Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

megi65

(2012-11-22 15:51)

as , bardzo prosto namierzyć mały słoik ... to ten , który stoi przy tym ... większym .Tak na serio to ok 150 - 180 g .. parę gram w tę czy w tamtą stronę ; dla mnie jeden rydz .. Jak za ostra zupa , woda w kranie jest .. Wkn skoryguj mnie jak żle myślę i piszę ..

Olciaa

(2012-11-22 15:48)

MR problemu nie stanowi samo robienie jako czynność( robię swojską kiełbachę więc jakąś wprawę w robieniu swojskich przysmaków mam) ale nie mogłabym patrzeć na tą krew.

wiem że jest w kaszance ale nie muszę/nie chcę jej oglądać takiej no wiesz....płynnej

Brzoza

(2012-11-22 15:26)

czy to ciasto koniecznie musi siedzieć w lodówce 12 godzin?

Izuś

(2012-11-22 15:13)

Zrazy bardzo smaczne!!! Pomieszałam mięso z kurczaka z indyczym i zamiast masła- dałam jedno jajo. Moim chłopakom bardzo smakowały- na jutro też mam obiad, bo zostało. Pycha! Dzięki- Iza

Mama - Różyczki

(2012-11-22 14:29)

Olciuu, kaszanka jest bardzo łatwa do zrobienia, oczywiście jeśli masz drugą osobę do pomocy:)Moja babunia , to była mistrzynią w robieniu kaszanki i salcesonu włoskiego, pamiętam ten zapach,  jak już gotowy salceson rozkroiła.Pyszności.

nata30

(2012-11-22 13:43)

Kaczka pyszna, podalam tak jak na zdjeciu. Od tej pory moje młodsze dziecię, gdy tylko w sklepie widzi kluski na parze, pyta kiedy zrobię kaczkę.

basia19

(2012-11-22 13:25)

Zrobiłam dzisiaj tę chatkę i..............nie bardzo mi się udała, bo jak już miałam wysmarowane środkowe herbatniki (2 warstwy) i chciałam ją złożyć, to okazało się że zabrakło mi "dachu" tzn. po złożeniu jak na zdjęciu, ciastka wdadwały się za krótkie i z góry był sam krem bez ciastek. W końcu jakoś to wszystko pościskałam i prawie się udało, może następnym razem będzie lepiej? pozdrawiam.

Ameliaa

(2012-11-22 13:14)

polecam przepisik, pierwszy raz robilam i wyrosly mi piekne duze ptysie zamiast mini hehe, pieklam z termoobiegem ;)) pozdrawiam

Wkn

(2012-11-22 13:10)

Nie będę kłamać, że pamiętam, bo nie pamiętam, ale tak 2-3 czubate łyżki. Trudno jest być super precyzyjnym, ponieważ producenti sprzedają chrzan o różnym stopniu ostrości. Najlepiej dodawać po łyżce i próbować.

ponczoweczka

(2012-11-22 12:56)

Serniczek siedzi w piekarniku. Zobaczym co wyszło.....niestety dopiero po nocy w lodówe

as

(2012-11-22 12:46)

Mały słoik chrzanu tzn ile gram?

Wkn

(2012-11-22 12:25)

Świetny pomysł!

marialeksandra

(2012-11-22 12:11)

A tu jako małe pizzerinki i cebulaki z pieczarkami:

marialeksandra

(2012-11-22 12:09)

Tu w wersji zawijanej z cynamonem:

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij