Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Weron!ka

(2012-11-18 21:29)

lepiej dać ziemniaki do miski, podzielić na 4 części - 1 część wyciągnąć i w to miejsce wsypać mąkę ziemniaczaną, wtedy nic nie trzeba szklankami odmierzać -  ciasto wychodzi idealne

Monika_ML

(2012-11-18 21:28)

Dzięki, teraz już tak nie robię. Kroję pigwę na kawałki, wyrzucam pestki, zalewam wodą (dużo, jeszcze dolewam w trakcie gotowania) no i gotuję aż się zrobi miękkka. Przecieram przes sito, tylko delikatnie żeby skórek nie przetrzeć (nie zawsze mi sie udaje), wody ma być tyle żeby było w miarę wodniste bo pigwa po zastygnięciu robi się taką galaretką że ją kroić nożem można.

Jak już przetrę to dodaję cukier i zagotowuję, wrzucam w słoiki. To właśnie dodaję do herbaty, do ciasta i do czego tylko się da, jest super i nie wymaga wielkiego zachodu bo pigwy nie obieram (jasne, ze byłoby lepiej ale i nie chce mi się i nie mam czasu i szkoda mi marnować bo kupić trudno).

Zawsze dodaję za mało wody bo się boję, ze bedzie za żadka i zawsze wychodzi gęsta jak nie wiem co :) ale polecam.

ewa83

(2012-11-18 21:26)

ozdoby i torciki przepiękne

blackrose4u

(2012-11-18 21:25)

Ponownie skuszę się na tort z Twoich przepisów :) ale oczywiście mam pytania :) Biszkopt na 1 tortownice 26śr. powinien starczyć prawda? Jakiej pojemności są szklanki? Dżem pomarańczowy dostanę w markecie? Bo chyba się nie spotkałam. Tym dżemem przekładamy każdy blat czy tylko pierwszy? Pozdrawiam :)

Wkn

(2012-11-18 21:14)

Musiało Ci się coś pomylić jeśli chodzi o ten przepis - autorka pod taką nazwą jak obecnie udostępniła przepis i nic nie uległo zmianie. Łatwo się o tym przekonać w historii edycji :)

kiki1101

(2012-11-18 21:13)

Nastepnym razem zrobie kilka sloiczkow tej "bogatszej" wersji. Ciekawi mnie smak w wersji z koniakiem

przy okazji, super zdjecie

basia19

(2012-11-18 21:12)

Dlaczego w niektórych przepisach są pozmieniane nazwy, potem trudno taki przepis odnaleźć. Ja ten przepis mam pod nazwą "Ciacho Babci Helenki - zróbcie, a nie pożałujecie".

i-cinka

(2012-11-18 21:08)

Auć.... oczy bolą od czytania tej ilości błedów

magdalena73

(2012-11-18 21:02)

Gabi bardzo się cieszę że ci smakowały

gabigold

(2012-11-18 20:51)

Bardzo smaczne te ziemniaczki, zagoszczą na stałe w moim menu:)

nmonika26

(2012-11-18 20:28)

a ile ciasteczek wychodzi z tej porcji? piec w termoobiegu? pozdrawiam

ania205

(2012-11-18 20:09)

takową kapustkę robiłam w tym sezonie (przepis podobny)... bardzo smaczna..))

agusia040675

(2012-11-18 20:09)

Pyszne jedzonko ,szybko się robi .Polecam

je7mima

(2012-11-18 20:08)

Dziękuję za przepis i gratuluję pomysłu - na pewno pojawi się u mnie na wigilijnym stole w tym roku :)

crisen

(2012-11-18 20:07)

Bardzo ciekawy  przepis. Masa zupełnie inna i szybka.  Ciasto na czasie i napewno warte upieczenia. Napisz tylko w jakiej temperaturze pieczesz placki. Pozdrawiam.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij