Zapomniałam wpisac komentarz, zrobiłam 2 tyg temu z jabłkami, ale jeszcze wyprobuje jako baze do innego ciasta, polecam bo naprawde fajniutki:)
Czy wylewać na środek łyżką ciemne ciasto tak jak robi się zebrę? Ciasto się rozpłynie?
Musi być tak dużo cukru? Pozdrawiam.
A mój mąż miał urodzinki tydzień temu i też owy torcik był :), zniknął tak szybko,że nie zdążyłam zrobić zdjęcia
Monia cieszę się że ci smakowały ,polecam ci także ziemniaki z pulpecikami też są pyszne .Pozdrowionka
Moje pierwsze pierogi, a wyszły przepięknie!!! pierozki pyszne, ciasto puszyste! polecam !!!
bardzo smaczne danie calej rodzince smakowalo napewno bedzie goscilo u nas czesciej
Oryginalny przepis - smakowało. Nawet mężowi, któy nie lubi kalafiora (nie zorientował się z czego jest zupka :-)).
To będą moje 3 święta z tym makowcem,jak zwykle wyszedł a w zasadzie wyszły 4 rewelacyjne,gdy ostygną zamrożę już na Boże Narodzenie.Podczas pieczenia zapach był tak obłędny,że mój mąż stwierdził,że życzy sobie dostać pod choinkę perfumy o zapachu pieczonego makowca
.Tym razem zamiast margaryny dałam do ciasta masło,wydaję mi się,że wyszło mu to na dobre.Pozdrawiam!
Zrobiłam dzisiaj na obiad...wyszły pyyyyszne i wyglądały bardzo apetycznie .Podałam je dla gości ,szybko znikały że fotki nie zdążyłam zrobić :) Dzięki za super smaczny sposób na ziemniaki .
Jaki cukier kryształ czy puder?
Choć nie utrzymały kształtu, choc były dobrze ubite i włożone do nagrzanego piekarnika, to i tak były bardzo dobre;)
Znam to ciasto z dzieciństwa. Ja piekę bez wody. Moja mama dodawała jeszcze 5-6 jabłek pokrojonych w większą kostkę. Smak jest niezapomniany.
...i ja się skusiłam na Ptysia, zrobiłam go na biszkoptach, przypomina trochę sernik na zimno.
Zaletą jest to , że szybko się robi i bez pieczenia ...
Dopiero teraz zauważyłam, ze chleb, który piekę też jest Twojego autorstwa. Czyżbym miała skusić się też na trzeci z Twoich przepisów? Pozdrawiam