Mariolek8 i Iewk - bardzo dziękuję za opinię! Mam nadzieję, że bułeczki zagoszczą u Was na stałe :-)
Pytanie mam. Jakiej wielkości blachy używasz?
Tak, ziemniaki trzemy na tarce , ja gotowałam w mundurkach i ładnie się starły na dużych oczkach, ale można też drobno pokroić. Dopiszę w przepisie.
super polecam
kompocik bardzo aromatyczny i pyszny. Choćnastępnym razem zrdukuję ilość cukru.
Bardzo dobry tort! Biszkopt wyszedł pierwsza klasa. Każdy z gości mówił że bardzo delikatny i lekki tort. Dziękuje za przepis! Pozdrawiam :)
Proszę,zdradż mi ten sekret-czy ten wzorek na ciasteczkach powstał od tłuczka czy od widelca.
To moje najulubieńsza wersja naleśniaka z serem . Tylko wiśnie na ciepło w polewie kisielowej z rumem .. :))) Mniaaaam , zmykam stąd ... )))
Oryginalny smak. W przepisie nie ma soli, ale wydaje mi się, że jednak jest potrzebna.
Witam!Czy zamiast musu jablkowego może byc dżem z jablek własnej roboty?Pozdrawiam!
a moze być mięta suszona? e, chyba nie, ale skąd teraz świeża? jest w sprzedaży?
Ziemniaki tez zetrzec na tarce? To chyba musza byc poltwarde, bo inaczej sobie tego nie wyobrazam....
Brzmi ciekawie, ale czy masa kisielowo-galaretkowa ma być zupełnie zimna, a wtedy się już zetnie, czy też ma być tylko przestudzona, czyli już nie gorąca?