Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

stillnox

(2012-12-04 13:35)

Bożenko....ciesze się że wracasz do tego przepisu,Twój jabłecznik w profilu równie imponujący,pewnie też się skusze:-) pozdrawiam

magdalena73

(2012-12-04 13:21)

Nie pisałam ile cukru bo ta jest indywidualna sprawa jedni wolą słodszą nalewkę inni nie ,ta nalewka jest niezbyt słodka cukru sypałam na oko i niezbyt dużo .Dobrze zrozumiałaś jeżeli chodzi o ponowne zasypanie owoców cukrem też dużo nie sypałam ,soku nie było zbyt wiele ale zaostzryło smak nalewki .No jak tak zrobiłam i tak wam podaje mnie bardzo smakuje .

Miałam takie dwa słoje z tego wyszło mi 5 butelek 0.50 l oraz 2 butelki 0.70 l

tutej na zdjeciu jest zasypana tylko cukrem

ohio

(2012-12-04 13:12)

robiłam bez szynki, bo akurat nie miałam... ale i tak pyszne!! polecam

Zuzanna248

(2012-12-04 12:50)

jestem fanką nalewek, ale coś tu nie rozumiem.... owoce zasypać warstwowo cukrem, a potem po zlaniu soku znowu cukrem lub miodem...... chyba brakuje cukru w składnikach do pierwszego zasypania? czy źle rozumuję?

mama Jędruli

(2012-12-04 12:49)

już widzę, nie doczytałam przepraszam

mama Jędruli

(2012-12-04 12:45)

Ten budyń to w jakiej ilości mleka gotujemy?

Fot. Wkn, Pierniczki pyszne
Pierniczki pyszne
721k
2.5k
542
Wkn
happy_me

(2012-12-04 12:31)

Do wszystkich, ktorzy wstawili zdjecia swoich pierniczkow: z czego robicie lukier? Jakie dokladnie proporcje skladnikow? 

happy_me

(2012-12-04 12:30)

Do wszystkich, ktorzy wstawili zdjecia swoich pierniczkow: z czego robicie lukier? Jakie dokladnie proporcje skladnikow? 

Wkn

(2012-12-04 11:49)

Hihi, fajne przygody z małą :) Dobrze, że mała się styropianu nie najadła.

Wkn

(2012-12-04 11:48)

Aaa, no to wszystko jasne :) Ja też smażę podobne kotlety, tylko dodaję domowej wegety - rzeczywiście są bardzo smaczne.

ewa10001

(2012-12-04 11:48)

Robiłam tę sałatkę w niedzielę. Wszystkim bardzo smakowała. W poniedziałek została już tylko pusta miseczka. Polecam ten przepis. Na pewno będę do niego wracała. Sałatka jest bardzo smaczna i sycąca.

ewa10001

(2012-12-04 11:44)

Robiłam tę surówkę w niedzielę do obiadu. Wszystkim bardzo smakowała. Polecam ten przepie. Na pewno będę do niego wracała.

Pyrduś

(2012-12-04 11:28)

Paski to kształt :) mój Tata wymyślił taką nazwę i się przyjęła. Polecam są pyszne!

malibu

(2012-12-04 11:27)

Ciasto przepyszne, właśnie zajadam do kawki. Zostawiam w ulubionych bo jest niezawodne, szybko się robi, szybko piecze i smakuje super (wilgotne akurat) Polecam ;o)

Wkn

(2012-12-04 11:24)

Smakowite, ale gdzie te paski?

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij