Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Korona

(2012-12-02 18:45)

Witam,

po pieciu prubach wyszlo dobrze i nie opadlo.

na termoobiegu 4 razy pieklem na 180 stopni a za piatym razem na 160 po pol godzinie ostatnie 10 minut na 180 stopni.

słodki buraczek

(2012-12-02 18:44)

Zrobiłam w wersji bezglutenowej - dałam 1/3 mąki ryżowej, 2/3 mąki kukurydzianej, w roli tłuszczu wsytąpiła kostka smalcu. Umordowałam się niemiłosiernie przy "wałkowaniu" - było to raczej "rozklepywanie". Rogalików nie udało się formować, powstały ciasteczka wykrawane foremkami. Cóż, efekt końcowy mnie smakowo nie zachwycił, ale na pewno wrócę do przepisu ze względu na jego - jak mi się wydaje - wszechstronność np. użycie masy pod jabłecznik.

hoja

(2012-12-02 18:39)

W  tym przepisie chodzi o płaty śledziowe solone tak zwane Matiasy. W marketach kupić można na wagę lub są też w wiaderkach kilogramowych, zresztą w sklepach też można kupić na wagę na stoiskach rybnych. Pozdrawiam.

Nirona

(2012-12-02 18:11)

Zrobiłam tą szarlotkę, dałam mniej cukru (i tak była słodka), wyszły mi dwie warstwy. Pyszna jest i prosta do wykonania. Polecam.

gabigold

(2012-12-02 18:05)

tak tyle jest podane:), wystarczy

BEATA55555

(2012-12-02 17:58)

Czy prawidłowo jest podana waga masła??? Ma być 2,5 dkg.

marzena89gb

(2012-12-02 17:55)

witam: za kilka dni będę piekła ten piernik pierwszy raz i moje pytanie jest odnośnie  ciasta, żeby upieczony blat miał grubość około 1,5cm,to na jaką grubość rozwałkować ciasto, proszę o pilną odpowiedz i z góry dziękuję

gabigold

(2012-12-02 17:38)

Dziś upiekłam pierniczki z tego przepisu, robi się b szybko, miodek rozpuściłam , ostudzony dodałam do reszty składników, drożdże rozkruszyłam , zarobiłam itd...wyszło mi 100 szt:) dziekuje za przepis, b fajne są:)

Busiaaa

(2012-12-02 17:26)

Rewelacyjna choineczka. Podkradnę pomysł i zrobię w wolnej chwili z moimi szkrabami :)

Dziękuję.

maniek82

(2012-12-02 17:20)

Bardzo dobre:)

gonia

(2012-12-02 17:16)

mięsko pyszne rozpływające się w ustach , zapomniałam dodać oleju i okazało się że wcale go nie trzeba :) robiłam z powidłami śliwkowymi , godne polecenia ! a i dodałam ketchupu pikantnego , mniam, dzięki i piekłam godzinę

Ewa1982

(2012-12-02 17:10)

Mogę zadać głupie pytanie? Jakie to mają być śledzie kupione? W occie? Oleju? Wybaczcie te pytanie, ale nie jadam śledzi, chyba, że u kogoś na jakieś imprezie.

marcinz

(2012-12-02 17:10)

Bardzo dobre. Podobnie jak princeton_girl zamiast groszku użyłem pietruszki i selera. Zjedzone w mgnieniu oka.

dominika_82

(2012-12-02 17:07)

Tarta pychotka...ja dodałam tylko pokrojoną paprykę bo bardzo ją lubimy:) Super:)

aggusia35

(2012-12-02 17:06)

Pierniczki przepyszne polecam wszystkim:)

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij