Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

gabigold

(2012-11-18 19:57)

 Zapomniałam wpisac komentarz, zrobiłam 2 tyg temu z jabłkami, ale jeszcze wyprobuje jako baze do innego ciasta, polecam bo naprawde fajniutki:)

crisen

(2012-11-18 19:54)

Czy wylewać na środek łyżką ciemne ciasto tak jak robi się zebrę? Ciasto się rozpłynie?

Musi być tak dużo cukru? Pozdrawiam. 

beatag44

(2012-11-18 19:53)

A mój mąż miał urodzinki tydzień temu i też owy torcik był :), zniknął tak szybko,że nie zdążyłam zrobić zdjęcia

Olenka22

(2012-11-18 19:50)

magdalena73

(2012-11-18 19:49)

Monia cieszę się że ci smakowały ,polecam ci także ziemniaki z pulpecikami też są pyszne .Pozdrowionka

Olenka22

(2012-11-18 19:47)

Moje pierwsze pierogi, a wyszły przepięknie!!!  pierozki pyszne, ciasto puszyste! polecam !!!

303rebeka

(2012-11-18 19:47)

bardzo smaczne danie calej rodzince smakowalo napewno bedzie goscilo u nas czesciej

wiernikosia

(2012-11-18 19:34)

Oryginalny przepis - smakowało. Nawet mężowi, któy nie lubi kalafiora (nie zorientował się z czego jest zupka :-)).

Mońcia

(2012-11-18 19:30)

To będą moje 3 święta z tym makowcem,jak zwykle wyszedł a w zasadzie wyszły 4 rewelacyjne,gdy ostygną zamrożę już na Boże Narodzenie.Podczas pieczenia zapach był tak obłędny,że mój mąż stwierdził,że życzy sobie dostać pod choinkę perfumy o zapachu pieczonego makowca.Tym razem zamiast margaryny dałam do ciasta masło,wydaję mi się,że wyszło mu to na dobre.Pozdrawiam!

monia7301

(2012-11-18 19:19)

Zrobiłam dzisiaj na obiad...wyszły pyyyyszne i wyglądały bardzo apetycznie .Podałam je dla gości ,szybko znikały że fotki nie zdążyłam zrobić :) Dzięki za super smaczny sposób na ziemniaki .

Fot. basia19, bezy
bezy
287k
1k
187
basia19
Olek

(2012-11-18 18:40)

Jaki cukier kryształ czy puder?

Olek

(2012-11-18 18:39)

Choć nie utrzymały kształtu, choc były dobrze ubite i włożone do nagrzanego piekarnika, to i tak były bardzo dobre;)

Madame2006

(2012-11-18 18:28)

Znam to ciasto z dzieciństwa. Ja piekę bez wody. Moja mama dodawała jeszcze 5-6 jabłek pokrojonych w większą kostkę. Smak jest niezapomniany.

Fot. nadia, Ptyś
Ptyś
70.5k
1.2k
131
nadia
promyczek71

(2012-11-18 18:28)

...i ja się skusiłam na Ptysia, zrobiłam go na biszkoptach, przypomina trochę sernik na zimno.

Zaletą jest to , że szybko się robi i bez pieczenia ...

Olek

(2012-11-18 18:22)

Dopiero teraz zauważyłam, ze chleb, który piekę też jest Twojego autorstwa. Czyżbym miała skusić się też na trzeci z Twoich przepisów? Pozdrawiam

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij