To kolejny Twój przepis jakby na moje zamówienie!!! Ostatnio szukałam inspiracji w necie na chlebek turecki, który w dzieciństwie kupował mi ojciec. Żaden jednak nie był na zakwasie. Wypróbuję!
Dziękuję i ja
Pyszne takie żeberka ,zresztą różne mięska są smaczne na takiej kapuście, polecam:)
ja w swoim przepisie na zakwas mam cukier.Kiedyś zrobiłam bez cukru i mi nieurusł
gitan dziękuję za odpowiedz:) napewno zrobię taki tort, pozdrawiam
Kierująć się Twoim pomysłem zrobiłam aniołka . Miałam niezłą zabawę. Dzięki za pomysł.
czy dobrze rozumiem - ostatnią /wierzchnią/ warstwą są jabłka?
Bardzo dziękuję za miłe komentarze i cieszę się,że smakowało:)))
Kromki układa się tak,żeby całe dno blaszki było szczelnie zakryte i tak układamy 3-4 warstwy do góry.Porcje kroimy tak jak tort tylko szersze.
Ciasto niezłe, niestety, jak większość ciast siostry Anastazji, niezbyt tanie..
To origami modułowe. Piękne rzeczy robisz. Kiedyś próbowałam ale nie za bardzo mi to wychodziło.
Mam ten przepis, uwielbiam to ciacho :)
Cieszę się, że Wam smakuje! Juster84 natchnęłaś mnie i moje ślinianki - zrobię tę zupę w najbliższym czasie aby połechtać swoje podniebienie
Mniam:)