Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

renataz36

(2012-11-21 08:49)

W szybkowarze jak najbardziej... po 15 min jest już ciapa a nie ziemniaki. W normalnym garnku potrawa piecze się ok 1 godz. Smacznego

ewa83

(2012-11-21 08:23)

Upiekłam ciasto na urodzinki i nic nie zostało nawet jeden kawałek.

Pyszne.

gabigold

(2012-11-21 07:18)

Tez robię taki lukier z dodatkiem pomarańczki lub cytrynki:), polecam

Xavierka

(2012-11-21 00:15)

Bardzo podoba mi się pomysł na lukier. Ciasto również zapowiada się przepyszne.

Wkn

(2012-11-20 22:49)

Uwielbiam kasze z grzybami - właścicie nie trzeba bazować na gotowych przepisach - one wymyślają się same. W tym roku nie dane mi było zaliczyć tyle grzybobrań, ile bym chciała, ale ne pewno przed Świętami Bożego Narodzenia pojawi się u mnie na obiad jakaś kasza z suszonymi podgrzybkami :)

ania5825

(2012-11-20 22:42)

A ziemnieki ugotują się w 10 minut? ;> Czy może dodaje się je ugotowane?

Zuki

(2012-11-20 22:38)

ciasto na wypasie chyba skozystam z bazy i zrobie z niej kruche ciasteczka :)

pandora

(2012-11-20 22:25)

ZAwsze się - tak na marginesie - zastanawiam, czy opinie gości są wiarygodne , bo przecież nikomu nie wypada powiedzieć, że nie smakuje...

aaaczarnaaa

(2012-11-20 22:12)

Bardzo dobra. Wreszcie coś innego. Polecam. Bazylia tu swietnie smakuje nie bójcie sie sypać:)

i-cinka

(2012-11-20 21:54)

Zapowiada się przepysznie :)

Wkn

(2012-11-20 21:51)

Jadłam bardzo podobny - był pyszny :)

megi65

(2012-11-20 21:41)

Będę pierwszą malkontentką ... zdania podzielone były gosciom bardzo smakowało  , nam mniej , nastepnego dnia wyczuwalny był smak albedo . Nie mnie wrażenia arystyczne na 5 ! Pozdrawiam autorkę

violcia186

(2012-11-20 21:37)

Zrobione. Zjedzone. Pycha:)

pwyso

(2012-11-20 21:04)

... kuchnia w większości jest zwyczajna, bo najczęściej zwyczajni ludzie ją tworzą, nie masz pojęcia o kulturze stołu i kuchni i podejrzewam, że w restauracji wcisną Ci największe badziewie ale jadnie ubrane w fancuską lub hiszpańską nazwę ... myślę, że bogatość Twoich przepisów na WŻ o tym świadczy jak "wielką" jeteś znawczynią kuchni ... chociąż oczywiście chętnie się nauczę od Ciebie jakiś wyszukanych światowych przepisów ...

pwyso

(2012-11-20 20:55)

.... po cabańsku hej

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij