Violettass cieszę się, że przypadła Ci do gustu. Pozdrawiam
I jak kasiuniuniusiu rogaliki, smakują??
Evita0007 zgadza się ;))) Pozdrawiam
Bardzo dobra! Paluszki krabowe mam zawsze pod ręką bo uwielbiam za to nie bardzo lubię seler naciowy. Teraz zwracam mu honor - sałatka bardzo orzeźwiająca i chrupiąca. Zrobiłam z majonezem dosmaczonym sokiem z ananasów. Wtarkowałam odrobinę żółtego ostrego sera. Wątpię czy sałatka przetrzyma do jutrzejszego śniadania :D
Pychotka! Wykorzystuję przepis na masę również do czekoladowych babeczek, polecam, szczególnie podoba sie dzieciakom
Mailgola bardzo mi miło, że potrawa przypadła Ci do gustu. Pozdrawiam serdecznie.
Pączusie idealne.....przepyszne, czas robienia łącznie ze smażeniem ok.10 min. Zanim zrobisz kawę, upieczesz pączki...Dziękuję za przepis.
zaraz biore sie z synkiem za robienie tych rogalikow:) dam znac jak wyjada:)
Mggi, każdą pojedyńczą pierś przecinam wzdłuż na pół, może się tylko tak wydawać że jest nie przecięta, bo była duża. Była też lekko rozbita z obydwóch stron:)
ta surówka jest obłędna w smaku
Też miałam taki pomysł, tylko mniej kaloryczny , bo bez masła:) http://www.wielkiezarcie.com/recipe94290.html
Pycha !!! Polecam to ciasteczko - upikłam na urodziny męża i zrobiło furorę - wszystkim bardzo smakowało !!!
sorry byków narobiłam
z pośpiechu,aż się czerwienię
Wyszedł mi ten biszkopt i był smaczny. Super tort z niego zrobiłam. Dzięki za tak łatwy, dobry przepis.Teraz przydałby mi się trochę większy, dodam więcej składników, bo piekę go w dużej blaszce, mam nadzieję, że wyjdzie taki super jak wtedy w torownicy ;)
Pycha ! Pozwolę sobie odpowiedzieć
Mama -Rózyczki jak widać nie przecina filetów,jest to cały kawałek mięska.Ja robię podobnie,nie rozbijam fileta optaczam w marynacie z odrobiny oleju z pieprzem ziołowym,czosnkiem granulowanym i solą.Kroję potem w ukośne plastry.Jest Pychota
Ale każdy ma swoje smaki.Smarzy sie krótko dosłownie po ok.6 min z każdej strony.Ja przykrywam jeszczcze na koniec aby doszły