Trochę to trwalo-zanim tutaj przeczytałem o tej fajnej potrawie.Pierwszy raz spróbowałem w okolicach Końskich,zasmakowało i koniec.Teraz to nie ma wyjazdu bez kugla.Pozdrawiam...
Fajne danko - polecam :)
A co robimy z margaryną w masie - ucieramy czy gotujemy z mlekiem?
Czy można upiec w całości i przeciąć na połowę?
REWELACJAAAAAAAA !!!!!!!!!!!![]()
Probowalam tyle przepisow na pizze ale zadna nie byla tak dobra jak twoja.Przepis laduje w ulubionych a pizza bedzie goscila teraz czesto na moim stole.pozdrawiam
Bardzo dobre coś innego.
Ja piekę godzinkę...skórka robi się chrupiąca,natomiast w środku jest mięciutki:)polecam
Potrawa dobra,ja zawaliłam dałam przyprawę chińską 5 smaków i jedzie mi cynamonem i gożdzikami następnym razem kupię przyprawy a nie mieszankę,pozdrawiam:)
Dziękuję Iwciu za miły komentarz i od razu uzupełniam iformacje o sposobie mocowania sznureczkowych nóżek. Niektóre rodzaje plasteliny potrafią jakby "przesiąknąć" przez miękki brystol, tworząc brzydką plamkę. Jeśli nie chce się ryzykować takiego efektu, można przyklejać wełnę na pasek mocnej taśmy klejącej.
Jako zawieszkę laleczkę też można z łatwością zrobić - wystarczy zamiast piłeczki pingpongowej na główkę użyć większego drewnianego koralika. Wtedy przez dziurkę koralika przewlekasz wełnę i przeciągasz ją również przez dziurkę brystolowego stożka-tułowia lalki. Jeszcze tylko supełek od spodu, podklejony taśmą, glue gunem lub malutkim kawalątkiem plasteliny i laleczka zawieszka gotowa :)
Zaraz zabieram się do tworzenia wraz z moim Bubusiem!!! Jest śliczniusia! A postaram się może zrobić ją jako zawieszkę :)
Brzmi bardzo apetycznie. koniecznie muszę spróbować!
Przykro mi, że zapiekanka nie smakowała, to tylko potwierdza tezę, że wszystko jest kwestią gustu i smaku. A jesli chodzi o przyprawy, to trudno mi powiedzieć w jakiej ilości ich użyłaś i dlaczego zapiekanka nie nadawała się do zjedzenia. Pozdrawiam
Od dziś robię sama. Zastaanwiam się tylko ,jak długo mogę to przechowywać . Cofam pytanie (przy moich głodomorkach nic się nie uchowa)
Aż godzinkę chleb musi się piec?