ekkore schabik w Twoim wykonaniu wyglada pieknie. Nigdy nie miałam problemu z krojeniem go na zimno i nie brdzo wiem co może iśc nie tak
Zauważyłam błąd w pierwszym słowie,nie wiem jak to się stało -oczywiście powinno być wróciłam .Pozdrawiam.
Zastanawiałam się, jaki poncz pasowałby do czekolady i wiśni, ale masz rację, cytrynka ( ewent. alkohol ) są " bezpieczne ". Pozdrawiam !!!
Czesi jedza ten ser zawsze z ziemniakami z wody, posypanymi natka pietruszki oraz z sosem tatarskim.
A jak sie miksuje w blaszce ? nie pryska na ściany ?
Musisz rozpuścić czekoladę , jesli nie masz takiej końcówki jak na zdjęciu w przepisie to zrob papierowy rozek ( taki jak na zdjęciu) , wlej do niego rozpuszczoną czekoladę i namaluj tym kontury Kubusia .Nic nie odbijasz czy ściągasz czekolade!! Po prostu namaluj nią kontury a reszte wypełnij kolorowymi masami.
dana39 masz rację że ser jest drogi,ale te 25 dkg nie zrujnuje naszego budżetu,ale czy nie warto,skoro ser jet pycha.POZDRAWIAM.
a i mam jeszcze jedno pytanko na tych urodzinach ma byc 20 osób myśłicie że dla każdego wystarczy? tak się zastanawiam może te placki podzielić i zrobić dwa ale mniejsze? poradzcie proszę ....
Bardzo dobry placek,dawno takiego pysznego nie jadłam!!!!
biszkopt wyszedł pięknie,wyrósł i był pulchny juz zawsze bedę robić z tego przepisu, nawet moja mama która piecze od lat była zaskoczona tą miksturką hahaha(żółtka,ocet,proszek),i przyznała się ,że sama już tak robi...także polecam serdecznie i pozdrawiam
Zdecydowanie najlepszy przepis na zeberka na tym forum .Bravo !!!! dla autorki:)
Dzięki za podpowiedż, zrobię ten tort dla mojego kochanego taty na 50 uradziny .Mam tylko nadzieję, że sobie poradzę...
pozdrawiam wszystkich serdecznie
Chciałabym do tej potrawy wykorzystać szpinak mrożony. Jle należałoby go wziąć?