Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

besia1803

(2012-11-28 10:31)

użyłam blaszki 25 x 40

milunia

(2012-11-28 10:09)

Drożdżówki wyszły rewelacyjne!!!!Nawet na drugi dzień w smaku przepyszne.Dzięki za przepis.

babcia Małgosia

(2012-11-28 09:52)

agik80 ciesze się ze smakowało, to zawsze coś innego niż tradycyjne torty

pozdrawiam

cyfra1994

(2012-11-28 09:23)

Zrobiłam z farszem pieczarkowym z serem i farszem z kiszonej kapusty,co mogę napisać są przepyszne.Do tego miałam barszcz czerwony domownicy zachwyceni ,chociaż córka woli na słodko. Gorąco polecam i dziękuję za przepis.

Marrakesh

(2012-11-28 09:22)

ok, teraz przeczytałam ze zrozumienime i już wiem o co chodzi z warstwami

Marrakesh

(2012-11-28 09:19)

Plan na dziś : zrobić Bułgarską szarlotke, ale:

-ale czy mała blacha to taka zwykła keksówka;

- 3 warstwy to trzy komplety(mieszanina - jabłka) ?bo mi wychodzi ze 3 warstwy to mieszanina na górze? a na zdjęciu jest co innego

ssylwia91

(2012-11-28 08:42)

CiAsto wedlug Togo przepisu wyszlo wysmienite! Dodalam mines cukru, za to zrobilam polewe czekoladowa- pychota!

ani

(2012-11-28 07:33)

Bardzo dobre

renataz36

(2012-11-28 07:28)

Świetnie wygląda i tak pewnie smakuje, ja mam tylko obiekcje co do skóry na boczu? czy ona się upiecze tak że można ją zjeść? nigdy nie piekłam boczku ze skórą hm

AniaMakut

(2012-11-28 02:45)

Polecam http://www.wielkiezarcie.com/recipe76702.html

to jest prawdziwa amerykanska zupa krewetkowa, wysmienita

AniaMakut

(2012-11-28 02:43)

A gdzie krewetki?

kate79

(2012-11-27 23:23)

Oto link do propozycji wróżb / przeznaczeń na wesoło ;-)

http://miastodzieci.pl/dla_rodzicow/135:/1590:pomysy-na-andrzejkowe-wroby

kate79

(2012-11-27 23:13)

Jutro śmigam ;-))) Zobaczymy co wyjdzie ;)))

Wkn

(2012-11-27 22:45)

Służę odpowiedzią :) Mrożę pierogi po podgotowaniu. Nie ugotowaniu, lecz podgotowaniu :) Oczywiście najpierw każdy osobno, dopiero gdy się podmrożą zsypują wszystkie do jednego worka i domrażam - dzięki temu się nie sklejają :)

monika226

(2012-11-27 22:28)

witam

powoli szykuję się do wigilii i zastanawiam się czy te pierogi można mrozic przed czy po ugotowaniu? Prooooszę o pomoc...

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij