Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

figencja

(2008-05-02 18:40)

Można ugotować fasolkę na wędzonce - to też doda smaku i ostrości.

figencja

(2008-05-02 18:36)

Może to być bardzo interesujące !Narazie wklepuję do ulubionych.

figencja

(2008-05-02 18:31)

Ale ja się wcale nie obraziłam,tylko chciałam zrobić inaczej. Pozdrowionka.

mysha2006

(2008-05-02 18:26)

Nie twierdzę, że popełniłaś błąd. Ja jednak wolę grubo starte jabłka i koniecznie kwaśne, bo wtedy stanowią kontrast do słodkiej marchewki. Musów nie używam wcale, wolę świeże owoce.

figencja

(2008-05-02 18:25)

No właśnie.Też jestem ciekawa?

Tekla

(2008-05-02 18:25)

Upiekłam  "Murzynka" wg tego przepisu i muszę stwierdzić, że jest bardzo smaczny, wilgotny i w smaku bardzo czekoladowy. Proszku do pieczenia dałam mniej i dodałam rodzynki. Zdjęcia nie zdąrzyłam zrobić bo rodzinka go szybciutko zjadła.Piekłam w takiej foremce jak Twoja i ciasto wyrosło mi bardzo, bardzo wysokie (może moja forma jest krótsza?).

figencja

(2008-05-02 18:18)

Wykorzystuję mus dlatego,że mam go dużo w piwnicy z jesiennych zapasów,ale uważam,że nie popełniłam błędu dodając go do surówki,
ponieważ to on dodaje smaczku tej surówce.Jak będziesz gdzieś pod ręką taki mus - to sprawdż,czy miałam rację.Pozdrawiam.

Fot. angela, Tort Mikado
Tort Mikado
119k
1.3k
264
angela
anitka

(2008-05-02 17:46)

Tort pyszny!Jadłam już go kilka razy ale robiłam dobiero drugi raz.Natomiast teraz zrobiłam aż dwa dla mnie i koleżanki! Pozdrawiam autorke przepisu!

mysha2006

(2008-05-02 17:40)

Robię taką samą tylko zamiast musu jabłkowego dodaję 2 kwaśne jabłka starte na grubych oczkach i tylko jedną marchewkę. Pyszna

Fot. Wkn, Zebra
Zebra
173k
675
78
Wkn
setunia

(2008-05-02 17:32)

a ja właśnie zabieram się do robienia:)
dawno już nie robiłam tego ciasta i nie pamieałam , czy  ubija się pianę -ale widzę, że  na szczęście nie:D

kiedyś   zrobiłam zebre z bitą smietaną na wierzchu polana polewą czekoladową i taką planuję zrobić i dziś:)

krzys59

(2008-05-02 17:17)

Tak się zastanawiam, skoro "pastry chef" pracuje NA KUCHNI to musi mieć szeroki wgląd w zawartość naczyń, z góry dużo widać, szkoda tylko że oczy parą zachodzą i nos zatykają kuchenne spaliny. Mam wrażenie, że "pastry chef" trochę się podtruł pracując NA KUCHNI i coś mu się na móżg rzuciło, że zapomniał o n-etykiecie.

mysha2006

(2008-05-02 17:07)

Widzę, że mamy nową przemiłą osóbkę na stronce. Urocze i miłe komentarze ale chyba są tu trochę zbyteczne.

niebieska-różyczka

(2008-05-02 17:07)

Na pewno wypróbuję! i zrobię zdjęcie.Pozdrawiam

ewelinka87

(2008-05-02 17:04)

Świetna sałatka!!! Dodałam pomidorki koktajlowe, a sosu nie robiłam w osobnym naczyniu, tylko wszystko razem wymieszałam. Soli nie dodałam, bo feta jest jednak sama w sobie bardzo słona. Pycha!!!

barbut

(2008-05-02 16:49)

Dziękuję Glumando za wspaniały pomysł.Kotlety pyszne.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij