ciasto jest przepyszne!
Mąż się zajadał, aż mu się uszy trzęsły :) W kilka godzin zniknęło. PYCHOTKA. Jedynie trochę zmodyfikowałam przepis i dodałam owoców - a dokładnie jabłek też do środka ciasta. Polecam
Mufinki dobre, chociaż nie powalające, ale muszą porządnie ostygnąć, najlepsze są następnego dnia. Jak są ciepłe to banan sprawia że wydają się nie dopieczone.
wlasnie go wyprubowalem i musze powiedziec ze jest wspanialy tylko musalem dodac ciut wiecej maki casto naprawde wysmienite
domia ...jakie piękności zrobiłaś i dużo serka mmmmniam , takie właśnie lubię , już sobie wyobrażam ich smak .Dzięki za fotki , pozdrawiam
Bardzo mi miło, smacznego:)
bardzo dobre ciacho na zimno, jest lekkie więc szybko zniknęło ze stołu :)
Po dokładnej lekturze ze wskazówkami do pieczenia, zrobiłam zapas dobrej mąki, wydrukowałam przepis i do dzieła. Oto rezultaty....Dziękuję za dokładne wskazowki. Dalam radę i na pewno na tym bochenku nie pozostanę.Pozdrawiam
Pyszne ciasteczko! Właśnie upiekłam i zajadamy
Zrobiłam z podwójnej porcji,ale zmniejszyłam cukier o połowę i jest super.Byłam ciekawa czy rzeczywiście takie odlotowe to ciacho,bo z komentarzami to różnie bywa...Makusiu jest ok i w ulubionych już dawno,a więc będzie tam nadal,ponieważ będę wracała do tego przepisu i podam dalej w świat
Tesciówka myslała, ze podsunęłam jej do kawy kupną drożdżówkę... Po wzięciu w rękę...ooo, piekłaś? Podałam jej jeszcze ciepłą, świeżo polukrowaną).
Wyszły piękne i pyszne. Wszystkie zjedzone tego samego dzionka. Dziękuje za przepis i pozdrawiam.
czarnykocie .. ! a prosze Cię bardzo ... wydłub z przepisu to co Ci pasuje ..a jajcok do torebusi i niezależnie od ciasta polewaj kto ma ochotę ... pod dobrą aromatyczną małą czarną ..
. Przynajmniej ja tak lubię ... dziwne czy normalne ??
zrobiłam. Wyszły pyszne.
Cudeńko!!! Niby niewiele, a jakie Piękne! Pozdrawiam autorkę :)
Czy można czymś innym zasąpić maślankę , tu gdzie mieszkam nie dostanę jej , a ciasto wygląda bardzo apetyznie
na niedzielę mam w planach tort z malinami...dla chrześniaczki...miała być bita śmietana, choć rodzina niekremiasta, ale, pozwolisz, że wykorzystam pomysła na Twój krem...pominę jednak jajcoka, bo 10 latce nie pozwolę