Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

ciasto_marchewkowe

(2015-04-14 22:13)

Smak mojego dzieciństwa...wuzetki z cukierni, która niestety już nie istnieje :(
Dawno nie robiłam sama tego ciasta, ale ten przepis mi się podoba. Może w weekend spróbuje, zapas Bieluchów w lodówce jest także mogę działać :)

megi65

(2015-04-14 21:14)

Świetny tekst , szczególnie puenta. No cóż ustawa ustawą a na naród śmieciarzy nie ma dobrej ustawy. Wystarczy popatrzeć na piaskownice, park co milusińcy robią z papierkiem po lodzie , cukierku, niestety nobliwi dziadkowie też nie dają dobrego przykładu i ... tak to się dalej turla efektem śnieżnej kulki .. (((

Wkn

(2015-04-14 20:18)

Ja akurat połączenie brokuła i papryki najbardziej lubię w sosach i zapiekankach (lub farszach do ciast, mrrrrr), ale też chętnie bym zjadła proponowaną przez Ciebie sałatkę, bo uwielbiam różyczki brokułów, które nie są rozgotowane, tylko właśnie jędrne i soczyście zielone! :) Dzięki za przepis.

kiki1101

(2015-04-14 20:06)

czy moge uzyc do tego sernika serkow typu philadelphia?

Ksena31

(2015-04-14 19:58)

Dziękuje za odpowiedz dam znać jak wyszło.

Fot. megi65, Babka puchata
Babka puchata
17.4k
201
30
megi65
megi65

(2015-04-14 19:21)

Jannaj ... no to popracujemy nad tym ...następnym razem cosik więcej oleju pomiędzy 0.5 a 0.75 szkl. oleju . Najważniejsze ,że nie zakalec. O swoich doświadczeniach babkowych poinformuj nas proszę )). Pozdrawiam pięknie smiley2

jannaj

(2015-04-14 17:54)

Megi65 babka wyszła bez zakalca, ale za to cosik za sucha.
Ot i proszę, jak to Polak zawsze sobie znajdzie powód do narzekania.

ginevra

(2015-04-14 15:13)

przepis wypróbowany - zamiast ogórków kiszonych dałam korniszony i zmniejszyłam ilość papryki, żeby nie zdominowała smaku całości - wszystkim smakowało :)

pralina

(2015-04-14 14:48)

Przekochana! Jestem fanką takich wielorasowców;) Ma taką wierną i uśmiechniętą mordkę! Mój Szłeps ma 12 lat ale dalej ma mentalność rozpieszczonego, zwariowanego szczeniaka i tylko wypadające zęby i kilka siwych włosów zdradzają że ma więcej lat niż jego zachowanie na to wskazuje :D 

słodki buraczek

(2015-04-14 11:21)

Do doświadczonych "pasztetoczyńców": czy przygotowując masę wg tego przepisu, mogę ją umieścić w słoikach i zagotować / zawekować? Czy akurat ten przepis się do tego nie nadaje?

mggi63

(2015-04-14 10:45)

Bardzo ładnie się prezentuje Twoje nowe dzieło :D

koriiin

(2015-04-14 10:28)

Pyszności!! Mąż był zachwycony, a dzieciaki wcinały jak nigdy jeszcze ciepłe z pajdą chleba. Robiłam przez niecałą godzinkę w szybkowarze. Pychota. Posżło w słoiki :)

iwett

(2015-04-14 10:05)

Śliczności - fajna zabawa ale trzeba mieć kupę cierpliwoścismiley2 Super sprawa z tymi kapslami - lubię jak nic się nie marnuje:)

ada5

(2015-04-14 09:28)

Witam. Rolada jest bardzo dobra na ciepło i na zimno. Robię czasem z farszem z mięsa mielonego z dodatkiem cebuli, lekko podsmazonej  papryki i tartej bułki. Pozdrawiam

iwciaG

(2015-04-14 09:27)

Jak wspomniałam, poszperałam i znalazłam zdjęcie dopiero nastawionego ekstraktu. Tu można porównać kolorek i zawartości i buteleczki:))

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij