mggi63, ja uwielbiam galaretę z samych nóżek wg przepisu mojej babci, mąż uwielbia nóżki z golonką, a moje latorośle , bardzo lubią samą drobiową z jajkiem:)
Tytuł jest taki jaki jest ponieważ bez nóg nie byłoby galarety, to chyba oczywiste...
Są one głównym i podstawowym jej składnikiem ale...
nie jedynym :)
Mały palec u nogi dam obciąć :P, że jeśli masz gdzieś w swoich zasobach przepis na np. rosół wołowy, to oczywiste jest, że w tym rosole oprócz wołowiny będą też inne składniki, ale nie zmienisz z tego powodu nazwy dania... :)
Z drugiej strony gdybym chciała wyszczególniać wszystko, to musiałby chyba wyglądać tak:
"Galareta z nóg wieprzowych z dodatkiem golonki, wołowiny, włoszczyzny oraz przypraw..." :P
Ciut "bezsęsu" nie uważasz ;)
Nie masz za co mnie przepraszać, po prostu Tobie smakuje co innego, mi co innego... :)
Świat byłby nudny gdyby wszyscy byli tacy sami... :D
Robię bombki tą metodą dla całej rodziny. Duże, bo 12 cm. Wyglada to obłednie - jesli jest oczywiście zrobione starannie. Gdybym miała czas to taki wianek też bym chętnie zrobiła. W przyszłym roku. Zrobiłaś bardzo ładnie.
Masz rację, o gustach się nie dyskutuje:) Tytuł potrawy jest trochę mylny, bo nie jest to galareta tylko z nóg wieprzowych.Przepraszam, ale to tylko moje zdanie i absolutnie nie chce tutaj Ciebie urazić:)
Moja galaretka składa się z nóżek wieprzowych,wołowinki,golonki indyczej i ewenualnie kawałek udka z kurczaka,ale to nie zawsze.I równie smaczna.
Pozwolę sobie sie z Tobą nie zgodzić, ale jak to mówią: o gustach się nie dyskutuje... ;)
Mam w domu 100% mięsożercę oraz dziecko, które jeśli chodzi o golonki czy nóżki "otrzącha" na samą myśl...
Galaret w/g tego przepisu pozwala mi zadowolić oboje :)
Mięsożerca dostaje mocno zastygnięta, esencjonalną, galaretę wypełnioną tym co lubi... a dziecku kroję samo nachudsze mięsko do osobnej salaterki i w ten spób ono tez jest szczęśliwe, że nie musi jeść tłustego, skórek, "żeli" etc...
Poza tym taką właśnie galaretę robiła moja babcia i muszę przyznać nieskromnie, że moja nie odbiega w smaku niczym od tej, którą pamiętam z dziecińśtwa :)
Ależ megi nie obrażaj się , poprostu wyraziłam swoją opinię , robiłam kilka ciast z Twojego przepisu były pyszne - no ten akurat nie podszedł - trudno - jeżeli Cię czymś obraziłam to przepraszam.Ważne że większość go chwali.
Pozdrawiam.
przepis bardzo prosty, szybki. Fasolka bardzo dobra, godna polecenia!!!
Coś wspaniałego. Rewelacja!!!
Też dodaję do galarety od czasu do czasu golonkę, ale najsmaczniejsza jest z samych nóżek wieprzowych, bez wołowiny:)
Ciasteczka bardzo smaczne i szybko je się robi. Przepis zagościł u mnie juz na stałe.
Bardzo ładne ciacho:)
Tort zrobiłam wczoraj, dla synka, zresztą nie pierwszy raz. Jest przepyszny. To pierwszy tort, który smakuje mojej rodzinie. Robię kwadratowy, bo mój synek musi mieć tort z autkami, wtedy łatwiej zrobić drogę. Do warstw dodaję odrobinę dżemu z czarnej porzeczki. Dziękuję za przepis