Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

aleksandra_1990

(2012-11-23 10:51)

Bardzo pyszne ciacho ! :-)

aleksandra_1990

(2012-11-23 10:45)

Ciasto pyszne, proste i szybkie do zrobienia !:)

Joanna11

(2012-11-23 10:45)

Chleb rewelacja, nie przesadzam. Pięknie pachnie zakwasem i lekko ziołami a smak "niebo       w gębie", już zniknęło pół chlebka. To super przepis, bez dodatku drożdży. Jak mnie się udało to każdemu wyjdzie ten chleb . Polecam...PYCHA

aleksandra_1990

(2012-11-23 10:43)

Bardzo smaczny !!

kuchareczka79

(2012-11-23 10:35)

Robiłam po raz kolejny po bardzo długiej przerwie. Doskonała palce lizać. Z podwójnej porcji od wczoraj niewiele zostało niestety  :(

ponczoweczka

(2012-11-23 09:46)

Fajny przepis. zrobiłam i wszystkim b smakowało. Miałam tylko problem z iloscia soli, troszkę mi sie solnęło, ale i tak pycha. podobnie robie inne filety, np bardzo smakuje nam w ten sposób przyrządzona panga. Przepis polecam!!!

ponczoweczka

(2012-11-23 09:41)

Serniczek przepyszny. Z rana już nie wytrzymałam i zjadłam kawałek i jest rewelacyjny!!!!

Mała modyfikacja z mojej strony, ponieważ nie miałam sera mascarpone, użyłam kg mielonego sera. Sernik jest bardzo mokry, kremowy, a dla tych, co nie lubią spody....spód tworzy jak by mocno czekoladową masę, więc jest bombowy. Gorąco polecam!!!!! Przepis trafia do ulubionych

Perfumek

Olciaa

(2012-11-23 09:38)

uwielbiam puree.kiedyś dawałamm zamiast mleka śmietanę,ale odkąd dietuję zostaję przy mleku bez dodatku masła,też jest pyszne

Mama - Różyczki

(2012-11-23 08:22)

Emesko, dziwię się że zepsułaś  tą zupę, bo tutaj nie ma co zepsuć.Ta zupa nie jest gęsta jak  żurek, dlatego się gotuje do niej osobno ziemniaki i podaje z jajkiem i kiełbasą. Ma kwaskowy smak i czuć w niej chrzan i czosnek, a to że Ci się zwarzyła to wina śmietany, ja używam śmietany 18% do zup z Piątnicy i zawsze jest ok.

je7mima

(2012-11-23 08:15)

Makierfakier - gratuluję odwagi hi hi (żartuję, oczywiście). Dziękuję za opinię - rekomendacja podyktowana przez doświadczenie - bezcenna :-)

angelus111

(2012-11-23 08:06)

No nareszcie znalazłam jakieś ciekawe farsze do pierożków z ciasta francuskiego wielkie dzięki za inspirację

emeska1974

(2012-11-23 07:43)

Niestety nie wyszło mi - wszystko zrobiłam tak jak trzeba tylko z tym czosnkiem pokręciłam no i nie udało się. Śmietana się zwarzyła mimo iż zrobiłam tak jak w przepisie, zupa wyszła mi tak rzadka jak woda o smaku chrzanu- nie wiem co zepsułam ale musiałam wszystko wylać.  Wierzę, że jest dobra bo tyle pozytywnych komentarzy - ja po prostu ją "schrzaniłam " - dosłownie i w przenośni.

Barb82

(2012-11-23 07:14)

Dziękuję, także uważam że brukselka jest najlepszą jaką jadłam :)Pozdrawiam

makierfakier

(2012-11-23 01:52)

dziś na obiad zrobiłem i muszę napisać: to jest pyszne... dla mnie bomba...

 

edit2106

(2012-11-23 00:18)

to ciasto to poprostu niebo w gębie :) i dotego proste w wykonaniu REWELACJA!!!

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij