Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Xana

(2012-11-27 21:58)

Ile mniej więcej wychodzi tych krążków z tej porcji ? :)

wiolek00

(2012-11-27 21:53)

musze koniecznie skosztowac i zrobic!!!

kuchareczka79

(2012-11-27 21:44)

Wygląda przepysznie, ląduje w ulubionych

Fot. niki83, Gniazdka
Gniazdka
11.1k
191
12
niki83
kuchareczka79

(2012-11-27 21:36)

Pezykro mi, ale mnie nie zachwyciły. Strasznie chłoną tłuszcz, ale to strasznie. Poza tym przepis mało dokładny, myślę że należałoby napisać dokładniej o papierze do pieczenia, z którego powinno się powycinać kwadraciki. Zjadliwe, ale wątroba pewnie odchoruje :) Niestety nie powtórzę:(

basiaaa1

(2012-11-27 21:06)

Robiłam już parokrotnie . Wyśmienite.Jedzą nawet ci ,co nie lubią  prawdziwych flaczków .

Z czystym sumieniem polecam.

Agnelina

(2012-11-27 20:56)

Piekłam w piekarniku elektrycznym na 180 st.C pośrodku piekarnika. Czas pieczenia 45 min, tylko, że ta moja beza nie urosła nawet, tylko się zapadła. Może jabłka za mokre?

Agnelina

(2012-11-27 20:47)

Bardzo mi się podoba ten przepis.  Zrobię to danie w najbliższym czasie i dam znać jak wyszło.

wiolek00

(2012-11-27 20:45)

prosze powiedz czy ta polewa mozna zdobic ciastka swiateczne ??

wiolek00

(2012-11-27 19:50)

moze jakies zdjecie sie znajdzie??

Martolinka

(2012-11-27 18:43)

Powiem szczerze, że ja też na początku próbowałam soli ale niestety nie podziałała. Może to zależy od gatunku piwa??

mizi80

(2012-11-27 18:16)

Nutelka dobra ale po jakimś czasie jak wsyztsko się "przegryzie". Ja robiłam nutellkę jabłczana i ona nam jednak lepiej smakuje niż ta, ale za rok robię jedną i drugą w dodatku z podwójnej a nawet z potrójnej porcji bo znika szybciutko z półeczek:-)

mizi80

(2012-11-27 18:12)

Napój rewelacyjny, tylko że duzo pracy przy nim a znika w mig

mizi80

(2012-11-27 18:10)

Co tu duzo pisać, REWELKA poprostu pychota. a ten smak,a ten zapach no raj na ziemi:)

mizi80

(2012-11-27 18:08)

Izma73 spróbuj za kilka dni wtedy bedzie o niebo lepsza:)

mizi80

(2012-11-27 18:04)

Powiem że kurczak super!!! Tylko to piwo nie chce wylatywać:( nawet stukając nożem niewiele pomagało, dopiero jak sypałam odrobine soli to wylatywało, więc sól na wzburzenie piwa zdecydowanie lepsza od noża

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij