Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Patrycja0

(2008-04-14 14:03)

To zależy jak głodni będą Twoi goście ...Ja jak robiłam ostatnio ten bogracz to wyszło 7 całkiem sporych porcyjek i rodzinka najadła się do syta :)

Patrycja0

(2008-04-14 13:59)

Alidab, bardzo się cieszę, że zdecydowałaś się spróbować placuszków z tego przepisu, no i, że smakowały :) Dziękuję za zdjęcie - placuszki w Twoim wydaniu wyglądają bardzo apetycznie .

łakomczuszek

(2008-04-14 13:39)

Rewelacyjne, wszyscy jedliśmy aż się uszy trzęsły. Świetny i szybki  sposób na kurczaka (którego uwielbiam).

mariateresa

(2008-04-14 13:24)

Pysiuniu -  gdybyś mi w komentarzu napisała,  że obiad był niesmaczny i  straciłaś czas i pieniądze, -  byłoby mi  b. przykro,  ale OK - zrozumiałabym.   Są smaki i smaczki.     Ale tego,  że  centymetrowe  plasterki chudego boczku wymagaly godzinnego gotowania i godzinnego pieczenia w piekarniku, -    to tego pojąć  nie mogę.          Przecież przez 2 godziny to golonka odchodzi od kości.     Wszystko robiłaś dobrze, -  może boczek był z jakiegoś wiekowego świniaczka ?     Naprawdę ciekawe.       Pozdrawiam Cię serdecznie !!! 

nicoletia

(2008-04-14 13:14)

Jezeli z tym poradzi sobie szesciolatek to ja najwidoczniej jestem 4-latkiem. Zrobilam wg. przepisu, ciasto lezakowalo 18h po czym splynelo mi z blatu (po wyjeciu z miski), bo bylo tak rzadkie. Nie wiem w czym lezy problem :(

kebabek

(2008-04-14 12:52)

W piątek mam imprezę i planuje zrobić ten bogracz i mam pytanie do autorki przepisu-ile porcji wychodzi z tej ilosci skladników. Będzie u mnie 6 osob...

aga1828

(2008-04-14 12:35)

Wczoraj zrobiłam, palce lizać, pychotka!!!

alidab

(2008-04-14 12:21)

Oto placuszki w moim wydaniu: Różne wariacje tego przepisu są mi znane od dawna ale tym razem zrobiłam zgodnie z Twoim przepisem i wyszły także bardzo smaczne...:)))

szubamag

(2008-04-14 11:49)

Biszkopcik pierwsza klasa. Wyszedł za pierwszym razem. Iglosik dziękuję za przepis i pozdrawiam.

kleopatrA

(2008-04-14 11:45)

Moim zdaniem każdy ma prawo nazywać swoją potrawę jak chce więc o co ta draka

kleopatrA

(2008-04-14 11:43)

Oglądałam ten program ale nie zdąrzyłam zapisac -dzięki ;-))

tequila

(2008-04-14 11:37)

Tak na prawdę to nigdy kuchnia szwedzka nie będzie u mnie priorytetem! Mieszkałem 4 lata i dośc "tortur" na Skandynawii.Bez smaku! Bez polotu ! Po prostu łeeeee....!!!!!

domicella

(2008-04-14 11:31)

Mam pytanie,czy w połowie pieczenia w kombiwarze nie trzeba ich przewracać na drugą stronę,bo mój kombiwar piecze dobrze wierzch,ale nie spód.Srdeczne pozdrowienia.

Mama Beatka

(2008-04-14 11:28)

Tak jak obiecałam oto fotka

Mama Beatka

(2008-04-14 11:25)

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij