Używałam opakowań po 100 g,aczkolwiek nie wsypyałąm wszytskiego... Pozdrawiam.
tylko herbatiki, spieszyłam się i pomyliłam w przepisie, już poprawiam:)
Dziewczynki mam pytanie odnosnie konsystencji tego boczku. Nadaje sie on na obiad a'la pieczen rzymska czy jest on raczej do smarowania?
Cinnamon napisz ile ważą pestki słonecznika i dyni bo moga być różne opakowania. Chętnie wypróbuję przepis.
lo matko, a juz sie przestraszylem, ze ten kurczak nieskubany ma byc he he.
Ja upiekłam to ciasto na majówke znikło w mgnieniu oka wszyscy sie nim zachwycali taaakie pyszne.Ja osobiscie polewe zrobiłam z DANIO POLAŁAM MILKą(jak to jedna forumowiczka polecała) i naprawde pycha ciasto zagości u mnie na stałe :))))).Dziękuje za ten przepis i pozdrawiam.
Ja też zrobiłam i gorąco polecam. Pychota!!!
To jest po prostu MISTRZOSTWO ŚWIATA.Dziękuję za przepis.Pozdrawiam.
Pieczarki dusić na oleju?
Bardzo dziękuję i pozdrawiam !
Boczuś WSPANIAŁY!!!! Robiłam dokładnie, jak w przepisie - niebo w gębie!!! Do świeżego pieczywka SUPER! Nie zmianiłąbym w tym przepisie nic. Wielkie dzięki Kamaxyz!
Ja również skusiłam się na te parówki. Niestety źle obkręciłam ciastem i wyglądem różniły się od Waszych ale smakowały pysznie. :D
bardzo się cieszę że ten przepis przypadł Wam do gustu:) też bardzo lubię kartofle :)