Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Fot. gitan, Tort chlebowy
Tort chlebowy
58.9k
703
104
gitan
patrycja1

(2012-11-26 15:23)

Gitan, świetny pomysł na torcik. Zrobiony , zjedzony i chwalony!! Jedną wrstwę przełożyłam sałatką jajeczną a dwie z kurczakiem wędzonym. Będą powtórki!!

 

 

olus_09

(2012-11-26 15:22)

porcini czy nie porcini :) nie kazdy ma dostep do polskich grzybow, bedac np. poza granica kraju, dlatego autorce przepisu dziekuje, bede szukac owych grzybow u siebie w sklepach ;)

I nie spinac sie ! ;D

olus_09

(2012-11-26 15:21)

porcini czy nie porcini :) nie kazdy ma dostep do polskich grzybow, bedac np. poza granica kraju, dlatego autorce przepisu dziekuje, bede szukac owych grzybow u siebie w sklepach ;)

I nie spinac sie ! ;D

patrycja1

(2012-11-26 15:15)

Kolejny raz rolada wg Twojego przepisu budziła zachwyt wizualny i smakowy.

 

patrycja1

(2012-11-26 15:09)

Roladki pyszne, polecam!! Dziekuje za przepis!!

 

niania09

(2012-11-26 15:09)

Pyszna marchewka. Bardzo sie cieszyłam że smakowała nawet mojemu niejadkowi świetny dodatek do obiadu.

dziuna

(2012-11-26 15:08)

Ciasto mieszamy drewniana łyżka aż skladniki sie polącza,nie zagniatamy ale po wyrobieniu wykladamy lyzka na blachę.

patrycja1

(2012-11-26 15:04)

Polewa super!! Robiłam pierwszy raz w życiu do ciasta amerykańskiego. Dziekuję i polecam!!

patrycja1

(2012-11-26 15:01)

Efekt rewelacyjny, piękne i smaczne. Dziękuję!!

 

patrycja1

(2012-11-26 14:53)

Moje pierwsze w życiu ciasto, które nie stało sie "listewką". Goście zjedli do ostatniego okruszka. Polecam!!!!

 

 

Fot. gitan, Tort chlebowy
Tort chlebowy
58.9k
703
104
gitan
nata30

(2012-11-26 14:14)

Zrobiłam ten torcik na imieniny...poszedł pierwszy...badzo smaczny. Będę go znów robić w piątek...Mało pracy, efekt powalający...Diękuję za przepis.

BoAn

(2012-11-26 13:25)

Witam. Czy podane proporcje są na dużą blaszkę?

makusia

(2012-11-26 12:22)

Jak tu zjeść taką Anię?? Kapitalna:))

makusia

(2012-11-26 12:21)

Świetny pomysł:)

makusia

(2012-11-26 12:16)

Z lodami... mniam:)

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij