No ale gdzie zaginął nos?
Ja cieeeee Jasiu !! Gdzie tak kiełbaska leżakuje .. ?? Bardzo apteczna i tak mi pięknie zapachniała ... ))) Zdolna z ciebie dziewczynka , pełen szacun dla talentu masarskiego )))
Tak, rzeczywiście 25 min to może być zbyt długi czas pieczenia. Trzeba pilnować, aby ciastek nie przerumienić. Od zwykłych płatków wolę do tego przepisu błyskawiczne, ponieważ są cieńsze i drobniejsze, a dzięki temu mniej twarde w ciasteczkach :)
Wygląda chyba dośc fajnie, ale jak smakuje. Częśc wieprzowiny zastąpiłam królikiem.
Super jest ten przepis na makowiec. Ja dałam dużo maku i wyszedł cudny.
Najlepiej ,żeby autorka sprostowała, czy mają być g czy dag. Jestem jednak skłonna przypuszczać, że chodziło o 50 g .
elaiw3 proponuje skorzystać z tej strony: http://www.jednostki.adgraf.net/jednostki_masy.php, wpiszesz sobie i wszystko będzie jasne. Chyba się zdziwisz
.
Dziekuję bardzo za podanie przepisu... bardzo fajny i przepis ...no i smaczne danie :)
Robiłem i nawet nawet)))
Chciałam się upewnić: łyżka posiakanej papryki chili??? Na ten skromny kawałeczek łososika?
LITOŚCI! O tej porze dostałam ślonotoku i złapała mnie "gastrofaza" na słodycze. Do tego to obłędnie apetyczne zdjęcie! Ciasto zapowiada się wspaniale, już same składnie brzmią niewiarygodnie atrakcyjnie dla kubków smakowych. Dziękuję zaprzepis!
Kochana napisz proszę jak je zrobic by były takie równiutkie jak makaron, jak Te Twoje, robiłam wedle instrukcji ale niektóre posklejały się i zrobiły sie duże kluchy, będę Ci wdzięczna, pozdrawiam
Schabik palce lizać, soczysty, idealnie doprawiony. Jak myslicie, dałoby się takie cudo wyczarować z wołowinki?:)
Bardzo smaczna, własnie zajadam,zrobiłam w dlugiej keksówce jak do metrowca:), polecam
Hihi, to jest świetne!!!
Dziękuję Olciaa i Kasiuniuniusia :-) Ania została zjedzona calutka. Pierwsze prawo na temat tradycyjnego jedzenia brzmi: to samo danie smakuje u kogoś lepiej, a dzięki Ani odkrycie (prawo) nr 2: jeśli klasyczne potrawy podasz inaczej niż zwykle, zaczną smakować jak nigdy wcześniej! To naprawdę działa :)