Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

jagi

(2008-04-19 21:57)

Bardzo dobre ciasto!!!  Polecam .

arabis

(2008-04-19 21:52)

Ja używam kostki takiej 200g Łowicza. Jesli sera bedzie trochę więcej to nie zmieni zbytnio smaku klusek więc bez obaw. Smacznego Ci życzę !!!

damrataga

(2008-04-19 21:47)

Mielone się rozmraża, a ja szukam przepisu, ale chyba już znalazłam. Jutro wypróbuję!!! Dzięki za pomysł:-)

mariateresa

(2008-04-19 21:42)

Prosta i  najlepsza   galaretka z kurczaka.   Często robię na niedzielne kolacje  ( z rosołu )    Różyczko  - nie chcę sie czepiać,  ale....    Ty gotujesz żelatynę ?

ANEETKA

(2008-04-19 21:39)

Dziś zrobiłam ten gulasz na obiadek i powiem szczerze że jest PRZEPYSZNY POLECAM

Magdal

(2008-04-19 21:32)

Dziękuję wszystkim za miłe komentarze i cieszę się,że kotleciki zyskały już tylu zwolenników,pzdr

nadia

(2008-04-19 21:24)

nadia

(2008-04-19 21:20)

Podpinam sie pod kasiulka48, makowiec wyszedl bardzo smaczny, delikatny i ....jeden juz zniknal calkowicie ;) Rowniez wykorzystalam gotowa mase makowa - pozdrawiam :)

nadia

(2008-04-19 21:15)

Zrobilam dzisiaj ten ajerkoniak i musze przyznac,ze lepszego nie pilam ;) Super smak i konsystencja. Wykonalam wszystko wedlug przepisu i nie musialam go jesc lyzeczka czy dolewac mleka, naprawde wyszedl idealny - dziekuje za przepis :)

bytomianka

(2008-04-19 21:11)

Tak jak przypuszczałam, sałatka bardzo wszystkim smakowała. Zrobiłam z półtorej porcji i wszystko zjedzone.

Patrycja0

(2008-04-19 20:52)

Ilonko, Zgadzam się z Tobą w 100 % - te kotleciki są naprawdę PYCHA! Zrobiłam dokładnie tak jak w przepisie! Ten ciagnący się serek w środku....super! Z pewnością będę wracałą do tego przepisu :) Dziękuję i polecam wszystkim!!!!

mariateresa

(2008-04-19 20:50)

Dobry pomysł z blanszowaniem jabłek -  no  i same  szarlotki wyglądają smakowicie.   Są w ulubionych,    pozdrawiam autorkę !

Fot. Wkn, Szarlotka sypana
Szarlotka sypana
398k
1.6k
293
Wkn
bbetty

(2008-04-19 20:45)

Faktycznie spód miałam w niektórych miejscach niedopieczony. Do przepisu użyłam ok. 1,7 kg ( więcej nie zmieściło się w formie ) kwaskowatych i soczystych jabłek, więc nie mogły one być powodem niedopieczenia. Myślę, że lepiej jest dać więcej sypkiego na górną warstwę niż na spód szarlotki, albo zmniejszyć ilości składników ( przepis jest na 3 warstwy ciasta a nie na dwie). Ilość masła też można spokojnie zmniejszyć do 175g ( mnie wystarczyło na formę 25 x25). Szarlotka jest niedroga, szybka w wykonaniu i całkiem smaczna. Polecam więc

eNka

(2008-04-19 20:24)

Milowski iście i szczerze rozbawiłeś mnie tym komentarzem, i choć sama na to wpadłam, to dodając ów przepis nazwa "ćwikła" była już zajęta:) Pozdrawiam WŻowego Sherlocka Holmesa;)haha

basia19

(2008-04-19 20:24)

Dorota zza plota bo nawet nie wiem, że i gdzie takie coś istnieje. Parę lat temu przez przypadek odkryłam tę stronę i tak tu już zostałam, pozdrawiam.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij