Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

iwciaG

(2012-11-22 12:02)

Właśnie nadszedł czas (jesień, Zzima) w moim domu na robienie soków z marchwi i jabłek w sokowirówce. To idealnie trafiony przepisik!!! Na pewno wykorzystam!!!

Wkn

(2012-11-22 11:33)

Bardzo smakowicie się zapowiada. Rzeczywiście jesienne smaki :)

Wkn

(2012-11-22 10:38)

Ach, te Twoje ciasta :)

tadziut

(2012-11-22 10:33)

Oto pyszny chlebek w moim wykonaniu :) Zamiast mąki krupczatki zrobiłam pół na pół mąka pszenna typ 1850 i pszenna typ 650. Polecam!!!

gosia64

(2012-11-22 10:00)

Tez taka robie, jest pyszna, polecam!

Olciaa

(2012-11-22 10:00)

uwielbiam swojską kaszanke i salceson,ale nie doważyła bym sie tego robić :)

Iinnkkaa

(2012-11-22 09:48)

Zupka wczoraj ugotowana i zjedzona do ostatniej kropelki. W smaku bardzo zbliżona do białego barszczu. Trochę bałam się dodać aż takiej ilości chrzanu, ale zaryzykowałam i zrobiłam tak jak w przepisie ( i bardzo dobrze, bo była pyszna). Podczas kolejnego gotowania ten chrzan dodam jednak kiedy ziemniaki będą już ugotowane ( miękkie). Miałam wrażenie, że te ziemniaki gotowane razem z chrzanem są ciągle twardawe.Podsumowując zupa bardzo dobra i na pewno często będzie gościć na moim stole. Dziękuję za przepis

linka35

(2012-11-22 09:23)

Wygląda przepięknie, wrzuciłam do ulubionych:)

Mama - Różyczki

(2012-11-22 08:32)

Zapytaj u rzeźnika lub w mięsnej masarni.Moja mama robiła kaszankę z sąsiadką od której kupiłyśmy  świeżą wieprzowinę, więc krew do kaszanek, zatrzymała przy uboju.

marzenkaw77

(2012-11-22 08:19)

paszteciki są genialne !!!

megi65

(2012-11-22 08:16)

Dziekuję danand za wnikliwe czytanie ... racja kako , już skorygowałam .. upss  wczoraj adek tworzył ciacho ... hmm ciekawe jak jej biszkopcio wyszedł bez caco ? Poza tym ja z tych co naliże miche , łychę po kremie i sporadycznie kawałek ..A tak na ucho wam powiem ja to sporo ciast dobrego ... wydaje . Wczoraj ''sięgło się '' moim paniom rzeżniczkom i przyjaciółce wszystko na wynos . Pozostałą cześcia zaopiekuje się mój mąż .. )))

mggi moja forma to wymiar 42 x 28 cm. Tortownica 24 cm to zbyt mała średnica .. Jak już to rozmiar 30 - 32 cm ..

Jagoda B

(2012-11-22 07:55)

Witam mam pytanie gdzie można kupić krew wieprzową? Chętnie bym taką kaszankę zrobiła.,

katarzynar

(2012-11-22 07:52)

I znów robię... Pyszności i to jakie ekspresowe w robieniu :) To lubię :)

mggi63

(2012-11-22 07:24)

Mniamniusio wygląda,nieskomplikowane dość szybkie w wykonaniu.Ciekawe czy z innymi owocami sie komponuje?A tortownica 24 cm,czy blaszka?

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij