Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

kaczucha525

(2012-11-21 13:06)

Trochę to trwalo-zanim tutaj przeczytałem o tej fajnej potrawie.Pierwszy raz spróbowałem w okolicach Końskich,zasmakowało i koniec.Teraz to nie ma wyjazdu bez kugla.Pozdrawiam...

zegotka

(2012-11-21 11:45)

Fajne danko - polecam :)

GosiaAga

(2012-11-21 11:30)

A co robimy z margaryną w masie - ucieramy czy gotujemy z mlekiem?

crisen

(2012-11-21 11:10)

Czy  można upiec w całości  i przeciąć na połowę?

ewelinkac1986

(2012-11-21 10:43)

REWELACJAAAAAAAA !!!!!!!!!!!

Probowalam tyle przepisow na pizze ale zadna nie byla tak dobra jak twoja.Przepis laduje w  ulubionych a pizza bedzie goscila teraz czesto na moim stole.pozdrawiam

niania09

(2012-11-21 10:39)

Bardzo dobre coś innego.

gosiaw70

(2012-11-21 10:18)

Ja piekę godzinkę...skórka robi się chrupiąca,natomiast w środku jest mięciutki:)polecam

Iwek

(2012-11-21 10:07)

Potrawa dobra,ja zawaliłam dałam przyprawę chińską 5 smaków i jedzie mi cynamonem i gożdzikami następnym razem kupię przyprawy a nie mieszankę,pozdrawiam:)

Wkn

(2012-11-21 09:57)

Dziękuję Iwciu za miły komentarz i od razu uzupełniam iformacje o sposobie mocowania sznureczkowych nóżek. Niektóre rodzaje plasteliny potrafią jakby "przesiąknąć" przez miękki brystol, tworząc brzydką plamkę. Jeśli nie chce się ryzykować takiego efektu, można przyklejać wełnę na pasek mocnej taśmy klejącej.

Jako zawieszkę laleczkę też można z łatwością zrobić - wystarczy zamiast piłeczki pingpongowej na główkę użyć większego drewnianego koralika. Wtedy przez dziurkę koralika przewlekasz wełnę i przeciągasz ją również przez dziurkę brystolowego stożka-tułowia lalki. Jeszcze tylko supełek od spodu, podklejony taśmą, glue gunem lub malutkim kawalątkiem plasteliny i laleczka zawieszka gotowa :)

iwciaG

(2012-11-21 09:54)

Zaraz zabieram się do tworzenia wraz z moim Bubusiem!!! Jest śliczniusia! A postaram się może zrobić ją jako zawieszkę :)

limona

(2012-11-21 09:52)

Brzmi bardzo apetycznie. koniecznie muszę spróbować!

alisia

(2012-11-21 09:50)

Przykro mi, że zapiekanka nie smakowała, to tylko potwierdza tezę, że wszystko jest kwestią gustu i smaku. A jesli chodzi o przyprawy, to trudno mi powiedzieć w jakiej ilości ich użyłaś i dlaczego zapiekanka nie nadawała się do zjedzenia. Pozdrawiam

misia590

(2012-11-21 09:46)

Napewno bardzo dobre

eva67

(2012-11-21 09:26)

Od dziś robię sama. Zastaanwiam się tylko ,jak długo mogę to przechowywać . Cofam pytanie (przy moich głodomorkach nic się nie uchowa)

AgaMaria

(2012-11-21 08:59)

Aż godzinkę chleb musi się piec?

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij