Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Kolorowa75

(2012-11-30 15:53)

Violettass cieszę się, że przypadła Ci do gustu. Pozdrawiam

makusia

(2012-11-30 15:51)

I jak kasiuniuniusiu rogaliki, smakują?? 

Kolorowa75

(2012-11-30 15:42)

Evita0007 zgadza się ;))) Pozdrawiam

kasiabe

(2012-11-30 15:41)

Bardzo dobra! Paluszki krabowe mam zawsze pod ręką bo uwielbiam za to nie bardzo lubię seler naciowy. Teraz zwracam mu honor - sałatka bardzo orzeźwiająca i chrupiąca. Zrobiłam z majonezem dosmaczonym sokiem z ananasów. Wtarkowałam odrobinę żółtego ostrego sera. Wątpię czy sałatka przetrzyma do jutrzejszego śniadania :D

Fot. Jamaica, Milky Way
Milky Way
87.8k
1k
77
Jamaica
ulak

(2012-11-30 15:39)

Pychotka! Wykorzystuję przepis na masę również do czekoladowych babeczek, polecam, szczególnie podoba sie dzieciakom

Kolorowa75

(2012-11-30 15:23)

Mailgola bardzo mi miło, że potrawa przypadła Ci do gustu. Pozdrawiam serdecznie.

nata30

(2012-11-30 15:10)

Pączusie idealne.....przepyszne, czas robienia łącznie ze smażeniem ok.10 min. Zanim zrobisz kawę,  upieczesz pączki...Dziękuję za przepis.

kasiuniuniusia

(2012-11-30 14:56)

zaraz biore sie z synkiem za robienie tych rogalikow:) dam znac jak wyjada:)

Mama - Różyczki

(2012-11-30 14:54)

Mggi, każdą pojedyńczą pierś przecinam wzdłuż na pół, może się tylko tak wydawać że jest nie przecięta, bo była duża. Była też lekko rozbita z obydwóch stron:)

punkrock

(2012-11-30 14:54)

ta surówka jest obłędna w smaku 

Mama - Różyczki

(2012-11-30 14:43)

Też miałam taki pomysł, tylko mniej kaloryczny , bo bez masła:) http://www.wielkiezarcie.com/recipe94290.html

kornelciaw

(2012-11-30 14:16)

Pycha !!! Polecam to ciasteczko - upikłam na urodziny męża i zrobiło furorę - wszystkim bardzo smakowało !!!

mggi63

(2012-11-30 14:06)

sorry byków narobiłam z pośpiechu,aż się czerwienię

Snowwhite

(2012-11-30 13:46)

Wyszedł mi ten biszkopt i był smaczny. Super tort z niego zrobiłam. Dzięki za tak łatwy, dobry przepis.Teraz przydałby mi się trochę większy, dodam więcej składników, bo piekę go w dużej blaszce, mam nadzieję, że wyjdzie taki super jak wtedy w torownicy ;)

mggi63

(2012-11-30 13:23)

Pycha ! Pozwolę sobie odpowiedzieć Mama -Rózyczki jak widać nie przecina filetów,jest to cały kawałek mięska.Ja robię podobnie,nie rozbijam fileta optaczam w marynacie z odrobiny oleju z pieprzem ziołowym,czosnkiem granulowanym i solą.Kroję potem w ukośne  plastry.Jest Pychota Ale każdy ma swoje smaki.Smarzy sie krótko dosłownie po ok.6 min z każdej strony.Ja przykrywam jeszczcze na koniec aby doszły

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij