W szybkowarze jak najbardziej... po 15 min jest już ciapa a nie ziemniaki. W normalnym garnku potrawa piecze się ok 1 godz. Smacznego
Upiekłam ciasto na urodzinki i nic nie zostało nawet jeden kawałek.
Pyszne.
Tez robię taki lukier z dodatkiem pomarańczki lub cytrynki:), polecam
Bardzo podoba mi się pomysł na lukier. Ciasto również zapowiada się przepyszne.
Uwielbiam kasze z grzybami - właścicie nie trzeba bazować na gotowych przepisach - one wymyślają się same. W tym roku nie dane mi było zaliczyć tyle grzybobrań, ile bym chciała, ale ne pewno przed Świętami Bożego Narodzenia pojawi się u mnie na obiad jakaś kasza z suszonymi podgrzybkami :)
A ziemnieki ugotują się w 10 minut? ;> Czy może dodaje się je ugotowane?
ciasto na wypasie chyba skozystam z bazy i zrobie z niej kruche ciasteczka :)
ZAwsze się - tak na marginesie - zastanawiam, czy opinie gości są wiarygodne , bo przecież nikomu nie wypada powiedzieć, że nie smakuje...
Bardzo dobra. Wreszcie coś innego. Polecam. Bazylia tu swietnie smakuje nie bójcie sie sypać:)
Zapowiada się przepysznie :)
Jadłam bardzo podobny - był pyszny :)
Będę pierwszą malkontentką ... zdania podzielone były gosciom bardzo smakowało , nam mniej , nastepnego dnia wyczuwalny był smak albedo . Nie mnie wrażenia arystyczne na 5 ! Pozdrawiam autorkę
Zrobione. Zjedzone. Pycha:)
... kuchnia w większości jest zwyczajna, bo najczęściej zwyczajni ludzie ją tworzą, nie masz pojęcia o kulturze stołu i kuchni i podejrzewam, że w restauracji wcisną Ci największe badziewie ale jadnie ubrane w fancuską lub hiszpańską nazwę ... myślę, że bogatość Twoich przepisów na WŻ o tym świadczy jak "wielką" jeteś znawczynią kuchni ... chociąż oczywiście chętnie się nauczę od Ciebie jakiś wyszukanych światowych przepisów ...