Genialny przepis- szybko, smacznie i tanio.
Bardzo fajny przepis, piekę ciasto już drugi raz, ale w mniejszej foremce, bo na dużą formę jest go za mało, polecam bo jest proste i pyszne
Robię podobnie ,tylko na spód kłade dwie warstwy krakersów.Budyń wykładam gorący,nic się nie rozciapuje prosze spróbować.
Ciasto naprawdę bajeczne, mieciutkie i pięknie się prezentuje na talerzu. Ja niechcący trochę zmodyfikowałam to ciasto, a to wszystko przez moją 4 m-czną wnusię. Tak mnie "zagadała", że zamiast ciasto orzechowe zrobić tylko na białkach, to przez nieuwagę dodałam żółtka i już.................. orzechowy biszkopt, a budyń..............niestety musiałam zrobić z paczki, ale ciasto i tak wyszło super. Popełniłam też gafę, ponieważ od jakiegoś czasu nie używam już gotowych mas krówkowych (bo po zmiksowaniu z tłuszczem robi się bardzo rzadka), a nie chce mi się gotować 3 godz mleka, masę krówkową robię z roztopionych krówek (jest pyszna). Kupiłam najtańsze krówki jakie były i już podpadł mi ich kolor, a podczas topienia też robiły się grudki i tu jest pies pogrzebany, masa krówkowa z ciasta ciągle spływa, pomimo że nie jest lejąca. Mam nauczkę nie kupować najtańszych produktów. Takiej polewy zjeżdżającej jeszcze nie miałam, choć nie robiłam jej pierwszy raz.
Naprwdę rozweselające.Mam już wszystkie sladniki oprócz białych kuleczek na te dowcipne oczka.Czy dałoby się wykorzystać ozdobny gruby cukier?Jest co prawda biały ale raczej prostokątny.Może to byłyby "Rudolfy"trochę z innego kraju?
Pysznie wygląda
Czy ktoś wypróbował z innymi krakersami jak Lajkonik??Jeżeli tak to jakie???
nie czepiam się:) ale po dodaniu zakwasu buraczanego nie powinno się zagotowywać a jedynie mocno podgrzać, nie straci wtedy swojego pięknego rubinowego koloru
mowi sie garnczek a nie garczek ,to tez jest wazne zeby ciasto wyszlo dobrze
Słoik powideł jest do przełożenia??czy składnik ciasta??
Mnniam, dziekuje za przepis bezy sa naprawde pyszne i latwe w zrobieniu :))) polecam goraco :)))
Tak przejrzalam tablice i widze ze mojego komentu tu nie ma a robilam nie raz juz te pyszne nalesniczki,polecam!
Polecam ten przepis,robiłam pizzę pierwszy raz,ciasto łatwo się robi.Jedyne co zmieniłam to nie piekłam całych 30 min z termoobiegiem.A poza tym naprawdę smaczna pizza.