Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

emeska1974

(2012-11-17 10:08)

abdiasz- też tak myślę, czas leci.........ale zostawił nam swoje przepisy dziękujemy MU

emeska1974

(2012-11-17 10:04)

Hmmm dziwne ze tyle wieprzowiny

abidiasz

(2012-11-17 08:44)

Dziś po raz kolejny zrobię tę karkówkę, jest pyszna. Wkrótce szósta rocznica śmierci Uretana, wprost nie doa wiary, że tak długo już Go nie ma....

abidiasz

(2012-11-17 07:39)

zrobiłabym,ale nie mam frytownicy AirFryer....cóż za niefart... 

lolopopa

(2012-11-17 07:14)

Kapustka wdarła się przebojem na moje salony :)) wybrałam włoską. Moje drogie Panie (i Panowie) - grzechem byłoby przeoczyć przepis.

Fot. Wkn, Szarlotka sypana
Szarlotka sypana
398k
1.6k
293
Wkn
orzeszek

(2012-11-17 06:52)

Bardzo łatwe ciasto a przy tym takie jednorazowe... bo jak raz spróbujesz to smakujesz i smakujesz aż do ostatniego kawałka. Polecam od razu z więszej porcji..

Fot. Ania W., 3 Bit szwagra
3 Bit szwagra
272k
2.1k
199
Ania W.
sandy91

(2012-11-16 22:21)

Super wyszedł :) Wbrew pozorom nie robi się go długo. Miałam problem tylko z rozsmarowaniem masy krówkowej (kupiłam gotową), ale i z tym sobie poradziłam :)

basia19

(2012-11-16 21:34)

rybka_M ja wszystkie ciasta piekę na termoobiegu. Termoobieg piecze równo i jest krótszy czas pieczenia. Kiedyś jak mi się przepaliła grzałka z termoobiegu, to w ogóle zapomniałam że mam jeszcze góra-dół i zamiast piec tradycyjnie, to czekałam aż piec będzie naprawiony. Niestety druga grzałka już tak równiutko nie piecze, jak ta oryginalna. Dopóki miałam pierwszą grzałkę to nie musiałam blachy z ciasteczkami w piecu obracać, wszystkie były równo upieczone, teraz muszę blaszkę obracać w piecu. Mój piernik już od wczoraj leżakuje na klatce schodowej i czeka na pieczenie, pozdrawiam wszystkich.

niania09

(2012-11-16 20:57)

Mmmm napewno wypróbuje. Mam w domu pożeraczy pomidorowych pulpetów w każdej wariacji.

crisen

(2012-11-16 20:21)

Margaryna ma być gorąca?

Mulfor

(2012-11-16 20:21)

Dzisiaj z córeczką (3 latka) upiekłyśmy te ciasteczka. Wyszły w smaku bardzo dobre,tylko jakieś takie twarde jak wystygły... może takie miały być, a może ja coś nie tak zrobiłam... Ale zabawa była przednia, a ciasteczek zostało już tylko kilka sztuk :)

Fot. basia19, bezy
bezy
287k
1k
187
basia19
violcia186

(2012-11-16 20:12)

na początku przeraziła mnie ilość cukru, ale zaryzykowałam i się opłaciło. Bezy wyszły znakomite. Polecam niezdecydowanym:)

ekkore

(2012-11-16 20:12)

A jakbyś włożyła do góry nogami - tak, aby uzyskać płaską powierzchnię? Nie wiem co prawda czy to nie zajmie za dużej powierzchni piekarnika, ale może warto przymierzyć.

rdzina

(2012-11-16 19:34)

Zrobię tak jak robisz wykąbinuję jakąś blachę aby nie kłaść bezpośrednio na dnie piekarnika blachy z ciastem przynajmniej nie będę się  bać ze się przypali chociaż dzisiaj piekłam na 3 blachy na raz ciasta miodowe ale z takim ciastem nie na problemu bo mozna go wkładać wyciągać kiedy się chce nie opadnie ,jak niedopieczone to dopiec ,dzięki z tą blachą to dobry pomysł moja orginalna blacha  jest wyższa niż patelnia przydala by się taka niska jak do pizzy lub do rolad dzięki!

ulak

(2012-11-16 19:25)

Pyszne śledziki, bardzo nam smakują, na pewno nie raz wróce do przepisu. Pozdrawiam!

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij