Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

RENIKA

(2008-05-05 12:49)

przepraszam, że tak późno odpowiadam, ale nie było mnie podczas weekendu majowego.Rzeczywiście nie są to prawdziwe sajgonki.Nazwane zostały tak ze względu na kształt.Ale zapewniam, że są bardzo dobre.

zawilczak

(2008-05-05 12:48)

Kochani moi, przyszedł czas na wyznanie, ponieważ rozwiązana została zagadka, która mnie dręczyła od miesięcy - dlaczego moja maszyna nie piecze chleba, tylko niezawodnie perfekcyjny zakalec? Otóż, wczoraj do pieczenia zabrał się mój mąż. I co z tego wynikło? Piękny, smaczny, ogromny chlebek, którego zdjęcie obiecuję zamieścić. Cóż się okazało? W momencie, gdy mąż chciał odmierzyć odpowiednią ilość mąki przygotowując ciasto na chleb, podsunęłam mu miarkę dołączoną do naszej maszyny, a on przeczytał na niej to, czego ja nie widziałam - dwie małe literki - ml!!!!! A ja tego ożywałam do odmierzania gram mąki!!! Stąd masakryczne zakończenie każdej podjętej przeze mnie próby pieczenia chleba w maszynie! Mąki zawsze było za mało. Nic już nie powiem, bo reszta jest milczeniem.

basilek

(2008-05-05 12:47)

Ciekawy przepis, tylko trzeba miec w zapasie sos tatarski. Ty go kupujesz czy też robisz samodzielnie ?

Fot. Jamaica, Alkoholik
Alkoholik
148k
1.3k
120
Jamaica
*Domi*

(2008-05-05 12:39)

placuszek suuper. Po przeczytaniu komentarzy postanowiłam dac mniej wódki , biszkopt urósł mi wielki wiec go przekroiłam i w środek dałam mase z jabłek smazonych z galaretką. PYCHA.

claudka

(2008-05-05 12:38)

Witam.
Wszystkie komentarze zachęcają mnie do upieczenia tego ciasta. Mam tylko pytanie, ktoś pisał o kruszonce, jak ją zrobić? Mąka cukier i margaryna?

basilek

(2008-05-05 12:35)

Z niecierpliwością czekam na dalsze Twoje przepisy :)))

Barbara

(2008-05-05 12:26)

Tak,10 dkg
Można dać więcej orzechów ale te trzy paczuszki to akurat.

ada5

(2008-05-05 12:18)

Miało być z dżemem - sorry.

ada5

(2008-05-05 12:17)

Bardzo dobre!!! Właśnie się objadłam i wstawiam od razu komentarz. Jadłam z drzemem z owoców leśnych - super!!! Dzięki 3wcia za przepis.

bratka

(2008-05-05 12:08)

czy przy pieczeniu sernika wlaczasz termoobieg, czy calosc pieczona jest tylko za pomoca funkcji "gora -dol"

beata1

(2008-05-05 11:48)

Czym oblałaś wierzch sernika tak ładnie wygląda?

Magda M.

(2008-05-05 11:39)

Zrobiłam na majowy weekend. Ciasteczko super a krem przepyszny! Na cieście wylądowała tylko połowa kremu bo tyle udało mi się uratowć z rąk mojego męża :O) Polecam!

Patrycja0

(2008-05-05 11:38)

Przekładaniec doskonały na przyjęcia, bo jest nie tylko dobry, ale też imponująco wygląda. Zresztą zobaczcie sami:

I jeszcze kilka uwag:
- do przekładańca użyłam w sumie 50 g. twarogu (po 25 do każdej masy);
- na keksówkę o wymiarach ok. 30 cm. wystarczyło mi jedno opakowanie pumpernikla;
- do masy koperkowej nastepnym razem dam 1 cebulkę, bo 2 to moim zdaniem troszkę za dużo
Ekkore, dziękuję za przepis i pozdrawiam serdecznie :))

karasia

(2008-05-05 11:35)

Ja wszystko zapiekłam chwilę w piekarniku i dodałam jeszcze trochę pokrojonej w słupki szynki i było boskie.

Hechler Elisabeth

(2008-05-05 11:12)

Kseniusia jak to jest z tym sokiem? Piszesz owoce pokroic, a sok zachowac. Nie rozumiem o co chodzi? Czy to znaczy pokroic i sok wycisnac? Pozdrawiam.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij