Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

behemotka84

(2008-05-06 11:17)

ekkore schabik w Twoim wykonaniu wyglada pieknie. Nigdy nie miałam problemu z krojeniem go na zimno i nie brdzo wiem co może iśc nie tak

figencja

(2008-05-06 11:15)

Zauważyłam błąd w pierwszym słowie,nie wiem jak to się stało -oczywiście powinno być wróciłam .Pozdrawiam.

Fot. krysta, tort lalka
tort lalka
65.6k
287
72
krysta
pinokio67

(2008-05-06 11:11)

ten tort upieklam na 2 urodziny mojej Karolinki

Fot. angela, Tort Mikado
Tort Mikado
119k
1.3k
264
angela
Mońcia

(2008-05-06 11:02)

łOSOS,tort jest bardzo wydajny i ekonomiczny,spokojnie wystarczy go dla 20 osób a i pewnie jeszcze Ci zostanie.lepiej zrób wobec tego jeden tort ale za to większy i okazalszy,będzie się wspaniale prezentował a wyjdzie Ci na pewno,też się bałam ale okazało się,że jego wykonanie to nic trudnego a naprawdę warto bo jest pyszny!

mariateresa

(2008-05-06 10:59)

Zastanawiałam się,  jaki poncz pasowałby do czekolady i wiśni,   ale masz rację,  cytrynka ( ewent.  alkohol )  są " bezpieczne ".  Pozdrawiam !!!

Mari

(2008-05-06 10:55)

Czesi jedza ten ser zawsze z ziemniakami z wody, posypanymi natka pietruszki oraz z sosem tatarskim.

teresa55

(2008-05-06 10:46)

A jak sie miksuje w blaszce ? nie pryska na ściany ?

Dorotaxx

(2008-05-06 10:42)

Musisz rozpuścić czekoladę , jesli nie masz takiej końcówki jak na zdjęciu w przepisie to zrob papierowy rozek ( taki jak na zdjęciu)  , wlej do niego rozpuszczoną czekoladę i namaluj tym kontury Kubusia .Nic nie odbijasz czy ściągasz czekolade!! Po prostu namaluj nią kontury a reszte wypełnij kolorowymi masami.

domicella

(2008-05-06 10:35)

dana39 masz rację że ser jest drogi,ale te 25 dkg nie zrujnuje naszego budżetu,ale czy nie warto,skoro ser jet pycha.POZDRAWIAM.

Fot. angela, Tort Mikado
Tort Mikado
119k
1.3k
264
angela
łOSOS

(2008-05-06 09:58)

a i mam jeszcze jedno pytanko na tych urodzinach ma byc 20 osób myśłicie że dla każdego wystarczy? tak się zastanawiam może te placki podzielić i zrobić dwa ale mniejsze? poradzcie proszę ....

Agata26

(2008-05-06 09:49)

Bardzo dobry placek,dawno takiego pysznego nie jadłam!!!!

łOSOS

(2008-05-06 09:46)

biszkopt wyszedł pięknie,wyrósł i był pulchny juz zawsze bedę robić z tego przepisu, nawet moja mama która piecze od lat była zaskoczona tą miksturką hahaha(żółtka,ocet,proszek),i przyznała się ,że sama już tak robi...także polecam serdecznie i pozdrawiam

ASTI

(2008-05-06 09:34)

Zdecydowanie  najlepszy  przepis  na  zeberka na  tym  forum .Bravo !!!!  dla autorki:)

Fot. angela, Tort Mikado
Tort Mikado
119k
1.3k
264
angela
łOSOS

(2008-05-06 09:15)

Dzięki za podpowiedż, zrobię ten tort dla mojego kochanego taty na 50 uradziny .Mam tylko nadzieję, że sobie poradzę...  pozdrawiam wszystkich serdecznie

agamig

(2008-05-06 08:58)

Chciałabym do tej potrawy wykorzystać szpinak mrożony. Jle należałoby go wziąć?

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij