo dodałam czarne oliwki. I jak podkreślają smak dania (a ja nie lubię oliwek), to jednak w postaci pokrojonej stanowią pewien dysonans konsystencji z całością miękkiego dania. Następnym razem zmiksuję z serem i śmietaną.

Fot. ada5, Babeczki kruche
Babeczki kruche
48.8k
227
10
ada5
monika27

(2008-05-06 17:24)

Piękne i napewno pyszne, pozdrawiam

monika_70

(2008-05-06 17:23)

fakt, ciacho przepyszne, tylko u mnie od dawna krązy nie wiedzieć czemu pod nazwa wawelskie, -----ale bez wzgledu na nazwę warte zachodu, pozdrawiam

Fot. Gabulka, Kula owocowa
Kula owocowa
19.5k
265
14
Gabulka
łOSOS

(2008-05-06 17:15)

ale ładnie to wygląda ,super pomysł...

domicella

(2008-05-06 16:55)

Dzięki mariotereso za przepis torcik wyszedł super tylko biszkopt robiłam w/g własnego przepisu,bo nie miałam jeszcze Twojego ale udało się.biszkopt bardzo mi się udał.Mój przepis na biszkopt to;4 duże jajka,9dkg mąki pszennej,9 dkg mąki ziemniaczanej,niepełna szklanka cukru,cukier waniliowy,1 łyzeczka proszku do pieczenia,4 łyżki gorącej wody.Możesz spróbować.POZDRAWIAM!!!!!!

Fot. angela, Tort Mikado
Tort Mikado
119k
1.3k
264
angela
łOSOS

(2008-05-06 16:41)

w takim razie do dzieła ...hihi już nie długo "bedzie wielki dzień"maja przygoda z tortem hahahah,chyba że moje  8miesięczne maleństwo nie pozwoli mamusi na takie przygody....dziękuje Wam za podpowiedzi i pozdrawiam gorąco

marzenka 32

(2008-05-06 16:40)

potwierdzam-ciasto jest super-zawsze się udaje i jest niesamowicie pyszne.robię go od dawna

maggy4

(2008-05-06 16:25)

calkiem fajny przepis. kiedys go spróbuję.

Blum

(2008-05-06 16:10)

Super!!!!!!Bardzo łatwe w wykonaniu...a jak smakuje hmhmhm palce lizać!Bardzo gorąco polecam

basilek

(2008-05-06 15:47)

Mięso bardzo smakowite, wchodzi na stałe do menu mojej rodziny, zwłaszcza ze niezbyt pracochłonne, co w dzisiejszych czasach jest ważne.Pozdrowienia i podziękowania dla autorki przepisu :)

ola mg

(2008-05-06 15:33)

Sama się bałam, że będzie go zbyt dużo, ale muffinki są rewelacyjne. Ja dałam małą torebkę proszku, taką standardową. Nie wiem ile gram.

figencja

(2008-05-06 15:25)

Następnym razem spróbuj "zmodyfikowanym" sposobem.Pozdrowionka..

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij