Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

niania09

(2012-11-19 21:34)

No ale gdzie zaginął nos?

megi65

(2012-11-19 20:49)

Ja cieeeee Jasiu !! Gdzie tak kiełbaska leżakuje .. ?? Bardzo apteczna i tak mi pięknie zapachniała ... ))) Zdolna z ciebie dziewczynka , pełen szacun dla talentu masarskiego )))

Wkn

(2012-11-19 20:46)

Tak, rzeczywiście 25 min to może być zbyt długi czas pieczenia. Trzeba pilnować, aby ciastek nie przerumienić. Od zwykłych płatków wolę do tego przepisu błyskawiczne, ponieważ są cieńsze i drobniejsze, a dzięki temu mniej twarde w ciasteczkach :)

janeczka669

(2012-11-19 20:37)

Wygląda chyba dośc fajnie, ale jak smakuje. Częśc wieprzowiny zastąpiłam królikiem.

agatalenk

(2012-11-19 20:35)

Super jest ten przepis na makowiec. Ja dałam dużo maku i wyszedł cudny.

kamelek

(2012-11-19 20:12)

Najlepiej ,żeby autorka sprostowała, czy mają być g czy dag. Jestem jednak skłonna przypuszczać, że chodziło o 50 g .

elaiw3 proponuje skorzystać z tej strony: http://www.jednostki.adgraf.net/jednostki_masy.php, wpiszesz sobie i wszystko będzie jasne. Chyba się zdziwisz .

soneti

(2012-11-19 20:11)

Dziekuję bardzo za podanie przepisu... bardzo fajny i przepis ...no i smaczne danie :) 

słodki buraczek

(2012-11-19 20:06)

Chciałam się upewnić: łyżka posiakanej papryki chili??? Na ten skromny kawałeczek łososika?  

słodki buraczek

(2012-11-19 19:50)

LITOŚCI! O tej porze dostałam ślonotoku i złapała mnie "gastrofaza" na słodycze. Do tego to obłędnie apetyczne zdjęcie! Ciasto zapowiada się wspaniale, już same składnie brzmią niewiarygodnie atrakcyjnie dla kubków smakowych. Dziękuję zaprzepis!

pysia_1

(2012-11-19 19:43)

Kochana napisz proszę jak je zrobic by były takie równiutkie jak makaron, jak Te Twoje, robiłam wedle instrukcji ale niektóre posklejały się i zrobiły sie duże kluchy, będę Ci wdzięczna, pozdrawiam

ja-żaba

(2012-11-19 19:18)

Schabik palce lizać, soczysty, idealnie doprawiony. Jak myslicie, dałoby się takie cudo wyczarować z wołowinki?:)

gabigold

(2012-11-19 19:11)

Bardzo smaczna, własnie zajadam,zrobiłam w dlugiej keksówce jak do metrowca:), polecam 

Wkn

(2012-11-19 18:56)

Hihi, to jest świetne!!!

je7mima

(2012-11-19 18:52)

Dziękuję Olciaa i Kasiuniuniusia :-) Ania została zjedzona calutka. Pierwsze prawo na temat tradycyjnego jedzenia brzmi: to samo danie smakuje u kogoś lepiej, a dzięki Ani odkrycie (prawo) nr 2: jeśli klasyczne potrawy podasz inaczej niż zwykle, zaczną smakować jak nigdy wcześniej! To naprawdę działa :)

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij