Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Tekla

(2008-04-17 11:57)

Jak długo zapiekać te rybki w piekarniku?

ola mg

(2008-04-17 11:53)

Odpowiem za autorkę. Nie wyszło suche i piekłam bez przykrycia.

ola mg

(2008-04-17 11:48)

Ale cudeńko. Gratuluję i może kiedyś sama spróbuję

Manga

(2008-04-17 11:37)

Ciasto pyszne i łatwizna w wykonaniu:)

Manga

(2008-04-17 11:32)

Ja piekę to ciasto w foremce 25 na 36 cm. Z wiśniami i budyniem wiśniowym też musi być pycha:)

eja2

(2008-04-17 10:56)

Super danie!!!! Mój syn niejadek zawsze raz w tygodniu życzy sobie te brokuły.Niepowtarzalny smak.

ola mg

(2008-04-17 10:48)

Gwarantuję, że będą smakowały. Udanych wypieków

eNka

(2008-04-17 10:12)

Reginko, na ten temat wypowiadałam się w wątku Katolicyzm po polsku, a ten artykuł nie temu miał służyć. Pozdrawiam

Regina Florczak

(2008-04-17 10:08)

eNko żle jak ja wiem gdzie i po co chodzi ksiądz ale niedopuszczalne jeżeli wiedzą o ty dzieci idące do komuni!
Moje są już  dorosłe ale powiedziałam to zakonnicy która uczyła ich religii.Wierzę w Boga ale księża to nie są święte krowy!
Przyjrzyj się zachowaniu księzy w innych krajach i porównaj ,to wszystko.

Patrycja0

(2008-04-17 10:05)

Uwielbiam muffinki - te z makiem muszą być super! Jak wypróbuję dam znać:) Pozdrawiam

teresa55

(2008-04-17 10:02)

Potwierdzam .Ciasto bardzo dobre. Ja robie jeszcze wersje z wisniami / mogą być z kompotu lub smażone / i wisniowym budyniem.

Regina Florczak

(2008-04-17 10:01)

Każde dziecko dla rodziców jest cudem ,moje dzieci i wnuczka tez.To że pomyliłam ją z jej córeczką to chyba nie zbrodnia.Jestem babcią ,mam tylko jedna wnusię .Będąc w radzie osiedlowej działałam na rzecz dzieci.Dlaczego?......

Ola1979

(2008-04-17 09:57)

Wyobraź sobie Iwono02 że nie wiem bo ja też już od dawna za granicą ha ha no to mamy dylemat chyba musiamy karajanów zapytać.
Wydaje mi się że w sezonie wakacyjnym na pewno ale co poza to nie wiem. Pyttanie do forumowiczów czy w Polsce można już kupić w sklepach seler naciowy????

eNka

(2008-04-17 09:55)

Reginko, zbyt wiele już wypowiadałam się w tych tematach, żeby teraz powielać wypowiedzi. Sprostuję tylko trzy sprawy, historia powyższa dotyczy moich narodzin a nie mojej córki, opisała ją moja mama, a miała ona miejsce prawie 30 lat temu, kiedy nie było dla mnie szans z naukowego punktu widzenia. Co do pomocy osobom potrzebującym, to Caritas robi tak wiele, że aż nie wypada o tym nie pamiętać. Tak jak napisała Tereska, ja też nie wierzę w księdza, ale w Chrystusa, który ustanowił Kościół i powołał w nim pracowników, choć wiedział, że są słabi  - w końcy św. Piotr wyparł się Go 3 razy po ukrzyżowaniu.
Rozumiem, że konstruktywna krytyka jest czymś dobrym... ale krytykanctwo, to chyba specjalność "katolików", zwłaszcza w odniesieniu do swojego Kościoła.

Regina Florczak

(2008-04-17 09:54)

teresa55
>Powinien wypełniać  tę misję  nieskazitelnie. Ale ksiądz to tylko człowiek  z wszystkimi przypadłościami i grzechami.<
Czy mamy przyglądać się i rozgrzeszać bo on taki biedny i potrzebuje........My swoje przysiegi mamy dotrzymywać a ksiądz nie?Dziewczyny przeczytajcie Pismo Święte a zobaczycie prawdę!!!

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij