galaretki mają być tward i pokrojone w kostke a śmietana jest bialusieńka
Bardzo się cieszę, - że jesteś zadowolona i torcik smakował. O gorącej wodzie słyszałam - i następny biszkopt tak zrobię. A 9 dkg - to ok. pół szklanki ? Również pozdrawiam serdecznie !
Wygląda smakowicie Glumando
.Ląduje w Ulubionych . Pozdrawiam serdecznie.
Zrobione, zjedzone. Boskie!!!! Zamiast świeżego szpinaku był mrożony - trochę ze strachu przed smakiem, ale też z powodu braku świeżego. Nadal nie wiem ile to jest 250 g świeżego - dałam 450 g mrożonego - był w jednym kawałku i nijak nie szło go rozdzielić - chyba z pomocą piły - heheh. Dodatkowo dodałam czarne oliwki. I jak podkreślają smak dania (a ja nie lubię oliwek), to jednak w postaci pokrojonej stanowią pewien dysonans konsystencji z całością miękkiego dania. Następnym razem zmiksuję z serem i śmietaną.
Piękne i napewno pyszne, pozdrawiam
fakt, ciacho przepyszne, tylko u mnie od dawna krązy nie wiedzieć czemu pod nazwa wawelskie, -----ale bez wzgledu na nazwę warte zachodu, pozdrawiam
ale ładnie to wygląda ,super pomysł...
Dzięki mariotereso za przepis torcik wyszedł super tylko biszkopt robiłam w/g własnego przepisu,bo nie miałam jeszcze Twojego ale udało się.biszkopt bardzo mi się udał.Mój przepis na biszkopt to;4 duże jajka,9dkg mąki pszennej,9 dkg mąki ziemniaczanej,niepełna szklanka cukru,cukier waniliowy,1 łyzeczka proszku do pieczenia,4 łyżki gorącej wody.Możesz spróbować.POZDRAWIAM!!!!!!
w takim razie do dzieła ...hihi już nie długo "bedzie wielki dzień"maja przygoda z tortem hahahah,chyba że moje 8miesięczne maleństwo nie pozwoli
mamusi na takie przygody....dziękuje Wam za podpowiedzi i pozdrawiam gorąco
potwierdzam-ciasto jest super-zawsze się udaje i jest niesamowicie pyszne.robię go od dawna
calkiem fajny przepis. kiedys go spróbuję.
Super!!!!!!Bardzo łatwe w wykonaniu...a jak smakuje hmhmhm palce lizać!Bardzo gorąco polecam
Sama się bałam, że będzie go zbyt dużo, ale muffinki są rewelacyjne. Ja dałam małą torebkę proszku, taką standardową. Nie wiem ile gram.
Następnym razem spróbuj "zmodyfikowanym" sposobem.Pozdrowionka.
.