Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Iloria_S

(2008-05-04 20:44)

Gumciu! Znów je zrobiłam. Teściowa naszykowała mi pół ogromnego gara ugotowanych ziemniaków! Kotletów wyszło ok 27! Do następnego dnia dotrwał tylko jeden, którego i tak zakamuflowałam dla córeczki. Nadmienię, że moja rodzina liczy tylko 4 dorosłe osoby. Kotlety zjadane były na obiad i kolację i przekąski pomiędzy.. Hihihihi jesteśmy kartoflane żarłoki.

Iloria_S

(2008-05-04 20:39)

Ciasto zrobione i zjedzone. :D Co prawda kostka masła w masie to jak dla mnie troszkę za dużo. Wyszedł zbyt maślany smak ale i tak ciasto wszystkim smakowało. Dziękuję za przepis! POZDRAWIAM!

niebieska-różyczka

(2008-05-04 20:39)

Bardzo mi miło Ilorio,że smakowały:) pozdrawiam

Iloria_S

(2008-05-04 20:36)

Ja również skusiłam się na te pieczone ziemniaczki. Pod koniec pieczenia posypałam je startym zółtym serem. Mmm PYCHA!! I wcale nie trzeba było ich później solić. :D

Ave

(2008-05-04 20:35)

Bardzo sie cieszę Kina60, że jednak sie "zebrałaś" i skrzydełka Wam smakowały.  Może teraz równiez te osoby, które sie wahają wypróbują przepis, przecież "nie taki diabeł straszny"  :)))))))))

Iloria_S

(2008-05-04 20:30)

Wygląda pysznie!!!

kasiadzida

(2008-05-04 20:28)

Fuj, w tej wodzie straciła cały swój smak :( blleee. Wolę ją surową!!!

niebieska-różyczka

(2008-05-04 20:19)

A co mu brakuje? widać miesko ,grzybki ,śliweczki.Droga Mario! ugotuj lepszy i zrób koniecznie fotkę, chetnie tata ugotuje z twojego przepisu.Pozdrawiam.

magdanerka

(2008-05-04 20:03)

  gofry są naprawdę smaczne i chrrrrrrrrrupiące serdeczne dzięki za przepis. 

jema4

(2008-05-04 20:02)

To ciasto jest przepyszne, robiłam z bardzo podobnego przepisu. Pychota!

Maria1978

(2008-05-04 20:00)

Jakiś taki mało zachęcający wygląd ma ten bigosik, nieapetyczny!

alidab

(2008-05-04 19:56)

Basilek, bardzo mi miło, że przyznajesz się do sąsiedztwa....:)))  
Co do przepisów - to w większości są to stare, wielokrotnie wypróbowane, wyniesione z domu rodzinnego.
Wiele z nich jeszcze czeka w starych zeszytach, może kiedyś znowu znajdę czas i chęci żeby je umieścić tu WŻ-owej książce
kucharskiej...:)))  Poki co również serdecznie Cię pozdrawiam...:)))

kina60

(2008-05-04 19:51)

żabierałam się do zrobienia skrzydełek jak przysłowiowa sójka, bo bałam się tych kostek. Okazało się, że nie jest to straszne, a skrzydełka wyszły pyszne. Pieczarki, przed smażeniem, starkowałam na tarce od buraków , a cebulę drobno posiekałam i później już nie mieliłam. Pozdrawiam

Nashi

(2008-05-04 19:32)

Ciacho całkiem niezłe. Długo się piecze, ale warto poczekać ;)

skopolendra

(2008-05-04 19:27)

swietny przepis i wspaniale wygladaja.Nie wiem tylko czy uda mi sie kupic takie foremki do rurek :(.Mamy zadziwiajacopodobny nick:)Pozdrawiam

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij