Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Fot. nutti, wieczorowy
wieczorowy
15.3k
191
8
nutti
edit2106

(2012-11-23 00:13)

ciasto jest przepyszne!

zaurusek

(2012-11-22 23:51)

Mąż się zajadał, aż mu się uszy trzęsły :) W kilka godzin zniknęło. PYCHOTKA. Jedynie trochę zmodyfikowałam przepis i dodałam owoców - a dokładnie jabłek też do środka ciasta. Polecam 

zaurusek

(2012-11-22 23:50)

Mufinki dobre, chociaż nie powalające, ale muszą porządnie ostygnąć, najlepsze są następnego dnia. Jak są ciepłe to banan sprawia że wydają się nie dopieczone.

pawel1710

(2012-11-22 22:51)

wlasnie  go  wyprubowalem i musze powiedziec ze jest wspanialy  tylko musalem dodac ciut wiecej maki casto naprawde wysmienite

monia7301

(2012-11-22 22:40)

domia ...jakie piękności zrobiłaś i dużo serka mmmmniam , takie właśnie lubię , już sobie wyobrażam ich smak .Dzięki za fotki , pozdrawiam

makusia

(2012-11-22 22:35)

Bardzo mi miło, smacznego:)

Fot. Alll, Bomba owocowa Alll
Bomba owocowa Alll
84.4k
1.3k
111
Alll
PaulaG

(2012-11-22 21:49)

bardzo dobre ciacho na zimno, jest lekkie więc szybko zniknęło ze stołu :)

domia

(2012-11-22 21:34)

Po dokładnej lekturze ze wskazówkami do pieczenia, zrobiłam zapas dobrej mąki, wydrukowałam przepis i do dzieła.  Oto rezultaty....Dziękuję za dokładne wskazowki. Dalam radę i na pewno na tym bochenku nie pozostanę.Pozdrawiam

mggi63

(2012-11-22 21:25)

Pyszne ciasteczko! Właśnie upiekłam i zajadamy Zrobiłam z podwójnej porcji,ale zmniejszyłam cukier o połowę i jest super.Byłam ciekawa czy rzeczywiście takie odlotowe to ciacho,bo z komentarzami to różnie bywa...Makusiu jest ok i w ulubionych już dawno,a więc będzie tam nadal,ponieważ będę wracała do tego przepisu i podam dalej w świat

domia

(2012-11-22 21:20)

Tesciówka myslała, ze podsunęłam jej do kawy kupną drożdżówkę... Po wzięciu w rękę...ooo, piekłaś? Podałam jej jeszcze ciepłą, świeżo polukrowaną).

Wyszły piękne i pyszne. Wszystkie zjedzone tego samego dzionka. Dziękuje za przepis i pozdrawiam.

megi65

(2012-11-22 21:15)

czarnykocie .. ! a prosze Cię bardzo ... wydłub z przepisu to co Ci pasuje ..a jajcok do torebusi i niezależnie od ciasta polewaj kto ma ochotę ... pod dobrą aromatyczną małą czarną .. . Przynajmniej ja tak lubię ... dziwne czy normalne  ??

kr0pk4

(2012-11-22 21:14)

zrobiłam. Wyszły pyszne.

iwciaG

(2012-11-22 20:42)

Cudeńko!!!  Niby niewiele, a jakie Piękne! Pozdrawiam autorkę :)

Ula Z

(2012-11-22 20:42)

Czy można czymś innym zasąpić maślankę , tu gdzie mieszkam nie dostanę jej , a ciasto wygląda bardzo apetyznie

czarnykot

(2012-11-22 20:29)

na niedzielę mam w planach tort z malinami...dla chrześniaczki...miała być bita śmietana, choć rodzina niekremiasta, ale, pozwolisz, że wykorzystam pomysła na Twój krem...pominę jednak jajcoka, bo 10 latce nie pozwolę

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij