Piękny!
Oj marchewka gdzieś mi umknęła;) Już poprawiłam, dziękuję i pozdrawiam;)
Dobre placki nie rozlatują się i dobrze się samżą.
bardzo dobre :)
Dziękuję za fajną sugestię :)
przepis rzeczywiście rewelacyjny.Robiłam je w zeszłym roku z dziećmi, wyszły super. W tym roku też je zrobimy :). Dziękuję za przepis
Nie przekonuje mnie to zagotowanie z żelatyną, przecież żelatyny się nie gotuje, bo traci właściwości żelujące. A ciacho wygląda smakowicie.
Zamiast groszku daję jabłko a ogórki konserwowe. Tak czy siak jest pyszna
Rewelacja! Mistrzostwo swiata! Dziękuje i polecam gorąco!
Patrycjo, surówka Twoja wyglada rewelacyjnie:)
Ale mi smaku narobiłaś ja- żabo:) ale muszę być cierpliwa i poczekać na kapustę do Świąt. Mam ugotowaną już z grzybkami w słoikach, ale poczekam:):)Miło że skorzystałaś z mojego przepisu .Pozdrawiam.
Ohio, bardzo mi miło że kotlety smakowały.Pozdrawiam:)
A kiedy dodajemy marchewkę ?