as , bardzo prosto namierzyć mały słoik ... to ten , który stoi przy tym ... większym .
Tak na serio to ok 150 - 180 g .. parę gram w tę czy w tamtą stronę ; dla mnie jeden rydz .. Jak za ostra zupa , woda w kranie jest .. Wkn skoryguj mnie jak żle myślę i piszę ..
MR problemu nie stanowi samo robienie jako czynność( robię swojską kiełbachę więc jakąś wprawę w robieniu swojskich przysmaków mam) ale nie mogłabym patrzeć na tą krew.
wiem że jest w kaszance ale nie muszę/nie chcę jej oglądać takiej no wiesz....płynnej ![]()
czy to ciasto koniecznie musi siedzieć w lodówce 12 godzin?
Zrazy bardzo smaczne!!! Pomieszałam mięso z kurczaka z indyczym i zamiast masła- dałam jedno jajo. Moim chłopakom bardzo smakowały- na jutro też mam obiad, bo zostało. Pycha! Dzięki- Iza
Olciuu, kaszanka jest bardzo łatwa do zrobienia, oczywiście jeśli masz drugą osobę do pomocy:)Moja babunia , to była mistrzynią w robieniu kaszanki i salcesonu włoskiego, pamiętam ten zapach, jak już gotowy salceson rozkroiła.Pyszności.
Dziękuję:)
Kaczka pyszna, podalam tak jak na zdjeciu. Od tej pory moje młodsze dziecię, gdy tylko w sklepie widzi kluski na parze, pyta kiedy zrobię kaczkę.
Zrobiłam dzisiaj tę chatkę i..............nie bardzo mi się udała, bo jak już miałam wysmarowane środkowe herbatniki (2 warstwy) i chciałam ją złożyć, to okazało się że zabrakło mi "dachu" tzn. po złożeniu jak na zdjęciu, ciastka wdadwały się za krótkie i z góry był sam krem bez ciastek. W końcu jakoś to wszystko pościskałam i prawie się udało, może następnym razem będzie lepiej? pozdrawiam.
polecam przepisik, pierwszy raz robilam i wyrosly mi piekne duze ptysie zamiast mini hehe, pieklam z termoobiegem ;)) pozdrawiam
Nie będę kłamać, że pamiętam, bo nie pamiętam, ale tak 2-3 czubate łyżki. Trudno jest być super precyzyjnym, ponieważ producenti sprzedają chrzan o różnym stopniu ostrości. Najlepiej dodawać po łyżce i próbować.
Serniczek siedzi w piekarniku
. Zobaczym co wyszło.....niestety dopiero po nocy w lodówe
Mały słoik chrzanu tzn ile gram?
Świetny pomysł!