Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Magali.m

(2012-11-21 18:41)

Bardzo fajny przepis:)

Dodałam jeszcze odrobinkę koncentratu pomidorowego...

 

Magali.m

(2012-11-21 18:39)

Pyszne:)

Magali.m

(2012-11-21 18:38)

Rewelacyjne:)

iwona17

(2012-11-21 18:22)

Witam ciasteczka zrobione i naprawdę pyszne,pomimo smrodku od amoniaku,tylko popełniłam na początku błąd wziełam  zrobiłam   wszystko dosłownie tak jak w przepisie i moczyłam ciastka w białku i się przykleiły i nie dało się ich oderwać ,ale nastepna blaszka już tylko z wierzchu pomyziana i jest ok. Polecam ten przepis.

megi65

(2012-11-21 18:02)

adek .. moja droga ... dziękuje za miłe słowa . Może '' komplimenta '' lekko na wyrost  najpierw stwórz i posmakuj sama a potem ocena .. :)) Pozdrawiam pieknie .. ))

leszek

(2012-11-21 17:48)

W jakiej formie pieczesz mam na myśli tortownica czy prostokątna blaszka i jak wielkość???

adek

(2012-11-21 17:44)

Czy wiedzieliście, że Jamajkę odkrył Krzysztof Kolumb ?

Megi sądzę, że Twoje ciasto to odkrycie na miarę Ameryki.

Kapitalne zestawienie bananów , galaretki i lekkiego kremu.

To moje smaki i klimaty (regge też)

Na pewno upiekę je w sobotę, chociaż jak patrzę na zdjęcia, to zastanawiam się po co czekać aż do soboty?

Mój mąż właśnie jedzie po banany

JaneczkaSz

(2012-11-21 17:41)

Odpowiadam Basi19. "cl" to centylitry. Przedrostek "centy" oznacza jedną setną (stąd procenty czyli odsetki). 25 cl to 25/100 litra czyli 1/4 litra tzn. szklanka.

megi65

(2012-11-21 17:33)

Chodziły , dreptały po piętach .. Bogdziu .. rarytaśne ... takie smaczliwki ... ))

bogdzia

(2012-11-21 17:24)

Dzisiaj od rana chodziły za mną te ciasteczka, więc szybko upiekłam do popołudniowej kawy. Wersja z kleksem dżemu malinowego. Bardzo smaczne

stinka83

(2012-11-21 17:05)

Pyszne. Moj synus sie zajadal z checia! Polecam dla malych niejadkow. Naprawde dobre w smaku - probowalam :D

MyszaqG

(2012-11-21 16:28)

Ja właśnie zabieram się do robienia bułeczek :)

gosiaw70

(2012-11-21 16:26)

Oczywiście najlepsze są robione na polu,ale tam też,w tych tradycyjnych chodzi o szczelne zamknięcie(po to darń),więc wymyśliłam,że w szybkowarze będzie podobnie i sprawdziło się,nie ma porównania do pieczenia w rondlu przez godzinę,naprawdę moje bardziej przypominają te z pola,a jadłeś kiedyś robione moim sposobem?

Gosia_523

(2012-11-21 16:23)

Rewelacja, wlasnie skonczylam sie zajadac ta pyszna zupa i moge powiedzec ze zupa ta na stale u nas zagosci

Izkaiza

(2012-11-21 16:19)

Moje ciasto wyszło jasne, trochę inne jak na zdjęciu, nie wiem dlaczego. Ale serniczek pierwsza klasa :) Fajny puszysty i smaczny.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij