Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Asieńka18

(2008-04-30 11:00)

Osoby na diecie bezglutenowej nie mogą piwa!!! To wiem napewno! I ubolewam.... więc przepis ten jest nie dla nas :(

gorzka

(2008-04-30 10:55)

u nas w domu robi się coś podobnego, tylko że ser dodajemy do ciasta, całość smarujemy ketchupem i posypujemy prażoną dynią.

POLECAM PRZEPIS:)

figencja

(2008-04-30 10:33)

 To się nazywa "awanturka" i trzeba na to specjalnego amatora takiego smaku.

figencja

(2008-04-30 10:29)

 Szkoda droga Alu 06,że nie dodajesz zdjęc tych swoich pieknie ponazywanych pyszności.Można uruchomić wyobrażnię,ale
ze zdjęciem byloby jeszcze lepiej.Jak masz możliwość - to powklejaj te fotki.

eNka

(2008-04-30 10:25)

Dorotko, już poprawiłam, chodzi o obgotowanie skórek ze sporą ilością środka. Ja obkrawam "w kostkę", tak jak żółnierze w wojsku obierają ziemniaki i za karę dostają jeszcze 2 worki do obrania;)hihi Pozdrawiam również w imieniu Łusi:)

beata1

(2008-04-30 09:12)

Tak wyglądają moje róże z masy cukrowej w sobotę chrzciny to po niedzieli wstawię zdjęcie całego torta.

Dorota zza plota

(2008-04-30 08:43)

eNko do punktu pierwszego ugotowac te obrane skorki czy obrany srodek? Cos stoje na laczu i nie kumam Pozdrawiam Serdecznie i caluski dla Lusi sle!

alidab

(2008-04-30 07:28)

Sylwia, nie obawiaj się - spokojnie daj 1 łyżkę proszku (raczej płaska) i nie będzie za dużo. Jeśli jednak jestes wyczulona na jego nadmiar, to możesz dać troszeczkę mniej - to jest ciasto półkruche ze sporą ilością śmietany więc wymaga środków spulchniających.
Życzę smacznego ...)))

alfa_beta

(2008-04-30 07:25)

Boro92, naprawdę go polecam bo jest smaczny. Mam ten przepis ok. 15 lat, a teraz odkryłam go w nowej książeczce siostry Anastazji :)))  Chyba to jest wystarczająca motywacja,żeby go upiec bo skoro "zawędrował" do niej i zamieściła go w swoich zbiorach to nie może być niedobry:)))) Oczywiscie ona ma małe zmiany, ale z mojego przepisu też wychodzi pyszny. Zdjęcia nie zamieściłam, bo kiedy ostatni raz go piekłam to nie miałam jeszcze cyfrówki, ale poprawię się chyba,że Ty go upieczesz wcześniej i wstawisz swoją fotkę. Pozdrawiam cieplutko:)))) 

alfa_beta

(2008-04-30 07:15)

Basilku,ja mam blaszki 25x35 cm, ale śmiało możesz upiec w większych wtedy będzie troszkę niższe. Na zdjęciu tego nie widać ale moje miało wysokość sporego torta, tak pięknie wyrosły biszkopty. Jest bardzo łatwe w wykonaniu i smaczne jak wszystkie ciasta siostry Anastazji. Jeżeli mogę Ci jeszcze coś zaproponować to skuś się na "Placek z pomarańczy", który mam w swoich zbiorach ok. 15 lat i też jest w nowej książeczce siostry Anastazji. Jest bardzo ciekawy w smaku i wbrew pozorom szybko się go robi.

Pozdrawiam również:)))

Dorotaxx

(2008-04-30 06:57)

Mam nadzieje,że zdążyłam!
Możesz tort przełożyc bitą śmietaną i osobno zrobić mase na bazie masła.Wystarczy utrzeć kostke masła z cukrem pudrem i tym należy posmarować cały  tort z wierzchu.Bita śmietana moze rozpuścić mase cukrową, która na niej leży. Juz mi sie kiedyś tak stało.
Jeśli chodzi o barwniki to ja je wsypuje do syropu z glukozy i żelatyny wtedy kiedy juz zdejme garnuszek z ognia, mieszam zeby sie dobrze rozprowadziły i  wtedy dosypuje cukier puder.

kokliko

(2008-04-30 03:00)

Genialny przepis!!!.Ku zadowoleniu wszystkich, nawet tych co zawsze niezadowoleni.
Tzw  "papiloty" w piekarniku, salsa nie uciekla, ani nie zalala sie woda, spiekla sie nalezycie
 przesiaknieta zapachem salsy, te ostatnia zrobilam sama, wiec niesloikowa, bez  dodatkowych
zapaszkow. Okazala sie jak z patelni, czyli dodatkowy smaczek.
Lucky, w tym duchu prosze o inne przepisy

kokliko

(2008-04-30 02:30)

Jesli o pange idzie, to mam pewien odrzut, no ale nie kazdy musi isc ze mna
reka w reke w sprawie odrzutow. W kazdym razie kazda rybe mozesz zrobic
w identyczny sposob bez uprzedniego smazenia.Starczy przygotowac odpowiedni sos,
smietana, odrobinka musztardy, ziola i co tylko chcemy. Dobrze osuszyc filety  rybne,
nagrzac piekarnik do 200°, zmnieszyc temprerature na 180°, wysmarowac filety "mazianka"
wedlug uznania i pozostawic je w piekarniku przez 20 minut. To "wedlug uznania"spreparuje "
Ci sosik jaki sobie zyczysz. Smacznego

sabia

(2008-04-29 23:23)

Alu, zakupiłam rabarbar i chciałabym zrobić to ciasto na majowy weekend ale mam jedno pytanie. Czy tego proszku do pieczenia ma być cała łyżka czy wystarczy łyżeczka? Troszkę przeraża mnie ta ilość.

manoo

(2008-04-29 23:10)

dostalam podobny przepis, tyle ze pierw mam ja gotowac 10 mnutek. jak myslicie, o ile zmieni to jej smak??

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij