Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

szpachla28

(2012-11-17 22:06)

a ja mam pytanie czy to ma byc ogorek ze sloika konserwowy czy zwykly szklarniowy???Prosze o odpowiedz bardzo chcialabym sprobowac tych sledzi

Wkn

(2012-11-17 22:00)

Jak najbardziej można. Trzeba tylko pamiętać, że klej typu wikol wchłania dość dużo brokatu, jeśli chcemy korzystać z niego oszczędnie lub wykonać wiele ozdób tą techniką, warto pomyśleć o smarowaniu zwykłym klejem biurowym lub o wcześniejszym obklejaniu styropianowej formy krepiną w kolorze brokatu - można go wtedy sypać na wierzch symbolicznie bez kleju i od razu utrwalać lakierem :)

rodzynka 6

(2012-11-17 21:29)

Bałam się, że ciasto jst za gęste, ale okazało się, że jest super. Składniki były potrojone i mało!!!!!! 

emeska1974

(2012-11-17 21:11)

Nie  przepadam za zupami  tej firmy

cyfra1994

(2012-11-17 21:10)

Jak zwykle genialny pomysł.Pomyślałam .że w podobny sposób można potraktować kulkę styropianową i wymyślać przeróżne wzory obsypując brokatem.

emeska1974

(2012-11-17 21:06)

autorka nie odpowiada na pytania - mimo to zrobilam - powiem tak - średnie ciasto - robiłam 13 min bo wciąż było surowe - smak w miare ale szału nie ma

pandora

(2012-11-17 20:58)

Pieczcie szybko, póki są dobre gruszki !!! Bardzo dobre, a jak się robi szybko (czekoladę dałam 2/3 tabliczki mlecznej i 1/2 tabl. gorzkiej - wg mnie raczej dość słodkie ciasto (w sam raz)

pandora

(2012-11-17 20:54)

Łagodna, soczysta, pyszna - zamiast majonezu częściowo jogurt dałam

pandora

(2012-11-17 20:52)

Bardzo smaczne i można zrobić wcześniej.

pandora

(2012-11-17 20:50)

Zrobiłam i jest pyszna! Zupełnie inny smak buraków (gdybym próbowała z zamkniętymi oczami, to wcale nie jestem pewna, czy od razu bym zgadła). Dałam solidne dwie łygi jogurtu typu greckiego i jedną majonezu. Surówka bardzo soczysta, bardzo polecam!

Ju$tysia222

(2012-11-17 20:28)

Fajna babeczka =) Puchata i wilgotna. Zmniejszyłam tylko ilośćcukru do 200g a reszta bez zmian. Polecam do kawki!

milunia

(2012-11-17 20:19)

Ciasto bardzo,bardzo dobre!!!!.Ja dodałam do masy tylko 2 łyżki cukru  i jak dla mnie wystarczy:):)

dominika_82

(2012-11-17 20:16)

Sałatka wyszła rewelacyjna...nic dodać, nic ująć...Pychotka:)

dominika_82

(2012-11-17 20:14)

Szukałam ciekawej opcji mielonych i znalazłam.....świetny przepis, wyszły rewelacyjne...smakowały wszytskim i szybko znikły:)

Wróbelek

(2012-11-17 20:13)

dużo zależy od temperatuty i piekarnika, ale  generalnie piecze się to ciasto 45-60 minut.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij