Bardzo pyszne ciacho ! :-)
Ciasto pyszne, proste i szybkie do zrobienia !:)
Chleb rewelacja, nie przesadzam. Pięknie pachnie zakwasem i lekko ziołami a smak "niebo w gębie", już zniknęło pół chlebka. To super przepis, bez dodatku drożdży. Jak mnie się udało to każdemu wyjdzie ten chleb
. Polecam...PYCHA
Bardzo smaczny !!
Robiłam po raz kolejny po bardzo długiej przerwie. Doskonała palce lizać. Z podwójnej porcji od wczoraj niewiele zostało niestety :(
Fajny przepis. zrobiłam i wszystkim b smakowało. Miałam tylko problem z iloscia soli, troszkę mi sie solnęło
, ale i tak pycha. podobnie robie inne filety, np bardzo smakuje nam w ten sposób przyrządzona panga. Przepis polecam!!!
Serniczek przepyszny. Z rana już nie wytrzymałam i zjadłam kawałek i jest rewelacyjny!!!!
Mała modyfikacja z mojej strony, ponieważ nie miałam sera mascarpone, użyłam kg mielonego sera. Sernik jest bardzo mokry, kremowy, a dla tych, co nie lubią spody....spód tworzy jak by mocno czekoladową masę, więc jest bombowy. Gorąco polecam!!!!! Przepis trafia do ulubionych![]()
uwielbiam puree.kiedyś dawałamm zamiast mleka śmietanę,ale odkąd dietuję zostaję przy mleku bez dodatku masła,też jest pyszne
Emesko, dziwię się że zepsułaś tą zupę, bo tutaj nie ma co zepsuć.Ta zupa nie jest gęsta jak żurek, dlatego się gotuje do niej osobno ziemniaki i podaje z jajkiem i kiełbasą. Ma kwaskowy smak i czuć w niej chrzan i czosnek, a to że Ci się zwarzyła to wina śmietany, ja używam śmietany 18% do zup z Piątnicy i zawsze jest ok.
Makierfakier - gratuluję odwagi hi hi (żartuję, oczywiście). Dziękuję za opinię - rekomendacja podyktowana przez doświadczenie - bezcenna :-)
No nareszcie znalazłam jakieś ciekawe farsze do pierożków z ciasta francuskiego
wielkie dzięki za inspirację![]()
Niestety nie wyszło mi - wszystko zrobiłam tak jak trzeba tylko z tym czosnkiem pokręciłam no i nie udało się. Śmietana się zwarzyła mimo iż zrobiłam tak jak w przepisie, zupa wyszła mi tak rzadka jak woda o smaku chrzanu- nie wiem co zepsułam ale musiałam wszystko wylać. Wierzę, że jest dobra bo tyle pozytywnych komentarzy - ja po prostu ją "schrzaniłam " - dosłownie i w przenośni.
Dziękuję, także uważam że brukselka jest najlepszą jaką jadłam :)Pozdrawiam
dziś na obiad zrobiłem i muszę napisać: to jest pyszne... dla mnie bomba...
to ciasto to poprostu niebo w gębie :) i dotego proste w wykonaniu REWELACJA!!!