Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

renataz36

(2012-11-28 14:23)

rozumiem, dziękuję za wyjasnienia :)

bertinka

(2012-11-28 14:06)

Super pomysł na koreczki, są takie kolorowe i zapewne pyszne. Muszę przygotować je na następne spotkanie z przyjaciółmi. Jak znalazł niedługo andrzejki:) ja często robię zamiast koreczków roladki serowe, które nadziewam różnymi pastami, zazwyczaj taka z serkiem topionym i szczypiorkiem. Czasami też smaruje żurawiną, ale wtedy to najlepsze sa sery wędzone, np, radamer serenady. Znajomi oniemieją jak przygotuję to wszystkie pyszności:)

anikap

(2012-11-28 13:53)

Ja także wypróbowałam przepis i zrobiłam pyszne śniadanko w kształcie serduszka. Mąż cały w skowronkach od rana jak zobaczył takie śniadanko. Córeczka również z apetytem zjadła kawałek serduszka :)

Mama - Różyczki

(2012-11-28 13:51)

Renato,oczywiście że można odkroić, a nawet trzeba:)  ja też tak robię, ale dopiero jak kończę jedzenie, skórki zjada nasz pies:) Boczek bez skóry za bardzo się wypieka i potem się robi z niego taka skwarka, dlatego lepiej upiec ze skórą i potem ją odkroić:)

anikap

(2012-11-28 13:48)

Suróweczka bardzo dobra. Podałam z kurczakiem zapiekanym na ryżu. Mąż zadowolony ;)

Z roztzrepania posiekałam kapustę i dopiero wyczytałam, że ma być starta na jarzynówce, ale mimo to pychotka :)

jovisse

(2012-11-28 13:41)

Bamboszki są pyszne, brakuje mi tylko tego, żeby trochę urosły i się spulchniły - może następnym razem dodam np. odrobinę sody. Przepis zdecydowanie godny polecenia. Pozdrawiam autorkę! :)

jovisse

(2012-11-28 13:39)

Myślę, że  z powodzeniem można tutaj zastąpić gotowy biszkopt zwykłymi herbatnikami - będzie mniej sztuczne i równie pyszne :) Sama być może wypróbuję taką zamianę.

Beataria

(2012-11-28 13:17)

łososiem, :) już poprawiam, dzięki za spostrzegawczość, zawsze mi jakoś te dwie ryby mylą

maya_s

(2012-11-28 13:06)

to ma byc losos czy tunczyk?

 

superka

(2012-11-28 11:40)

faktycznie jest pyszny i znany :))http://www.wielkiezarcie.com/recipe22433.html

aventia

(2012-11-28 11:17)

Ile mniej więcej ciasteczek wychodzi z takiej porcji?

sylwia63

(2012-11-28 11:01)

Czy można pominąć wiórki kokosowe albo czymś je zastąpic?

just345

(2012-11-28 11:01)

dzieki za uwage- faktycznie zapomnialam w skladnikach wspomniec krewetki :-) A co do PRAWDZIWYCH przepisow- tyle jest prawdziwych przepisow ile ludzi.Zreszta Stany sa ogromne i przepisy sie bardzo roznia. Milego dnia.

aliwar

(2012-11-28 10:48)

super bułeczki:) 

emma

(2012-11-28 10:46)

Pyszna surówka! Moja rodzina się nią zajadała. Na pewno zrobię ją jeszcze nie raz

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij