Bożenko....ciesze się że wracasz do tego przepisu,Twój jabłecznik w profilu równie imponujący,pewnie też się skusze:-) pozdrawiam
Nie pisałam ile cukru bo ta jest indywidualna sprawa jedni wolą słodszą nalewkę inni nie ,ta nalewka jest niezbyt słodka cukru sypałam na oko i niezbyt dużo .Dobrze zrozumiałaś jeżeli chodzi o ponowne zasypanie owoców cukrem też dużo nie sypałam ,soku nie było zbyt wiele ale zaostzryło smak nalewki .No jak tak zrobiłam i tak wam podaje mnie bardzo smakuje .
Miałam takie dwa słoje z tego wyszło mi 5 butelek 0.50 l oraz 2 butelki 0.70 l
tutej na zdjeciu jest zasypana tylko cukrem
robiłam bez szynki, bo akurat nie miałam... ale i tak pyszne!! polecam
jestem fanką nalewek, ale coś tu nie rozumiem.... owoce zasypać warstwowo cukrem, a potem po zlaniu soku znowu cukrem lub miodem...... chyba brakuje cukru w składnikach do pierwszego zasypania? czy źle rozumuję?
już widzę, nie doczytałam przepraszam
Ten budyń to w jakiej ilości mleka gotujemy?
Do wszystkich, ktorzy wstawili zdjecia swoich pierniczkow: z czego robicie lukier? Jakie dokladnie proporcje skladnikow?
Do wszystkich, ktorzy wstawili zdjecia swoich pierniczkow: z czego robicie lukier? Jakie dokladnie proporcje skladnikow?
Hihi, fajne przygody z małą :) Dobrze, że mała się styropianu nie najadła.
Aaa, no to wszystko jasne :) Ja też smażę podobne kotlety, tylko dodaję domowej wegety - rzeczywiście są bardzo smaczne.
Robiłam tę sałatkę w niedzielę. Wszystkim bardzo smakowała. W poniedziałek została już tylko pusta miseczka. Polecam ten przepis. Na pewno będę do niego wracała. Sałatka jest bardzo smaczna i sycąca.
Robiłam tę surówkę w niedzielę do obiadu. Wszystkim bardzo smakowała. Polecam ten przepie. Na pewno będę do niego wracała.
Paski to kształt :) mój Tata wymyślił taką nazwę i się przyjęła. Polecam są pyszne!
Ciasto przepyszne, właśnie zajadam do kawki. Zostawiam w ulubionych bo jest niezawodne, szybko się robi, szybko piecze i smakuje super (wilgotne akurat) Polecam ;o)
Smakowite, ale gdzie te paski?