Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Wiola

(2012-11-20 20:55)

Zrobiłam podobnie jak Pączusze, zmniejszyłam ilość cukru o połowę i zastąpiłam część płatków rodzynkami. Palce lizać! A jakie banalne w wykonaniu!

miu-miu

(2012-11-20 20:47)

Chleb jak najbardziej OK. Jednak ta dawka soli to za dużo nawet dla mojego mało wybrednego męża. Przepis polecam- ale z zdecydowanie z mniejszą ilością soli ( łyżkę dałam na 1,5 "porcji-czyli 750 dkg mąki) i  bardziej słone od paluszków.

makusia

(2012-11-20 20:43)

Wklepuj Madziu, narobiłaś smaczka:)

megi65

(2012-11-20 20:41)

No dobra makuś miałam wklepać przepis na  mój ''zimowy '' rosołek . Dla niecierpliwych ..udka kuraka  , skrzydło anioła (indyka ) i szponder wołowy ... , wszystkie warzywka łacznie z listkiem laurowym i imbirkiem .. ::) A mięso z takiego wywaru .... ulaaaaa poezja do farszu pierogowego lub jako sztuka mięsa do sosu chrzanowego .. :) Upss .. rozmarzyłam się

sylwia_m1

(2012-11-20 20:39)

W tym roku robiłam  trzy porcje i sądzę, że za mało.

Polecam, jest PRZEPYSZNY

makusia

(2012-11-20 20:24)

Tak emesko,czasami skrzydełka, i kawałek indyka:)

makusia

(2012-11-20 20:24)

Imbir powiadasz..hmmmm..ciekawe połączenie;)

Diuczesa

(2012-11-20 20:21)

I jeszcze jedno: budyń smietankowy lub waniliowy? czy jakis inny smak?

Diuczesa

(2012-11-20 20:20)

Witam serdecznie! W zwązku z tym, że planuję zrobic ten tort na urodziny mojego męża, a nigdy wcześniej nie pieklam tortów, chciałam sie dowiedzieć ile powinnam dodac tego spirytusu? Całą butelkę?? wydaje mi się to niemozliwe. chyba że impreza ma się skończyć zanim się zacznie :D zakładam że nie o to chodzi, bo piszesz żeby alkohol dodać do obu mas. Możesz podać mi ilośc? Bardzo mi zalezy na dobrym smaku:) W końcu mąz mój wchodzi w magiczną 30stkę:D Z góry dziękuję za odpowiedz:) Pozdrawiam

Transylwania

(2012-11-20 20:10)

Ciasto jest oblednie pyszne, juz je pare razy robilam - moj maz sie nim najesc nie moze :o))) Dziekuje za przepis!

psiunia

(2012-11-20 19:54)

Megi65 cieszę się że mnie pochwaliłaś.To nie jest moje pierwsze gruszkowe ,robiłam już trzy razy a raz z brzoskwinią ale to nie to samo co orginał.Jadłam roladę gruszkową w Zakopanym coś pysznego ,bardzo przypomina w smaku Twoje ciasto.Jestem zachwycona tym smakiem dzięki za przepis ,pozdrawiam

Fot. nadia, Ptyś
Ptyś
70.5k
1.2k
131
nadia
nadia

(2012-11-20 19:53)

Milo mi Kasiu,ze Ci smakowalo. Ciekawa jestem czy jak zainwestowalas w wieksza ilosc sera, to, czy jest to, jeszcze Ptys, czy moze juz sernik ptysiowy?  Kiedys to sprawdze. Pozdrawiam serdecznie 

kromselka

(2012-11-20 19:39)

Niemam pojęcia z kąd wzieła się ta nazwa.Ciasto pochodzi ze starego zeszytu mojej mamy.

gabigold

(2012-11-20 19:37)

Śliczna laleczka:)

megi65

(2012-11-20 19:36)

psiunia !!!   ale pięknie ci wyszło , klasyka , etetyka ! 

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij