Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

kasiachodziez

(2012-12-04 21:06)

Skusiłam się na zrobienie tych śledzi po wielu pozytywnych opiniach,niestety nie trafiłam ani w mój ani w gości smak, szkoda sałatka wylądowała w koszu.

Olek

(2012-12-04 21:01)

swiatowska - żelatyna jest w składnikach na polewę;)

swiatowska

(2012-12-04 20:52)

Ale o jakim kiślu czy żelatynie Wy piszecie ,czytam którys raz ten przepis i nie widzę.

Wkn

(2012-12-04 20:51)

Marzeno, przyznam się, że nie mierzyłam, ale to dość łatwo oszacować. Wystarczy policzyć ilość rzędów w poszczególnych kolorach. Z jednej strony wieńca zwykle upinamy około 18 okrążeń (na przemian srebrnych i zielonych), czyli w sumie 36 pomnożone przez 8 (bo tyle w rzędzie jednego koloru znajduje się trójkącików) = 288 razy 5,2 cm = 1497,6 cm plus około 30 cm na początkowe i końcowe owinięcie maskujące = 1527,6 cm (czyli 15,276 metra w sumie, czyli po 8 metrów w każdym kolorze, licząc z nadwyżką na wszelki wypadek :D). Plus kawałek tasiemek w innych odcieniach na kokardę. Ufff :)

edyta-ixa

(2012-12-04 20:44)

Bardzo się cieszę słodki buraczku, że mogę jakoś pomóc tymi przepisami. Sama wiem jak trudno "wykarmić" bezglutka, tymbardziej jak dochodzą inne pokarmowe ograniczenia :) Pozdrawiam ! :)

to-ja-baba

(2012-12-04 20:36)

jeszcze nie skończyłam a już się zajadam PYSZNE :]

marzena89gb

(2012-12-04 20:23)

uwielbiam tą sałatkę tez taką robię jest pyszna

marta998

(2012-12-04 20:20)

Żelatyna jest według oryginalnego przepisu i szczerze mówiąc nie daje dobrego rezultatu ja robię po swojemu i daję po prostu kisiel i jest idealnie to samo i w smaku i konsystencji.

justekb

(2012-12-04 20:20)

Szkoda, że to czosnek z torebki :(

marta998

(2012-12-04 20:18)

Ja robiłam masę z 1 kg wiśni a śmietanę zrobiłam z 0,5 litra i wyszła odpowiednia ilość.Myślę, że 1 litr śmietany to mogłoby to być za dużo. Dzięki za miłe słowo pozdrawiam

Izma73

(2012-12-04 20:14)

Tym razem dodałam do sałatki szklankę octu 10% i szklankę octu 6% i trochę mniej cukru.Kapustka jest naprawdę bardzo smaczna,nie za słodka,nie za kwaśna.

Ann93

(2012-12-04 20:03)

U mnie 26 cm.

kaszkaj

(2012-12-04 19:56)

Kotlety smażę na patelni,klopsa(pieczeń) piekę w piekarniku,a pulpety gotuję w wywarze.Dla mnie tym.

Fot. Anna Z, Królewiec
Królewiec
11.6k
148
12
Anna Z
Anna Z

(2012-12-04 19:06)

A przepraszam, zapomniałam - ciasto robiłam w blaszce 24x36 cm :)

domia

(2012-12-04 19:02)

Raz w tygodniu piekę chleb i zawsze wykorzystuje inny przepis. Tym razem kolej na Twój przepis Olusiu. I wiesz co, wyszła niezla sztuka chleba..! Zrobiłam z podwójnej porcji na dwie foremki.  Użylam mąki pszennej, 1szk mąki zytniej i 1szk mąki orkiszowej, 400ml maslanki i resztę wody, zamiast pestek dyni -slonecznik i zurawinę.(reszta wg przepisu) Foremki włożyłam do zimnego piekarnika, na 175 i termoobieg. Dobra godzina + 15min w wyłączonym piekarniku wystarczyły. Degustacja była jeszcze ciepłego, następnego dnia był tez dobry. Nie sypal się, nie był zbity. Smaczny! Dziekuję za przepis.Pozdrawiam

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij