Bardzo fajny przepis:)
Dodałam jeszcze odrobinkę koncentratu pomidorowego...
Pyszne:)
Rewelacyjne:)
Witam ciasteczka zrobione i naprawdę pyszne,pomimo smrodku od amoniaku,tylko popełniłam na początku błąd wziełam zrobiłam wszystko dosłownie tak jak w przepisie i moczyłam ciastka w białku i się przykleiły i nie dało się ich oderwać ,ale nastepna blaszka już tylko z wierzchu pomyziana i jest ok. Polecam ten przepis.
adek .. moja droga ... dziękuje za miłe słowa . Może '' komplimenta '' lekko na wyrost
najpierw stwórz i posmakuj sama a potem ocena .. :)) Pozdrawiam pieknie .. ))
W jakiej formie pieczesz mam na myśli tortownica czy prostokątna blaszka i jak wielkość???
Czy wiedzieliście, że Jamajkę odkrył Krzysztof Kolumb ?
Megi sądzę, że Twoje ciasto to odkrycie na miarę Ameryki.
Kapitalne zestawienie bananów , galaretki i lekkiego kremu.
To moje smaki i klimaty (regge też)
Na pewno upiekę je w sobotę, chociaż jak patrzę na zdjęcia, to zastanawiam się po co czekać aż do soboty?
Mój mąż właśnie jedzie po banany
Odpowiadam Basi19. "cl" to centylitry. Przedrostek "centy" oznacza jedną setną (stąd procenty czyli odsetki). 25 cl to 25/100 litra czyli 1/4 litra tzn. szklanka.
Chodziły , dreptały po piętach .. Bogdziu .. rarytaśne ... takie smaczliwki ... ))
Dzisiaj od rana chodziły za mną te ciasteczka, więc szybko upiekłam do popołudniowej kawy. Wersja z kleksem dżemu malinowego. Bardzo smaczne
Pyszne. Moj synus sie zajadal z checia! Polecam dla malych niejadkow. Naprawde dobre w smaku - probowalam :D
Ja właśnie zabieram się do robienia bułeczek :)
Oczywiście najlepsze są robione na polu,ale tam też,w tych tradycyjnych chodzi o szczelne zamknięcie(po to darń),więc wymyśliłam,że w szybkowarze będzie podobnie i sprawdziło się,nie ma porównania do pieczenia w rondlu przez godzinę,naprawdę moje bardziej przypominają te z pola,a jadłeś kiedyś robione moim sposobem?
Rewelacja, wlasnie skonczylam sie zajadac ta pyszna zupa i moge powiedzec ze zupa ta na stale u nas zagosci
Moje ciasto wyszło jasne, trochę inne jak na zdjęciu, nie wiem dlaczego. Ale serniczek pierwsza klasa :) Fajny puszysty i smaczny.