Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Izuś

(2012-11-17 17:53)

Bardzo dobre ciasto! Potrzebowałam ciasta na dużą blachę, bo chłopaki mają dzisiaj zebranie i trafiłam  na ten przepis. Mocno czekoladowe, szybkie, jak zwykle dałam troche mniej cukru. Po prostu extra! Dzięki- Iza

pekatka

(2012-11-17 17:19)

dziś zrobiłam na obiad, wyszło przepysznie!

majolika

(2012-11-17 17:17)

PS.Do szukania trufli tresuje się świnki, to może wytresujemy jakąś świnkę, zeby nam poszukała "świnek" carskich?)))I te i te znajduje się pod dębami! Nota bebe onegdaj na rynku widzialam pana, który sprzedawał z worka białe trufle.To znaczy, że gdzieś tu są!a ja(głupia) nie kupiłam((( Może w tej dąbrowie tam, gdzie Skarb Generała Samsonowa?))))

majolika

(2012-11-17 17:03)

No Skarb Generała Samonowa to nie legenda)))To prawda.Kiedy pod koniec  I Wojny św Rosjanie przegrali bitwę pof Tannenbergiem-generał Samsonow, który, nota bene zaraz potem zginął w tej bitwie- kazał żołd dla całej armii carskiej zakopać. To była cała taczanka(laweta)pełna złota.Złote "świnki", czyli monety złote z wizerunkiem cara o próbie złota 96.Do dzi tej taczanki nikt nie znalazł!!1Wiadomo tylko, że zakopano ją pod  dębem koło miejscowości Wielbark na połuidniowych Mazurach.Korci mnie poszukać)))Bogdziu, robimy wyprawę?

gitan

(2012-11-17 17:01)

Jeśli ktoś nie lubi bardzo słodkiego,to może zrobic bez cukru (w galaretce jest cukier) i będzie ok.

ekkore

(2012-11-17 16:59)

Zrobiłam dzisiaj wariację na temat wariacji. Do zapiekanki dołożyłam kalarepę, marchew i ziemniaki - pycha. ziemniaki super uzupełniają, natomiast kalarepka pozostaje nadal twardawa - mnie akurat taka wersja odpowiada.

Eksperymentalnie dla syna dołożyłam kilka plasterków wędliny domowej. Ale stwierdził, że to nie to.

Tula

(2012-11-17 16:34)

Nie wiem jak rozmiksowac aż 600g mąki, bo ja mogłam najpierw 200g jak w przepisie a po dodaniu rozpuszczonego masła, kolejne 200g więcej mi nie weszło, bo ciasto byłoby twarde jak skała, z podanej ilosci składnikow wyszło mi jedynie 13szt. a smakują bardzo dobrze jak normalne proste ciasto :)

wojalina

(2012-11-17 16:00)

Faktycznie wygląda jak twarożek. Jest bez smaku, dlatego dodaję do niego np. cynamon i rodzynki albo same przyprawy (sól, pieprz, majeranek, kminek) wedle uznania.

Monika Zięba

(2012-11-17 15:41)

Babeczki są rewelacyjne :)))

Monika Zięba

(2012-11-17 15:40)

Zapiekanka rewelacyjna :))

beti@22

(2012-11-17 15:39)

Żeberka rewelacja. Pyszne. Pozdrawiam

Mama - Różyczki

(2012-11-17 15:01)

Czy ten deser jest bardzo słodki?

kordare

(2012-11-17 14:20)

Sałatka naprawdę super !

Zuki

(2012-11-17 13:59)

mega dobry pomysl - jestem zauroczona prostota wykonania i pomyslowoscia, pozdrawiam

Tula

(2012-11-17 13:57)

A więc tak: królik rzeczywiście bardzo mięciutki, smaczny. Dodałam grzybki suszone, ale pół godz im jednak nie wystarczyło zeby były miękkkie, następnym razem zrobie bez. lub dorzucę je na sam początek pieczenia. POLECAM i dziękuje

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij