Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

ania5825

(2012-12-02 12:27)

Bardzo mnie cieszą Wasze komentarze :) Miód na moje serce :)

martulka665

(2012-12-02 12:10)

Pięknie podane :) i moja ulubiona frezja

martulka665

(2012-12-02 12:08)

Boskie;):) niebawem zabiore sie do roboty:) tylko poszukam w sklepie takiej foremki ;) radoche to moja mała córcia będzie miała ;):):):)

marba

(2012-12-02 12:01)

Polecam! 2 razy po 3 minuty w szybkowarze. Karczek znacznie smaczniejszy niż schab. Do karczku soli 1/2 szkl trzeba dodać, jak dodałam 1/3 szkl. to było ciut za mało słone. 

malina_a

(2012-12-02 11:57)

Polecam !!! jest naprawdę pyszna !!!

Anna Z

(2012-12-02 11:26)

Bardzo udane - aromatyczne, wilgotne - po prostu pyszne!

abidiasz

(2012-12-02 11:23)

Zrobiłam dokładnie wg przepisu, bardzo smaczne.

Izka37

(2012-12-02 11:09)

Mam pytanie czy pęka tak samo jak tradycyjny drożdżowy ?

kromselka

(2012-12-02 11:03)

Ślicznie wygląda. Od dłuższego czasu chodzi za mną ta piękna słodkość ale niemiałam odwagi zrobić. Teraz chyba zaryzykuję i spróbuję.

msewka

(2012-12-02 10:52)

Fajny pomysł z wykorzystaniem masy do orzechowca.Dzięki za podpowiedź.Wykorzystam na święta.

AnnaK81

(2012-12-02 10:42)

moje ostatnie torty...oczywiscie z tą masą ...innej już nigdy nie będę robić...fakt, że mąka ziemniaczana zostaje na powierzchni masy ( widac na torcie gorset)  ale odkąd kupiłam sobie silikonową matę to do wałkowania nie używam już mąki ziemniaczanej i co za tym idzie na torcie nie ma mąki.

gabigold

(2012-12-02 10:32)

Upieczony piernik:), wyszły mi jedna krótka i jedna dluższa keksówka oraz jedna blaszka płaska:),teraz schowam,niech dojrzeje a jaki zapach mmm

swiatowska

(2012-12-02 10:19)

A próbowałaś może w piekarniku?

Mońcia

(2012-12-02 09:33)

Uwielbiam serniki ale ten niestety mi nie podpasował,w smaku nijaki,w ogóle nie czuć czekolady przez co jest też mało słodki a mój wyszedł wręcz kwaskowaty ale może to po prostu wina sera.

Olciaa

(2012-12-02 09:15)

ciesze sie ze smakują :) ja juz daaawno ich nie robiłam,ale chyba będę musiała bo są szybkie i naprawde smaczne

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij