Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

bocian

(2008-05-06 08:36)

Czy te galaretki to mają być sypkie i jaki kolor ma ta smietana?

jagoooodka

(2008-05-06 08:17)

A ja jestem leniwa i poprzestałam na samym "makaronie".
Po usmażeniu tylko troszkę cukru pudru i przysmak na miarę faworek gotowy :-)

boro92

(2008-05-06 08:09)

Bardzo dziękuje za przepisdeser lodowy pycha opinia moich gości (nie tylko moja) :)polecam! Ciasteczka pod deser upiekłam sama z tego przepisu  http://www.gotowanie.wkl.pl/przepis21424.html

Icha

(2008-05-06 07:51)

Nie ma czym się chwalić. Pół szklanki gorącej wody, czubata łyżeczka cukru pudru, dowolny olejek (dałam chyba cytrynowy) i troszkę spirytusu. Nie nasączałam części na którą szły wiśnie w galaretce. Pozdrawiam.

alfa_beta

(2008-05-06 07:28)

Jema4,co zrobiłam nie tak,że masa toffi spłynęła mi z placka? Mleko po ugotowaniu było bardzo gęste, dałam zwykłe masło,wyszła gęsta po utarciu a po włożeniu do lodówki spłynęła mi na deskę.Za dużo masła czy za dużo mleka?

magda15135

(2008-05-06 07:21)

Robiłam już kilka razy. Wyszło REWELACYJNIE!!!! Wszystkim baaaaaaaaaaardzo smakowało! Polecam z czystym sercem!!!!

blackrose4u

(2008-05-06 06:48)

dziękuje za odpowiedź, acha czy koniecznie ma byc mleko czy może być woda? Próbowałaś z wodą?

malibu

(2008-05-06 06:25)

Agamari, cieszę się że ciasto przypadło do gustu :o) ja następnym razem spróbuję zrobić je tak jak Ty czyli z  galaretką i owocami.
Pozdrawiam

donia84

(2008-05-06 01:14)

Czy maku nie trzeba mielić? Zazwyczaj do makowców się to robi. Chociaż nie zawsze

kasia40

(2008-05-06 01:03)

Ciasto jest super! Błyskawicznie się robi! Dziękuję za przepis  !!!!

sikdor

(2008-05-06 00:18)

Mam 2 lewe réce do pieczenia, ale...... wyszlo , dziékujé, super placuszek

mariateresa

(2008-05-06 00:12)

Bardzo cieszę się,  ze torcik  rodzince i Tobie smakował.   Jeśli przeczytasz ten komentarz to napisz,  jaki zrobiłaś poncz.  Pozdrawiam serdecznie !!!

pulsilla

(2008-05-05 23:17)

do zrobienia takiego tortu rzeczywiście potrzeba dużo czasu ale na prawdę wartooo:) więc figencjo jak tylko znajdziesz chwilkę do dzieła, satysfakcja murowana:)

emajla1313

(2008-05-05 23:14)

pyszne i szybkie- rewelacja

karolla.k

(2008-05-05 22:56)

ja osobiście nie używam oleju, wrzucam pieczarki do garnka, solę i podlewam 2-3 łyżkami wody

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij