użyłam blaszki 25 x 40
Drożdżówki wyszły rewelacyjne!!!!Nawet na drugi dzień w smaku przepyszne.Dzięki za przepis.
agik80 ciesze się ze smakowało, to zawsze coś innego niż tradycyjne torty
pozdrawiam![]()
Zrobiłam z farszem pieczarkowym z serem i farszem z kiszonej kapusty,co mogę napisać są przepyszne.Do tego miałam barszcz czerwony domownicy zachwyceni ,chociaż córka woli na słodko. Gorąco polecam i dziękuję za przepis.
ok, teraz przeczytałam ze zrozumienime i już wiem o co chodzi z warstwami
Plan na dziś : zrobić Bułgarską szarlotke,
ale:
-ale czy mała blacha to taka zwykła keksówka;
- 3 warstwy to trzy komplety(mieszanina - jabłka) ?bo mi wychodzi ze 3 warstwy to mieszanina na górze? a na zdjęciu jest co innego
CiAsto wedlug Togo przepisu wyszlo wysmienite! Dodalam mines cukru, za to zrobilam polewe czekoladowa- pychota!
Bardzo dobre
Świetnie wygląda i tak pewnie smakuje, ja mam tylko obiekcje co do skóry na boczu? czy ona się upiecze tak że można ją zjeść? nigdy nie piekłam boczku ze skórą hm
Polecam http://www.wielkiezarcie.com/recipe76702.html
to jest prawdziwa amerykanska zupa krewetkowa, wysmienita
A gdzie krewetki?
Oto link do propozycji wróżb / przeznaczeń na wesoło ;-)
http://miastodzieci.pl/dla_rodzicow/135:/1590:pomysy-na-andrzejkowe-wroby
Służę odpowiedzią :) Mrożę pierogi po podgotowaniu. Nie ugotowaniu, lecz podgotowaniu :) Oczywiście najpierw każdy osobno, dopiero gdy się podmrożą zsypują wszystkie do jednego worka i domrażam - dzięki temu się nie sklejają :)
witam
powoli szykuję się do wigilii i zastanawiam się czy te pierogi można mrozic przed czy po ugotowaniu? Prooooszę o pomoc...