Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Shark

(2012-12-02 16:42)

Genialny przepis- szybko, smacznie i tanio. 

neli0767

(2012-12-02 16:28)

Bardzo fajny przepis, piekę ciasto już drugi raz, ale w mniejszej foremce, bo na dużą formę jest go za mało, polecam bo jest proste i pyszne

Danka531

(2012-12-02 16:16)

Robię podobnie ,tylko na spód kłade dwie warstwy krakersów.Budyń wykładam gorący,nic się nie rozciapuje prosze spróbować.

basia19

(2012-12-02 15:18)

Ciasto naprawdę bajeczne, mieciutkie i pięknie się prezentuje na talerzu. Ja niechcący trochę zmodyfikowałam to ciasto, a to wszystko przez moją 4 m-czną wnusię. Tak mnie "zagadała", że zamiast ciasto orzechowe zrobić tylko na białkach, to przez nieuwagę dodałam żółtka i już.................. orzechowy biszkopt, a budyń..............niestety musiałam zrobić z paczki, ale ciasto i tak wyszło super. Popełniłam też gafę, ponieważ od jakiegoś czasu nie używam już gotowych mas krówkowych (bo po zmiksowaniu z tłuszczem robi się bardzo rzadka), a nie chce mi się gotować 3 godz mleka, masę krówkową robię z roztopionych krówek (jest pyszna). Kupiłam najtańsze krówki jakie były i już podpadł mi ich kolor, a podczas topienia też robiły się grudki i tu jest pies pogrzebany, masa krówkowa z ciasta  ciągle spływa, pomimo że nie jest lejąca. Mam nauczkę nie kupować najtańszych produktów. Takiej polewy zjeżdżającej jeszcze nie miałam, choć nie robiłam jej pierwszy raz.

figencja

(2012-12-02 15:11)

Naprwdę rozweselające.Mam już wszystkie sladniki oprócz białych kuleczek na te dowcipne oczka.Czy dałoby się wykorzystać ozdobny gruby cukier?Jest co prawda biały ale raczej prostokątny.Może to byłyby "Rudolfy"trochę z innego kraju?

niania09

(2012-12-02 14:52)

Pysznie wygląda

leszek

(2012-12-02 14:47)

Czy ktoś wypróbował z innymi krakersami jak Lajkonik??Jeżeli tak to jakie???

aniaw17

(2012-12-02 14:44)

Mój mąż i ja ja uwielbiamy :-) często robię ją do obiadów :-) POLECAM!!!

dorotaibasia

(2012-12-02 14:41)

nie czepiam się:) ale po dodaniu zakwasu buraczanego nie powinno się zagotowywać a jedynie mocno podgrzać, nie straci wtedy swojego pięknego rubinowego koloru

kalinakalina

(2012-12-02 14:37)

mowi sie garnczek a nie garczek ,to tez jest wazne zeby ciasto wyszlo dobrze

leszek

(2012-12-02 14:22)

Słoik powideł jest  do przełożenia??czy składnik ciasta??

Anitka J.

(2012-12-02 13:35)

Mnniam, dziekuje za przepis bezy sa naprawde pyszne i latwe w zrobieniu :))) polecam goraco :)))

sillwetta811

(2012-12-02 12:54)

Tak przejrzalam tablice i widze ze mojego komentu tu nie ma a robilam nie raz juz te pyszne nalesniczki,polecam!

Fot. nadia, Ptyś
Ptyś
70.5k
1.2k
131
nadia
jolatkocz

(2012-12-02 12:35)

Puszyste,leciutkie i pyszne ciacho,polecam.

Agnieszka2407

(2012-12-02 12:32)

Polecam ten przepis,robiłam pizzę pierwszy raz,ciasto łatwo się robi.Jedyne co zmieniłam to nie piekłam całych 30 min z termoobiegiem.A poza tym naprawdę smaczna pizza.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij