rozumiem, dziękuję za wyjasnienia :)
Super pomysł na koreczki, są takie kolorowe i zapewne pyszne. Muszę przygotować je na następne spotkanie z przyjaciółmi. Jak znalazł niedługo andrzejki:) ja często robię zamiast koreczków roladki serowe, które nadziewam różnymi pastami, zazwyczaj taka z serkiem topionym i szczypiorkiem. Czasami też smaruje żurawiną, ale wtedy to najlepsze sa sery wędzone, np, radamer serenady. Znajomi oniemieją jak przygotuję to wszystkie pyszności:)
Ja także wypróbowałam przepis i zrobiłam pyszne śniadanko w kształcie serduszka. Mąż cały w skowronkach od rana jak zobaczył takie śniadanko. Córeczka również z apetytem zjadła kawałek serduszka :)
Renato,oczywiście że można odkroić, a nawet trzeba:) ja też tak robię, ale dopiero jak kończę jedzenie, skórki zjada nasz pies:) Boczek bez skóry za bardzo się wypieka i potem się robi z niego taka skwarka, dlatego lepiej upiec ze skórą i potem ją odkroić:)
Suróweczka bardzo dobra. Podałam z kurczakiem zapiekanym na ryżu. Mąż zadowolony ;)
Z roztzrepania posiekałam kapustę i dopiero wyczytałam, że ma być starta na jarzynówce, ale mimo to pychotka :)
Bamboszki są pyszne, brakuje mi tylko tego, żeby trochę urosły i się spulchniły - może następnym razem dodam np. odrobinę sody. Przepis zdecydowanie godny polecenia. Pozdrawiam autorkę! :)
Myślę, że z powodzeniem można tutaj zastąpić gotowy biszkopt zwykłymi herbatnikami - będzie mniej sztuczne i równie pyszne :) Sama być może wypróbuję taką zamianę.
łososiem, :) już poprawiam, dzięki za spostrzegawczość, zawsze mi jakoś te dwie ryby mylą
faktycznie jest pyszny i znany :))http://www.wielkiezarcie.com/recipe22433.html
Ile mniej więcej ciasteczek wychodzi z takiej porcji?
Czy można pominąć wiórki kokosowe albo czymś je zastąpic?
dzieki za uwage- faktycznie zapomnialam w skladnikach wspomniec krewetki :-) A co do PRAWDZIWYCH przepisow- tyle jest prawdziwych przepisow ile ludzi.Zreszta Stany sa ogromne i przepisy sie bardzo roznia. Milego dnia.
super bułeczki:)
Pyszna surówka! Moja rodzina się nią zajadała. Na pewno zrobię ją jeszcze nie raz![]()