a ja mam pytanie czy to ma byc ogorek ze sloika konserwowy czy zwykly szklarniowy???Prosze o odpowiedz bardzo chcialabym sprobowac tych sledzi
Jak najbardziej można. Trzeba tylko pamiętać, że klej typu wikol wchłania dość dużo brokatu, jeśli chcemy korzystać z niego oszczędnie lub wykonać wiele ozdób tą techniką, warto pomyśleć o smarowaniu zwykłym klejem biurowym lub o wcześniejszym obklejaniu styropianowej formy krepiną w kolorze brokatu - można go wtedy sypać na wierzch symbolicznie bez kleju i od razu utrwalać lakierem :)
Bałam się, że ciasto jst za gęste, ale okazało się, że jest super. Składniki były potrojone i mało!!!!!!
Nie przepadam za zupami tej firmy
Jak zwykle genialny pomysł.Pomyślałam .że w podobny sposób można potraktować kulkę styropianową i wymyślać przeróżne wzory obsypując brokatem.
autorka nie odpowiada na pytania - mimo to zrobilam - powiem tak - średnie ciasto - robiłam 13 min bo wciąż było surowe - smak w miare ale szału nie ma
Pieczcie szybko, póki są dobre gruszki !!! Bardzo dobre, a jak się robi szybko (czekoladę dałam 2/3 tabliczki mlecznej i 1/2 tabl. gorzkiej - wg mnie raczej dość słodkie ciasto (w sam raz)
Łagodna, soczysta, pyszna - zamiast majonezu częściowo jogurt dałam
Bardzo smaczne i można zrobić wcześniej.
Zrobiłam i jest pyszna! Zupełnie inny smak buraków (gdybym próbowała z zamkniętymi oczami, to wcale nie jestem pewna, czy od razu bym zgadła). Dałam solidne dwie łygi jogurtu typu greckiego i jedną majonezu. Surówka bardzo soczysta, bardzo polecam!
Fajna babeczka =) Puchata i wilgotna. Zmniejszyłam tylko ilośćcukru do 200g a reszta bez zmian. Polecam do kawki!
Ciasto bardzo,bardzo dobre!!!!.Ja dodałam do masy tylko 2 łyżki cukru i jak dla mnie wystarczy:):)
Sałatka wyszła rewelacyjna...nic dodać, nic ująć...Pychotka:)
Szukałam ciekawej opcji mielonych i znalazłam.....świetny przepis, wyszły rewelacyjne...smakowały wszytskim i szybko znikły:)
dużo zależy od temperatuty i piekarnika, ale generalnie piecze się to ciasto 45-60 minut.