super że smakowało. ja bardzo lubię takie połączenia mięsa i owoców w gulaszu
czy ten por pasuje na ta piers?? smaczne to jest razem?? mam pytanie.. lepiej daj karkówke i piers czy schab z piersia? co polecacie?
Przepis super. Dziś upiekłam ciasteczka, sa smaczne. Chyba będę je piec częściej. Teraz żaluje, że w Lidlu kupiłam tylko jeden sloik masla orzechowego
Mysle ze tak, te same skladniki i tak samo sie robi ;)
Ile gram ma twoje opakowanie kakao?
Czy rolady też mają być pieczone w blaszce o wymiarach 30x40 czy można użyć mniejszej?Z góry dziękuję za odpowiedź:)
Tak jak powiedziałam dziś zrobiłam. Powiem tak: POEZJA SMAKU!!!!!
Ja bym zamiast soli dodała łyżeczkę sosu sojowego.
pyszne!!!!! i pieknie wyglada!;) tylko z lekka przesolilam;/ brrr....jakich mozna uzyc do tego przypraw zeby podkreslic smak oprocz soli i pieprzu?
Super, rewelacyjne i pyszne. Moje dziecko jak nigdy wybierało kluseczki zamiast mięsa:) A jest prawdziwym mięsożerą. Pozdrawiam
No nam niestety zdecydowanie nie smakował. Mimo to serdecznie pozdrawiam.
Według mnie mak jest wilgotniejszy i ma fajny posmak jabłka,ale ja dałam jabłko tarte, po pierwsze, ze słoika a po drugie, trochę więcej jak w przepisie i przesadziłam,dlatego mi nie wyszło.
z reguły nie lubie ani gotować zup ani też je jeść ale skusiłam sie na ten przepis bo miałam duży zapas marchewki. Musze przyznać ze zupe zjadlam ze smakiem i czuje że będę ją gotować częściej. Najlepiej smakuje z tostem :)