Ile mniej więcej wychodzi tych krążków z tej porcji ? :)
musze koniecznie skosztowac i zrobic!!!
Wygląda przepysznie, ląduje w ulubionych
Pezykro mi, ale mnie nie zachwyciły. Strasznie chłoną tłuszcz, ale to strasznie. Poza tym przepis mało dokładny, myślę że należałoby napisać dokładniej o papierze do pieczenia, z którego powinno się powycinać kwadraciki. Zjadliwe, ale wątroba pewnie odchoruje :) Niestety nie powtórzę:(
Robiłam już parokrotnie . Wyśmienite.Jedzą nawet ci ,co nie lubią prawdziwych flaczków .
Z czystym sumieniem polecam.
Piekłam w piekarniku elektrycznym na 180 st.C pośrodku piekarnika. Czas pieczenia 45 min, tylko, że ta moja beza nie urosła nawet, tylko się zapadła. Może jabłka za mokre?
Bardzo mi się podoba ten przepis. Zrobię to danie w najbliższym czasie i dam znać jak wyszło.
moze jakies zdjecie sie znajdzie??
Powiem szczerze, że ja też na początku próbowałam soli ale niestety nie podziałała. Może to zależy od gatunku piwa??
Nutelka dobra ale po jakimś czasie jak wsyztsko się "przegryzie". Ja robiłam nutellkę jabłczana i ona nam jednak lepiej smakuje niż ta, ale za rok robię jedną i drugą w dodatku z podwójnej a nawet z potrójnej porcji bo znika szybciutko z półeczek:-)
Napój rewelacyjny, tylko że duzo pracy przy nim a znika w mig
Co tu duzo pisać, REWELKA poprostu pychota. a ten smak,a ten zapach no raj na ziemi:)
Izma73 spróbuj za kilka dni wtedy bedzie o niebo lepsza:)
Powiem że kurczak super!!! Tylko to piwo nie chce wylatywać:( nawet stukając nożem niewiele pomagało, dopiero jak sypałam odrobine soli to wylatywało, więc sól na wzburzenie piwa zdecydowanie lepsza od noża