Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Cinnamon

(2008-05-05 14:24)

Używałam opakowań po 100 g,aczkolwiek nie wsypyałąm wszytskiego... Pozdrawiam.

Delfinka

(2008-05-05 14:12)

znam to ciasto jest pyszne (jesli ktos lubi wiórki) . Ja zostawiam trochę masy, smaruję nią wierzch biszkoptu i posypuję wiórkami lekko zrumienionymi na masełku

pulsilla

(2008-05-05 14:10)

tylko herbatiki, spieszyłam się i pomyliłam w przepisie, już poprawiam:)

Dorota zza plota

(2008-05-05 14:05)

Dziewczynki mam pytanie odnosnie konsystencji tego boczku. Nadaje sie on na obiad a'la pieczen rzymska czy jest on raczej do smarowania?

Kasia_W

(2008-05-05 14:05)

Cinnamon napisz ile ważą pestki słonecznika i dyni bo moga być różne opakowania. Chętnie wypróbuję przepis.

marinik

(2008-05-05 13:52)

lo matko, a juz sie przestraszylem, ze ten kurczak nieskubany ma byc he he.

niunia18

(2008-05-05 13:46)

Ja upiekłam to ciasto na majówke znikło w mgnieniu oka wszyscy sie nim zachwycali taaakie pyszne.Ja osobiscie polewe zrobiłam z DANIO POLAŁAM MILKą(jak to jedna forumowiczka polecała) i  naprawde pycha ciasto zagości u mnie na stałe :))))).Dziękuje za ten przepis i pozdrawiam.

kinga2

(2008-05-05 13:46)

Ja też zrobiłam i gorąco polecam. Pychota!!!

ela64

(2008-05-05 13:40)

To jest po prostu MISTRZOSTWO ŚWIATA.Dziękuję za przepis.Pozdrawiam.

Iloria_S

(2008-05-05 13:31)

Pieczarki dusić na oleju?

mariateresa

(2008-05-05 13:26)

Bardzo dziękuję i pozdrawiam !

monami9

(2008-05-05 13:25)

Mam prośbę o wysłanie zdjęć jak wyjąc te kostki ze środka. Mam ogromną ochotę na te skrzydełka a nie mam kompletnie pojęcia jak się do tego zabrać. Będę bardzo wdzięczna, moni.m@o2.pl . Pozdrawiam i z góry dziękuję.

Patrycja0

(2008-05-05 13:21)

Boczuś WSPANIAŁY!!!! Robiłam dokładnie, jak w przepisie - niebo w gębie!!!  Do świeżego pieczywka SUPER! Nie zmianiłąbym w tym przepisie nic. Wielkie dzięki Kamaxyz!

Iloria_S

(2008-05-05 13:06)

Ja również skusiłam się na te parówki. Niestety źle obkręciłam ciastem i wyglądem różniły się od Waszych ale smakowały pysznie. :D

gumcia

(2008-05-05 13:04)

bardzo się cieszę że ten przepis przypadł Wam do gustu:) też bardzo lubię kartofle :)

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij