Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

zagaser

(2012-11-25 15:23)

Bardzo dobry przepis. Robiłam dziś Twoje flaczki po raz kolejny. Polecam.

moshi

(2012-11-25 15:17)

Bardzo udany przepis ;) pół godziny temu wyjęłam puszyste, pachnące ciasto z piekarnika i już prawie nie ma. Wszystkim bardzo smakowało

Yasmine

(2012-11-25 14:27)

Super makaron:) dzięki za przepis .

Fot. irlandia49, Cebulaki
Cebulaki
84.1k
916
78
irlandia49
psiunia

(2012-11-25 14:26)

Pyszne:)

malaga73

(2012-11-25 13:57)

przepyszne!!!dziękuję i pozdrawiam

Fot. dankaxl, sernik puszek
sernik puszek
160k
1.4k
199
dankaxl
Izuś

(2012-11-25 13:42)

Chyba mi na wzrok padło, że do tej pory nie trafiłam na ten przepis (a przetestowałam z naszej stronki naście przepisów na serniki)- ale wczoraj nadrobiłam. Sernik pyszny (nie lubię ciast, a zeżarłam 3 kawałki). Dałam 1/2 l śmietanki i 2 budynie, kroi się ładnie, a smakuje bosko. Wyniosłam na balkon, bo na dziś nic by nie zostało- co się który w kuchni pojawił, to tylko było słychać mlaskanie. Dzięki za przepis, powtórka będzie na święta. Izka

mistrzrobert

(2012-11-25 13:41)

pyszne jedzonko,zrobilem zonie. Teraz gdzie nie pojdzie,tam jestem chwalony,ze jestem swietnym kucharzem:)

scarlett84

(2012-11-25 13:40)

Bardzo fajny przepis. Jak dla mnie idealne proporcje zalewy. Grzybki wyszły po prostu pyszne.

scarlett84

(2012-11-25 13:05)

Co prawda nie wyszły mi te bułeczki takie piękne jak na Twoim zdjęciu, ale w smaku pycha. Na pewno będę wracała do Twojego przepisu.

raqs4

(2012-11-25 13:04)

Było pyszne! Dziękuję! 

scarlett84

(2012-11-25 12:57)

Ciasto super, tylko z galaretką myślałam, że szału dostanę, bo mi się spieszy a ona się uparła, że się nie zsiądzie. Później poszło już szybciutko. Efekt wart walki z galaretką, bo ciasto wyszło pyszne.

Izma73

(2012-11-25 12:11)

Bardzo dobry przepis.Zrobiłam z powidłami śliwkowymi.

aiyyo

(2012-11-25 12:01)

Robiłam wczoraj wieczorem i wyszło przepyszne! :) Użyłam 2 paczek biszkoptów, 1 kg serka mascarpone, z czego wyszło mi 3 piętrowe tiramisu :) Nie dodałam białka a cukru dałam 1 szklankę, gdyż bałam się, że będzie za słodkie. Wyszło rewelacja!!! Mega prosty deser na każdą okazję! Aha co do alkoholu, dodałam Metaxę, która akurat miałam otwartą w barku i jak najbardziej pasuje :)

Tula

(2012-11-25 11:24)

Właśnie zjedliśmy, ja tak podobnie robię lecz dodaję szpinak, i nie miksuję, tylko drobno kroję, ale muszę przynzać, że twój przepis jest godny polecenia:)

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij