Bardzo mnie cieszą Wasze komentarze :) Miód na moje serce :)
Pięknie podane :) i moja ulubiona frezja
Boskie;):) niebawem zabiore sie do roboty:) tylko poszukam w sklepie takiej foremki ;) radoche to moja mała córcia będzie miała ;):):):)
Polecam! 2 razy po 3 minuty w szybkowarze. Karczek znacznie smaczniejszy niż schab. Do karczku soli 1/2 szkl trzeba dodać, jak dodałam 1/3 szkl. to było ciut za mało słone.
Polecam !!! jest naprawdę pyszna !!!
Bardzo udane - aromatyczne, wilgotne - po prostu pyszne!
Zrobiłam dokładnie wg przepisu, bardzo smaczne.
Mam pytanie czy pęka tak samo jak tradycyjny drożdżowy ?
Ślicznie wygląda. Od dłuższego czasu chodzi za mną ta piękna słodkość ale niemiałam odwagi zrobić. Teraz chyba zaryzykuję i spróbuję.
Fajny pomysł z wykorzystaniem masy do orzechowca.Dzięki za podpowiedź.Wykorzystam na święta.
moje ostatnie torty...oczywiscie z tą masą ...innej już nigdy nie będę robić...fakt, że mąka ziemniaczana zostaje na powierzchni masy ( widac na torcie gorset) ale odkąd kupiłam sobie silikonową matę to do wałkowania nie używam już mąki ziemniaczanej i co za tym idzie na torcie nie ma mąki.
Upieczony piernik:), wyszły mi jedna krótka i jedna dluższa keksówka oraz jedna blaszka płaska:),teraz schowam,niech dojrzeje a jaki zapach mmm
A próbowałaś może w piekarniku?
Uwielbiam serniki ale ten niestety mi nie podpasował,w smaku nijaki,w ogóle nie czuć czekolady przez co jest też mało słodki a mój wyszedł wręcz kwaskowaty ale może to po prostu wina sera.
ciesze sie ze smakują :) ja juz daaawno ich nie robiłam,ale chyba będę musiała bo są szybkie i naprawde smaczne