Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

je7mima

(2012-11-19 18:52)

Dziękuję Olciaa i Kasiuniuniusia :-) Ania została zjedzona calutka. Pierwsze prawo na temat tradycyjnego jedzenia brzmi: to samo danie smakuje u kogoś lepiej, a dzięki Ani odkrycie (prawo) nr 2: jeśli klasyczne potrawy podasz inaczej niż zwykle, zaczną smakować jak nigdy wcześniej! To naprawdę działa :)

kuchareczka79

(2012-11-19 18:50)

Nie wiem czemu tu nie ma mojego komentarza, chociaż roladę z tego przepisu robię już od bardzo dawna. Jest rewelacyjna, robi furorę za każdym razem zarówno ze względu na smak jak i wygląd. Dziękuję aczp

joasia_t

(2012-11-19 18:48)

chlebek pyszny - ale wyrosl sobie pieknie w dwoch foremkach keksowkach

orchidka

(2012-11-19 18:34)

Pyszne ciasteczka.Szybko się je robi.Ja zamiast płatków błyskawicznych dałam zwykłe płatki owsiane i wyszły super.Trzeba uważać aby nie przedobrzyc z czasem i wyłaczyć jak podano w przepisie ..gdzy się lekko zarumienią.Trzymałam 25 min i wydaje mi sie że chyba z 5 min za długo

sabinur

(2012-11-19 18:22)

Jeszcze 5 minut i wyciagam z piekarnika:) pachnie pieknie pewnie równie dobrze smakuje :)

koala

(2012-11-19 17:52)

Pyszne jedzonko:))) dziekuje za przepis:)

reni_pi

(2012-11-19 17:44)

Zrobiłam ten krem do murzynka i jestem baaaardzo zadowolona !Nie wiem jak się sprawdza do tortów ale do murzynka jest idealny,tymbardziej że jedną warstwę zrobiłam z dość kwaśnego dżemu z owoców leśnych.Murzynek wyszedł pyszny!Dzięki za przepis.

kasiuniuniusia

(2012-11-19 17:41)

super:)))

ofelia14

(2012-11-19 17:37)

Dzisiaj robiłam. Wszystko krok po kroku jak w przepisie i musze powiedzieć, że ciasto w smaku bardzo dobre, niestety białe ciasto w trakcie pieczenia zciemniało i zlało sie z ciemnym. Nie widać różnicy koloru między nimi. Niewiem co zrobiłam nie tak ;-(

dona

(2012-11-19 17:25)

Fajny pomysł

Izma73

(2012-11-19 17:12)

Przepis na chleb na zakwasie mam trochę inny,ale wykorzystałam pomysł z tym leżakowaniem ciasta w lodówce.Wieczorem przygotowałam ciasto a rano upiekłam pachnący chlebek .Dzięki za fajny,praktyczny pomysł.

Fot. issima, Calzone
Calzone
69.6k
1.1k
52
issima
agamari

(2012-11-19 16:51)

Przepyszne danie,szczerze polecam.

onlyred

(2012-11-19 16:41)

Przepyszna!!!! Zamiast łososia była szynka dojrzewająca.

onlyred

(2012-11-19 16:38)

Super pomysl. dzięki

onlyred

(2012-11-19 16:36)

Bardzo dobre mięsko. Okazało się, że ten przepis mam od dawna, z mamy kajeciku. Ale w smaku bardzo przypominał tradycyjnego klopsa.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij