zgadzam się z patrycja1- robię podobną PYCHA
Mięso polecam wołowe lub mieszane - sama wieprzowina jest to trochę za mało jak na bolognese
Wczoraj robiłam z synkiem Twoje ciasteczka - był zachwycony wycinaniem foremkami, nie dodawałam aromatu. Zrobiłam zwykłe, kruche z cukrem, Pyszne - Dziękujemy za przepis!!!
Pati!!!!!!!!!! cudnie Ci wyszła
Jeżeli został poruszony temat gotowania makaronu przez włochów , to oto 10 porad:
Prawdziwy Włoch nie dodaje oliwy do wody, w której gotuje makaron.
Oczywiście że można gotować nawet i cały dzień , ale pytanie po co? Zasada Włocha... "szybko ale smacznie" zapewniam ,że żaden włoch nie stoi godzinami nad sosem. Dziękuje za sugestię.
Superowe.
jak długo mają skruszeć
Ja sos bolonski dusze na malutkim ogniu kilka godzin, im dluzej tym lepiej. Wedlug mnie trzy minuty to stanowczo za malo.
dorotaibasia , oczywiście masz rację należy podgrzać na małym ogniu