Czy te galaretki to mają być sypkie i jaki kolor ma ta smietana?
A ja jestem leniwa i poprzestałam na samym "makaronie".
Po usmażeniu tylko troszkę cukru pudru i przysmak na miarę faworek gotowy :-)
Bardzo dziękuje za przepisdeser lodowy pycha opinia moich gości (nie tylko moja) :)polecam! Ciasteczka pod deser upiekłam sama z tego przepisu http://www.gotowanie.wkl.pl/przepis21424.html
Nie ma czym się chwalić. Pół szklanki gorącej wody, czubata łyżeczka cukru pudru, dowolny olejek (dałam chyba cytrynowy) i troszkę spirytusu. Nie nasączałam części na którą szły wiśnie w galaretce. Pozdrawiam.
Jema4,co zrobiłam nie tak,że masa toffi spłynęła mi z placka? Mleko po ugotowaniu było bardzo gęste, dałam zwykłe masło,wyszła gęsta po utarciu a po włożeniu do lodówki spłynęła mi na deskę
.Za dużo masła czy za dużo mleka?
Robiłam już kilka razy. Wyszło REWELACYJNIE!!!! Wszystkim baaaaaaaaaaardzo smakowało! Polecam z czystym sercem!!!!
dziękuje za odpowiedź, acha czy koniecznie ma byc mleko czy może być woda? Próbowałaś z wodą?
Agamari, cieszę się że ciasto przypadło do gustu :o) ja następnym razem spróbuję zrobić je tak jak Ty czyli z galaretką i owocami.
Pozdrawiam
Czy maku nie trzeba mielić? Zazwyczaj do makowców się to robi. Chociaż nie zawsze
Ciasto jest super! Błyskawicznie się robi! Dziękuję za przepis
!!!!
Mam 2 lewe réce do pieczenia, ale...... wyszlo
, dziékujé, super placuszek
Bardzo cieszę się, ze torcik rodzince i Tobie smakował. Jeśli przeczytasz ten komentarz to napisz, jaki zrobiłaś poncz. Pozdrawiam serdecznie !!!
do zrobienia takiego tortu rzeczywiście potrzeba dużo czasu ale na prawdę wartooo:) więc figencjo jak tylko znajdziesz chwilkę do dzieła, satysfakcja murowana:)
pyszne i szybkie- rewelacja
ja osobiście nie używam oleju, wrzucam pieczarki do garnka, solę i podlewam 2-3 łyżkami wody