Bardzo dobry przepis. Robiłam dziś Twoje flaczki po raz kolejny. Polecam.
Bardzo udany przepis ;) pół godziny temu wyjęłam puszyste, pachnące ciasto z piekarnika i już prawie nie ma. Wszystkim bardzo smakowało
Super makaron:) dzięki za przepis .
przepyszne!!!dziękuję i pozdrawiam
Chyba mi na wzrok padło, że do tej pory nie trafiłam na ten przepis (a przetestowałam z naszej stronki naście przepisów na serniki)- ale wczoraj nadrobiłam. Sernik pyszny (nie lubię ciast, a zeżarłam 3 kawałki). Dałam 1/2 l śmietanki i 2 budynie, kroi się ładnie, a smakuje bosko. Wyniosłam na balkon, bo na dziś nic by nie zostało- co się który w kuchni pojawił, to tylko było słychać mlaskanie. Dzięki za przepis, powtórka będzie na święta. Izka
pyszne jedzonko,zrobilem zonie. Teraz gdzie nie pojdzie,tam jestem chwalony,ze jestem swietnym kucharzem:)
Bardzo fajny przepis. Jak dla mnie idealne proporcje zalewy. Grzybki wyszły po prostu pyszne.
Co prawda nie wyszły mi te bułeczki takie piękne jak na Twoim zdjęciu, ale w smaku pycha. Na pewno będę wracała do Twojego przepisu.
Było pyszne! Dziękuję!
Ciasto super, tylko z galaretką myślałam, że szału dostanę, bo mi się spieszy a ona się uparła, że się nie zsiądzie. Później poszło już szybciutko. Efekt wart walki z galaretką, bo ciasto wyszło pyszne.
Bardzo dobry przepis.Zrobiłam z powidłami śliwkowymi.
Robiłam wczoraj wieczorem i wyszło przepyszne! :) Użyłam 2 paczek biszkoptów, 1 kg serka mascarpone, z czego wyszło mi 3 piętrowe tiramisu :) Nie dodałam białka a cukru dałam 1 szklankę, gdyż bałam się, że będzie za słodkie. Wyszło rewelacja!!! Mega prosty deser na każdą okazję! Aha co do alkoholu, dodałam Metaxę, która akurat miałam otwartą w barku i jak najbardziej pasuje :)
Właśnie zjedliśmy, ja tak podobnie robię lecz dodaję szpinak, i nie miksuję, tylko drobno kroję, ale muszę przynzać, że twój przepis jest godny polecenia:)